Autor Wątek: Nadzwyczajny pantofel...  (Przeczytany 20829 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline diefarbe

Nadzwyczajny pantofel...
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 08, 2003, 08:48:09 am »
Kurczaczek,
Idola z takim nastawieniem byś nie wygrał.
 :lol:
nother day leaves me aching
I try to wake up
But something`s breaking
Here inside me
Deep and hollow
A sound that no other sound could follow
- Pal Waaktaar

Offline Kurczaczek

Nadzwyczajny pantofel...
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 08, 2003, 09:59:32 am »
Rany- trudno, nie zawsze moge wiedziec wszystko, a to mi umknelo i tyle :?. Zreszta ksiazka o dresiarzu jako portret problemow naszego pokolenia (bo z tego co sie zorientowalem o cos takiego chodzi) jakos do mnie nie przemawia.
...

Offline Voytek

Nadzwyczajny pantofel...
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 08, 2003, 11:57:29 am »
A zauwazyliscie w komiksie ze jeden z przechodnow na ulicy ma kurtke z napisem COOL KIDS OF DEATH na plecach. :(
A PRZEKROJ w zyciu nie napisze zlego slowa o Maslowskiej,COol Kids of Death i Ostrowskim na czele...
ex, Drugs & CS!

Offline graves

Nadzwyczajny pantofel...
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 08, 2003, 12:30:40 pm »
Cytat: "Kurczaczek"
Rany- trudno, nie zawsze moge wiedziec wszystko, a to mi umknelo i tyle . Zreszta ksiazka o dresiarzu jako portret problemow naszego pokolenia (bo z tego co sie zorientowalem o cos takiego chodzi) jakos do mnie nie przemawia.

Nie wiem czy warto się interesować tą osobą -już dość dokładnie wylansowaną przez media, ale jakbyś chciał wiedzieć coś więcej o jej książce: 'Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną', którą napisała jak miała 19 lat w miesiąc to zajrzyj: :D
http://www2.gazeta.pl/czat/1,21977,1073889.html
przepraszam za OT  :D
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Nadzwyczajny pantofel...
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 08, 2003, 01:52:03 pm »
To ja tez off topic - mozna Maslowska lubic lub nie, ale ksiazke warto przeczytac, bo po prostu jest smieszna (i to jest efekt zamierzony). Jak ktos chce w tym widziec obraz pokolenia w oczach dresiarza (choc nigdzie to tam nie jest napisane), to jego sprawa, ale mi to przypomina analize wiersza w liceum. To po prostu fajna powiesc.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Nadzwyczajny pantofel...
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 08, 2003, 02:08:23 pm »
Tak czy siak - Ostrowski zrobil okladke do tej ksiazki, bo niby czemu mialby jej nie zrobic. Nalezy sie tylko cieszyc, ze komiksowi rysownicy sa zauwazani, czy to przez znajomych czy nie. To chyba jak najbardziej naturalny kierunek rozwoju. A "Pantofel" to calkiem zgrabny komiks i czekam na jego kontynuacje.

Offline JANKE'S

Nadzwyczajny pantofel...
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 08, 2003, 03:54:43 pm »
No właśnie, co wiadomo o kontynuacji, ile ma być części? Ja akurat tej pozycji jeszcze nie czytałem ale jeśli jest to historia planowana na kilka zeszytów to znajac Mandre po jej zakończeniu moze ukazać sie wersja kolekcjonerska w HC.
Ot, tak sobie wybiegam w przyszłość  :)

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Nadzwyczajny pantofel...
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 08, 2003, 05:01:49 pm »
Nie wiem, ile bedzie czesci, ale druga ma miec tytul "Herbata po cygansku".

Offline Kurczaczek

Nadzwyczajny pantofel...
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 08, 2003, 09:27:27 pm »
Wstepnie to mialy byc tylko 2 czesci tego, ale moze szarpna sie jeszcze na tabula Rasa?
...

Offline Maciej

Nadzwyczajny pantofel...
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 09, 2003, 06:30:38 pm »
Obrazki do "wojny..." są bardzo fajne. Dzięki nim zwróciłem uwagę na tę książkę. Do strony 100 jest niezjadliwa i budzi odruchy wy...  ale potem coraz lepiej.

Nie spidujcie się :?
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline konradkonrad

Nadzwyczajny pantofel...
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 09, 2003, 11:50:35 pm »
A ja czytałem wersję bez obrazków i moim zdaniem są tam one zupełnie po grzyba. Zwłaszcza, że wyglądają, jak zdjęcia przerobone w photoshopie.

Natomiast sama książka spoko.

Offline Kormak

Nadzwyczajny pantofel...
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 10, 2003, 12:01:16 am »
Cytat: "konradkonrad"
Zwłaszcza, że wyglądają, jak zdjęcia przerobone w photoshopie

Bo to są zdjęcia przerobione na Photoshopie :D

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Nadzwyczajny pantofel...
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 10, 2003, 12:02:15 pm »
Cytat: "Maciej"
Obrazki do "wojny..." są bardzo fajne. Dzięki nim zwróciłem uwagę na tę książkę. Do strony 100 jest niezjadliwa i budzi odruchy wy...  ale potem coraz lepiej.
Nie spidujcie się :?


Czytajac juz pierwsze 20 stron mozna umrzec ze smiechu! A ilustracje moga byc, lepsze takie niz zadne.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline konradkonrad

Nadzwyczajny pantofel...
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 10, 2003, 02:41:39 pm »
No właśnie moim zdaniem lepsze żadne niż takie, ale jak komuś się podobają to ok.  :)

Offline Maciej

Nadzwyczajny pantofel...
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 14, 2003, 10:28:28 am »
W "wojnie..." ilustracje bardzo mi podeszły. Ale ta sama metoda (fotoszopowa) zastosowana w "pantoflu" była jednym z czynników decydujących o założeniu tego topika :( ...
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]