trawa

Autor Wątek: Zmultiplikowane konta użytkowników  (Przeczytany 13448 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline graves

Zmultiplikowane konta użytkowników
« dnia: Sierpień 07, 2007, 11:53:21 am »
Administracja zastrzega sobie, po wykryciu, że jeden użytkownik używa większej ilości kont niż jedno (posługuje się więcej niż jednym nick'em/loginem w obrębie całego Forum Gildii) usunięcie wszystkich kont - obarczając podstawowe (założone najwcześniej i używane) konto jednym ostrzeżeniem za każde dodatkowe zablokowane konto. W przypadku trzech dodatkowych kont - podstawowe konto zostanie również zablokowane. Kary (w tym wypadku ostrzeżenia) będą obowiązywały zgodnie z systemem Zasad przyznawania Ostrzeżeń i Banów.

Nowe zasady zaczynają obowiązywać od momentu wprowadzenia, czyli dnia dzisiejszego. Użytkownicy, którzy od dnia dzisiejszego będą pisali z kilku kont nowe posty i zostanie to wykryte - będą podlegali w/w karom.

Jeśli w chwili obecnej użytkownicy posiadają już kilka kont/loginów i nie będą od tej pory, poza podstawowym ich używali - pozostałe konta zostaną zablokowane, ale nie będzie to groziło żadnymi karami.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."