Autor Wątek: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II  (Przeczytany 448874 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Radan

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #330 dnia: Czerwiec 04, 2010, 05:50:52 pm »
Popieram. Całkiem niezły film. Po zwiastunach miałem przykre przeczucie, że będzie gniotowaty, ale jednak nie jest źle.

Offline Radan

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #331 dnia: Czerwiec 18, 2010, 08:05:32 pm »
Kalifornia

Dobry film, podobał mi się. Trzyma w napięciu i porusza ciekawą tematykę. I naprawdę mocno daje do myślenia.
W sumie, to był na tyle dobry, że sam dziwię się długości i wnikliwości mojej recenzji, ale cóż. Nie mam weny.
I słówko o grze aktorskiej w tymże:
Brat Pid dobrym aktorem zdecydowanie jest. Świetnie zagrał kaaaaawał skur...czybyka. Jest to jedna z takich postaci, koło której nie można przejść obojętnie. Tylko trudno się zdecydować, czy się temu człowiekowi współczuje, czy może życzy paskudnej śmierci.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2010, 10:35:50 pm wysłana przez Radan »

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #332 dnia: Czerwiec 20, 2010, 06:21:49 pm »
Kalifornia

Dobry film, podobał mi się. Trzyma w napięciu i porusza ciekawą tematykę. I naprawdę mocno daje do myślenia.
Dawno temu oglądałem. Film niezły, ale mnie znużył. No i trochę mi przeszkadzało, że Brad Pitt niejako "programowo" chciał wtedy zagrać "bad guya" i to w tej roli zdeczko widać.

Niemniej
Brat Pid dobrym aktorem zdecydowanie jest.
Zgadzam się. Mnie  jednak najbardziej podobał się się w "Siedem" Finchera i w "Przekręcie" Ritchiego.

Offline antek75

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #333 dnia: Czerwiec 29, 2010, 08:58:37 pm »
Dzisiaj nawet oglądałem na HBO HD Hancocka . Ja lubię takie komedie.

Offline Radan

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #334 dnia: Lipiec 02, 2010, 08:11:43 pm »
Harry Brown

Kolejna uczta dla socjopatów, którzy lubią patrzeć, jak ktoś pakuje kulki w ludzkie ścierwa. Polecam!

Offline Ribald

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #335 dnia: Lipiec 13, 2010, 07:25:17 am »
Shrek IV i ostatni całkiem przyjemny. Chwyt fabularny z "resetem" dotychczasowego świata pozwolił wycisnąć ze, zgranego wydawałoby się już tematu, sporo dowcipu. Jak zwykle też świetna muzyka :)
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Sir Jedi

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #336 dnia: Lipiec 14, 2010, 12:40:51 pm »
"Królestwo". O tym, że w świecie napędzanym przez ropę nie wszystko jest czarno-białe. Polecam. :)
...

Offline Ribald

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #337 dnia: Lipiec 21, 2010, 09:35:59 pm »
Poszedłem na Drużynę A bez ambitnych oczekiwań i wychodzę z szerokim uśmiechem na twarzy :) Fajny, sprawnie zrealizowany (efekty!) film, zachowany klimat serialu, w tym szczególnie dużo humoru. Intensywność śmiechu przy poczynaniach Murdocka mogę porównać chyba tylko z końcówką Burn after reading :) Polecam!
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline minilol

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #338 dnia: Sierpień 02, 2010, 06:28:04 pm »
Incepcja - dobre, dobre, ale nie bardzo dobre. Film generalnie ok, jednak potem zaczynaja sie jakies dziwne kombinacje i film jakby sam sobie niepotrzebnie miesza (sory za pisownie, niemiecka klawiatura).

Offline Radan

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #339 dnia: Sierpień 03, 2010, 09:19:36 pm »
True Romance

Ten film jest po prostu zajebisty. Od początku do końca. Nie potrafię wymienić jakichś konkretnych plusów, czy minusów. Tak, czy owak: polecam.

Offline anorexia

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #340 dnia: Sierpień 04, 2010, 09:30:50 am »
True Romance

Ten film jest po prostu zajebisty. Od początku do końca. Nie potrafię wymienić jakichś konkretnych plusów, czy minusów. Tak, czy owak: polecam.
100% mojego poparcia. ten film nie ma slabych punktów.
warta na uwadze scena przesluchania, która jest po prostu najlepsza scena przesluchania jaka zostala nakręcona do tej pory. polecam!!!!

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #341 dnia: Sierpień 05, 2010, 10:36:34 am »
Incepcja - dobre, dobre, ale nie bardzo dobre. Film generalnie ok, jednak potem zaczynaja sie jakies dziwne kombinacje i film jakby sam sobie niepotrzebnie miesza (sory za pisownie, niemiecka klawiatura).
Ja to widzę tak: pomysł - bardzo dobry, wykonanie - dobre. Ale podziwiam Nolana za tę pasję tworzenia filmowych łamigłówek. I liczę, że w końcu zrobi w tej materii coś arcydzielnego (a bywał już bardzo blisko).

Offline Dagu

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #342 dnia: Sierpień 12, 2010, 01:51:35 pm »
Nie śmiejcie się, ale... "Wirus", polski film okrzyknięty gniotem :P Najwybitniejszy nie jest, ale Sapryk jako oślizgły psychol rekompensuje wszystko.




Classic is fantastic. Yeah.

Offline Ribald

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #343 dnia: Sierpień 26, 2010, 06:52:39 pm »
Zabawnie się zniszczyć na Niezniszczalnych, tylko nie podchodźcie do nich przypadkiem jako do Filmu :)
Swoją drogą stwierdziłem, że jestem do tyłu w sensacyjnych produkcjach, bo z całej grupy najemników kojarzyłem jedynie Stalonne'a i Li.
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline potworek

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #344 dnia: Wrzesień 02, 2010, 10:46:42 pm »
Ali - Film opowiadający historię Muhammeda Ali. W roli tytułowej Will Smith. Bardzo pięknie zrobiony film, troche plastycznie, w stylu Manna (reżyser). Jak to w jego filmach, skupia się nie na akcji, fajerwerach i rewelacjach, a na przedstawieniu emocji towarzyszących postaciom. Świetny film.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2010, 10:47:41 am wysłana przez potworek »
o Ty wiesz o Mitrilu?