trawa

Autor Wątek: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II  (Przeczytany 448916 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #630 dnia: Listopad 13, 2013, 02:22:11 pm »
Kilka słów o ostatnich adaptacjach komiksów - "Thor: Mroczny Świat", "Iron Man 3", "2 Guns" i drugim sezonie "Arrow":

http://mnichhistorii.blogspot.com/2013/11/377-krotko-o-ostatnio-widzianych.html

Offline lalusia

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #631 dnia: Listopad 14, 2013, 07:56:17 pm »
Igrzyska Śmierci - naprawdę niezła ekranizacja, taka niehollywoodzka. Bardzo mi się podobał Kapitol - państwo totalitarne z mieszkańcami co do jednego ubranymi według jakiejś cudacznej mody. Naprawdę fajnie też pokazali reżyserkę studia telewizyjnego, w którym ludzie obsługujący show dodawali kolejne elementy, które mogą pozabijać uczestników.

Ale uwaga, jak ktoś chce siekę i krew jak w Battle Royale to się zawiedzie, krwi jest  w tym filmie bardzo mało.
Ja dopiero  w ten weekend obejrzalam Igrzyska, zreszta za namowa kolezanki. I jestem bardzo mile zaskoczona, naprawde dobry film. Fabula mnie wciagnela na maxa, ponoc to na podstawie ksiazki, chyba po nia siegne:)

Offline shiny

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #632 dnia: Listopad 14, 2013, 08:45:05 pm »
Ja ostatnio zobaczyłam Niepamięć. Choć nie jestem fanką Cruise'a, to oglądało się świetnie :D no i mają tam takie fajne latadełka :D

Offline GoldenMan

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #633 dnia: Listopad 16, 2013, 11:00:02 pm »
Tak niepamięc naprawdę niezła. Dobry thriller "The call" o psycholu polującym na kobiety. Obejrzałem też wczoraj Niebezpieczną metodę - film świenty, a Keira naprawdę nie ma piersi :P

Offline Kalisi

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #634 dnia: Listopad 18, 2013, 09:15:29 am »
Ja byłam wczoraj na tym  nowym filmie "Wyścig" i powiem wam że jestem mega zadowolona, film super !

Offline berkenbruk

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #635 dnia: Listopad 21, 2013, 08:04:17 am »
Igrzyska śmierci naprawdę trzymają poziom. Po zwiastunach do "W pierścieniu ognia" można odnieść wrażenie, że będzie równie dobry. Na filmwebie ma aktualnie 8,2/10! Akurat plusem jest to, że nie skupiają się jedynie na samych Igrzyskach, ale też na buntach ludzi, na manipulacjach państwa... brzmi znajomo, co?

Offline Itachi

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #636 dnia: Listopad 21, 2013, 05:18:43 pm »
INa filmwebie ma aktualnie 8,2/10!

Naprawdę bierzesz informację o filmie, jego wadach czy zaletach z filmwebu?  :shock:

Offline TC

  • Moderatorzy
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #637 dnia: Listopad 21, 2013, 06:58:59 pm »
Przecież filmweb to bardzo opiniotwórcze medium. ;)
RIP Gildio...

Offline berkenbruk

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #638 dnia: Listopad 24, 2013, 05:14:48 pm »
Naprawdę bierzesz informację o filmie, jego wadach czy zaletach z filmwebu?  :shock:


No wybacz, ale jeżeli widzę, że ocena składa się już z ponad 6tys. głosów, to jednak jest to jakoś miarodajne. Po za tym jednak mam też swój rozum i najpierw się tym kieruję w ocenie filmu. W tym przypadku i jak to zwykle bywa mnie nie zawiódł. "W pierścieniu ognia" okazał się naprawdę dobrym filmem, nie kiepskim romansidłem dla gimnazjalistów, ale przemyślaną produkcją z ciekawą fabułą i emocjami, które jeszcze po filmie nie pozwalają o nim zapomnieć.

Offline adro

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #639 dnia: Listopad 26, 2013, 10:00:11 pm »
Kapitan Phillips, swietne, madre kino
bardzo polecam.
Hanks zagral kapitalnie(szczegolnie ostatnie sceny robia ogromne wrazenie), ale mnie osobiscie zachwycil Musa....
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline LuckyB

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #640 dnia: Listopad 28, 2013, 02:01:59 pm »
Ostatnio oglądałam W Pierścieniu Ognia, drugą część Igrzysk. Jak dla mnie film genialnie zrobiony, efekty dużo lepsze niż w pierwszej części, ciekawa akcja i interesujące zakończenie :smile:

Offline Itachi

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #641 dnia: Listopad 29, 2013, 09:05:05 am »
W końcu nadrobiłem zaległości i obejrzałem Człowieka ze stali. Po seansie mogę bezapelacyjnie powiedzieć, że w końcu Superman doczekał się porządnego filmu. Na początku trochę zaniepokoiło mnie ukazanie Kryptonu, który dobitnie przypominał mi Cybertron;)
Jednak później jest już zdecydowanie lepiej, z wyjątkiem niepotrzebnej i komicznej
Spoiler: pokaż
śmierci Jonathana
(Clark w ciągu sekundy mógł go uratować, a gadka o ujawnieniu się była słaba).
Na uwagę zasługują końcowe sceny, w których Zod zdejmuje swoją zbroję. Walka w powietrzu wygląda naprawdę fascynująco i efektownie. I na deser...zakończenie. Dobra, mocna scena - zagrana świetnie przez obu aktorów, już myślałem, że Superman w obliczu obawy przed pozostaniem samym z rodzimej planety zawaha się i Zod zdoła uciec...a tutaj kapitalna scena! Majstersztyk!
Na pewno kilka rozwiązań mogło zostać ukazanych inaczej, np. forteca czy już mocno nudzący pomysł zmieniania Ziemi w inną planetę, kolejne odwołanie do Transformersów. Jednak ogólnie film zasługuje na uwagę. Moja ocena 7,5/10.


Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #642 dnia: Listopad 29, 2013, 10:00:24 am »
A ja trochę się zawiodłem na tym filmie. Wiele scen rzeczywiście było zrealizowanych dobrze, ale za grosz nie czułem bohaterów. Clark był papierowy do bólu zębów i mdły do wyrzygania, a Zod też nie zachwycał. Film również nie bardzo wciągał - ot siedziałem w kinie i oglądałem bez jakiś większych emocji podziwiając fajne efekty specjalne.

Offline Itachi

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #643 dnia: Listopad 29, 2013, 11:53:21 am »
Tutaj mogę się zgodzić, bohaterowie lepiej dobrani byli w serialu Smallville, i to zarówno jeśli chodzi o Clarka, Lois jak i Zoda.

Offline Trisz

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Total likes: 0
  • zmuszani do przekraczania własnych granic...
Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #644 dnia: Grudzień 02, 2013, 12:58:34 pm »
W kinie "W pierścieniu ognia" - o ile o pierwszej części można było dysktutować czy dobra czy nie, to tutaj nie widzę innej opcji jak przyznać, ze dobra, a nawet bardzo dobra, dla mnie wręcz świetna. Szóstka z plusem dla duetu Lawrence and Lawrence ;)


W domu:
Hobbit niezwykła podróż, Nagi instynkt, spring breakers - wszystkie warte obejrzenie i poecenia, choc  każdy na inną okazję ;)
Każdy jest nadzwyczajny.