Autor Wątek: Soundtracki i muzyka dalekowschodnia =)  (Przeczytany 83455 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Soundtracki
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 02, 2007, 02:31:58 pm »
Pistoletu mu nie dawaj - nie wiadomo co z nim zrobi xD

Offline @

Soundtracki
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 02, 2007, 02:43:08 pm »
Cytat: "Wilk Stepowy"
Pistoletu mu nie dawaj - nie wiadomo co z nim zrobi xD

Coś sugerujesz?

w ramach koleżeńskiej wymiany na zasadzie ty mi dasz spróbować st z Haruhi którego może jeszcze nie mam, a ode mnie dostaniesz uscisk dłoni [wirtualny] szukam piosenek z Haruhi! Total legal, bo w najbliższym kręgu znajomych można pożyczać to i owo  :D Mam:

Cytuj

274. Hirano Aya & Chihara Minori & Goto Yuko - [Saikyou Pare Parade #01] Saikyou Pare Parade
275. Hirano Aya & Chihara Minori & Goto Yuko - [Saikyou Pare Parade #02] Unmeiteki Jiken no Koufuku
276. Hirano Aya & Chihara Minori & Goto Yuko - [Saikyou Pare Parade #03] Saikyou Pare Parade (off vocal)
277. Hirano Aya & Chihara Minori & Goto Yuko - [Saikyou Pare Parade #04] Unmeiteki Jiken no Koufuku (off vocal)
680. 平野 綾 - [The Melancholy of Suzumiya Haruhi] God knows...
673. Yuuko Gotou (Mikuru Asahina) - [Suzumiya Haruhi] Koi no Mikuru Densetsu
676. 平野 綾 - [The Melancholy of Suzumiya Haruhi] Lost my music
678. 平野 綾 - [The Melancholy of Suzumiya Haruhi] SOS Nara Daijoubu
679. 平野 綾 - [The Melancholy of Suzumiya Haruhi] Bouken Desho Desho?
680. 平野 綾 - [The Melancholy of Suzumiya Haruhi] God knows...
681. 平野 綾 - [The Melancholy of Suzumiya Haruhi] Hare Hare Yukai
682. 平野 綾 - [The Melancholy of Suzumiya Haruhi] Parallel Days

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Soundtracki
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 02, 2007, 06:03:36 pm »
Przesłuchałam właśnie soundtrack do Claymore'a. Cóż na 34 utwory do gustu przypadło mi raptem pięć (13, 22, 26, 29, 32). Trzynastka jest chyba najlepsza z całego albumu. W ogóle część utworów pasowałoby jako muzyczna ilustracja filmu samurajskiego, a nie fantasy z wojowniczkami w zbrojach. Oglądając poszczególne odcinki, nie zwracałam aż tak wielkiej uwagi na muzykę w tle więc miałam nadzieję, że OST nie będzie zły. Pięć dobrych utworów nie najlepiej świadczy o twórcach oprawy muzycznej, ale piątka to na tyle dużo by się tego OST'a nie pozbywać.

Offline Frey Ikari

Soundtracki
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 03, 2007, 07:02:24 pm »
Tak to jużjest Louise..., wiem co masz na myśli bo sam znam takie przypadki gdzie na saundtracka z dobrego anime tak naprawdę tylko parę utworow do słuchania się nadaje. :?

Offline Michaelius

Soundtracki
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 03, 2007, 07:44:01 pm »
Na szczescie bywa tez odwrotnie ;) Marne anime a same fajne piosenki ;) Np Aquarion.
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Soundtracki
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 03, 2007, 09:33:48 pm »
Cytat: "Frey Ikari"
Tak to jużjest Louise..., wiem co masz na myśli bo sam znam takie przypadki gdzie na saundtracka z dobrego anime tak naprawdę tylko parę utworow do słuchania się nadaje. :?


