trawa

Autor Wątek: Swamp Thing - Potwór z bagien  (Przeczytany 51821 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline donTomaszek

Odp: Swamp Thing - Potwór z bagien
« Odpowiedź #135 dnia: Sierpień 05, 2018, 01:20:22 am »
ot gosc z ziemi, pnaczy, etc.
a wlasnie, ze...
Spoiler: pokaż
hehe
Idz do biblioteki. Przeczytaj.
Moore z pulpy stworzyl perelke. Ci co chca, niech mowia, ze to ramota. Ok. Ja powiem, ze te ramote czyta sie wybornie i bije na leb przynajmniej 90% obecnych rzeczy. Malo jest komiksow tak klimatycznych jak Swamp Thing.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline graves

Odp: Swamp Thing - Potwór z bagien
« Odpowiedź #136 dnia: Sierpień 05, 2018, 08:45:46 pm »
Przeczytałem 3 Tom Supermana z DC Odrodzenie: Wielokrotność. W pierwszym tomie pojawiła sie postać Potwora z bagien. Czy to jest ten sam potwór z bagien ktorego wydał Egmont? Jeżeli tak to czy to jest ten sam świat w ktorym istnieje Batman, Superman, WW etc? O czym jest ten komiks Potwor z bagien?
Łączy się w kilku historiach z Hellblazer, czyli Johnem Constantine :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Sokratesik

Odp: Swamp Thing - Potwór z bagien
« Odpowiedź #137 dnia: Sierpień 06, 2018, 12:02:32 am »
Jeżeli tak to czy to jest ten sam świat w ktorym istnieje Batman, Superman, WW etc?
A o który świat Ci chodzi? Bo Batman, Superman itd. istnieją w wielu światach...  :wink:
 :badgrin: Tak bardziej serio - owszem Potwór to postać ogólnie pojętego świata DC, ja osobiście bardzo lubię takie delikatne niteczki powiązań tego świata, które nawet w Sandmanie można było znaleźć (w 1 tomie)

Offline arczi_ancymon

Odp: Swamp Thing - Potwór z bagien
« Odpowiedź #138 dnia: Sierpień 06, 2018, 05:06:23 pm »
Pojawiają się w tym komiksie inni bohaterowie DC, jeśli o to pytasz, ale odgrywają raczej marginalną rolę (dokładnie jak we wspomnianym Sandmanie).

szulig

  • Gość
Odp: Swamp Thing - Potwór z bagien
« Odpowiedź #139 dnia: Sierpień 06, 2018, 05:41:13 pm »
Dzieki wszystkim za info. Nigdy nie zastanawialem sie z jakiego świata jest Potwór z bagien, stad zdziwiłem sie gdy zobaczylem go w Supermanie, do glowy by mi nie przyszlo ze jest z DC