Heh, ale ja Claymore uważam za kiepskie anime i miałam nadzieję, że chociaż OST będzie przyzwoity. I że znajdę jakiegoś plusa w adaptacji. Ale nie jest przyzwoity i plusów anime też brak. Co mnie specjalnie nie dziwi :lol:

Offline Shirosama

Soundtracki
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 04, 2007, 05:59:56 am »
Nie można oceniać Claymore skoro jeszcze nie wyszedł w całości.
Ja nie oglądałem to nie oceniam. Ale wydaje się że to genialne anime.
Co do ostów to przepiękne są z Vampire Princess Miyu i Fate Stay Night a to jest ten sam artysta.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Soundtracki
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 04, 2007, 06:09:36 am »
anfan, śmiem twierdzić, że Kenji Kawai robi dobrą muzykę niezależnie od anime, do którego jest doklejona :) oba GITSy filmowe, Patlabory, Irresponsible Captain Tylor jak również Avalon, Ring, Dark Water...
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Shirosama

Soundtracki
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 04, 2007, 06:19:51 am »
No na pewno. W tych anime które wymieniłem to jego muzyka stanowi według mnie 30 % wartości anime. No może bardziej w przypadku VPM bo Fate Stay Night i tak było doskonałe(chociaż dużo by straciło bez tej muzyki).

Offline Shalaya

Soundtracki
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 03, 2007, 07:06:44 pm »
Cytat: "Szyszka"
anfan, śmiem twierdzić, że Kenji Kawai robi dobrą muzykę niezależnie od anime, do którego jest doklejona :) oba GITSy filmowe, Patlabory, Irresponsible Captain Tylor jak również Avalon, Ring, Dark Water...

I tu się z Tobą Szyszko zgodzę :) Kenji Kawaii wg. mnie tworzy niesamowitą muzykę i słuchając jej nawet nie oglądając anime tylko odtwarzając z płyty CD tworzy swoisty nastrój, że nawet nie wiesz kiedy się zasłuchałeś.
A muzyka z VPM i GITSa jest przepiękna.


Offline Syber

Soundtracki
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 03, 2007, 07:26:24 pm »
Heh ja szukam muzy z serii NANA i kalpeli "THE BABYS" i za chiny ludowe nie mogę odszukać ich płyt ><'



HELP !!!
Trzeba mieć do siebie jakiś dystans...

Offline Hamtaro666

Soundtracki
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 03, 2007, 07:42:59 pm »
A ja mam kasetę mgnetofonową z utworami z anime i staram się je zidentyfikować. Na razie udało mi się pierwszy ustalić - piosenka z 3x3 Eyes. Tak piękna muzyka, że słucham całego albumu

Offline Syber

Soundtracki
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 03, 2007, 07:45:51 pm »
To to można odszukać na sieci wiec luzik :) haha...

z reszta ma sporo muzy dzięki mej znajomej Tamci ^^ i sam zasysam :P
Trzeba mieć do siebie jakiś dystans...

Offline ReyQ

Soundtracki
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 09, 2007, 01:28:16 pm »
Czy ktoś ma juz soundtrack z Naruto Shippuuden?

Anime takie sobie ale muzyka mi sie podoba a w sieci ciężko cokolwiek znaleźć.
iłować wroga swego aż do bólu jego.

Offline wyspa

Soundtracki
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 09, 2007, 04:22:38 pm »
Ja uwielbiam muzykę z Cowboya Bebopa... nic dziwnego w sumie ale moje ulubione utwory to:
-Pushing the Sky
-Live in Bagdad
-7 minutes
-Ask DNA
Oprócz tego podoba mi się parę soundtracków z innych anime... i zapytam się bo ktoś może wie... jaki tytuł ma ten kawałem z Love Hina (inny trochę od wszystkich.. takie coś a'la techno powiedziałbym) bo o ile reszta pasuje do Animy to do słuchania już nie bardzo (za bardzo dla mnie "cukierkowe") ale tamto było ok :]

 

anything