Autor Wątek: (new) CSM 2000  (Przeczytany 23741 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hang Man

(new) CSM 2000
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 06, 2007, 12:45:25 pm »
Książe, skrzydełka, Mark of Slannesh, Lash [155]

Książe, skrzydełka, Mark of Slannesh, Lash [155]


5 Chosenów z Laska [125]

3 Termosów, Autocannon, 2x combi [125]

3 Termosów, Autocannon, 2x combi [125]


5 Noisów z Blastmasterem [140]
Rhino z Havoc Launcherem [50]

5 Noisów z Blastmasterem [140]
Rhino z Havoc Launcherem [50]

5 Noisów z Blastmasterem [140]
Rhino z Havoc Launcherem [50]

5 Noisów z Blastmasterem [140]
Rhino z Havoc Launcherem [50]


2 Oblici [150]

2 Oblici [150]

2 Oblici [150]


Wstepnie bym tak to widział.

Zostaje jeszcze jakies 100 pts na bajery, ale nie mam zbytnio pomysłu.
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline krawat

(new) CSM 2000
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 06, 2007, 12:58:36 pm »
mozna mieszac marki? np dp tzeentcha i slanesha?
ZAPINAMY

Offline Vladdi

(new) CSM 2000
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 06, 2007, 12:58:39 pm »
Plagusi:

Dp nurgle rot, mark, latanie

Lord terminatorka, deamon weapon, combi plasma

3 x 5 plagusow 2 flamery, fist rhino

dred 2 x ccw

defiler

2 x oblits

land rider

7 possesdow, ikona, host

wiekszy

3 spawny
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline koix

(new) CSM 2000
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 06, 2007, 01:11:52 pm »
Coś mi się widzi ze jeszcze długa safhi na stołach będziemy oglądac.
entides de guerres mentides de morts
als llibres d´historia i als televisors
mentides de llengües, banderes i noms
mentiren al poble mentiren al món!

Offline Vladdi

(new) CSM 2000
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 06, 2007, 01:27:37 pm »
Wisielec zrzynasz:P:P A powaznie to imho troche nie najlepsze jest. Brakuje ci scorow szybkich, dwoch princow to zdecydowanie za malo zwlaszcza ze z lashem beda na granicy ryzyka. Wogole powolne to troche no i assaultu malo, dwoch lashowych princow bije sie raczej nie najlepiej, a to twoja cala kontra. Imho co najmniej jeden pojazd z heavy to koniecznosc - jaki do wyboru, ale muszisz miec cos co moze w ostatniej turze ruszyc sie 12 na objective.

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Hang Man

(new) CSM 2000
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 06, 2007, 01:38:07 pm »
Teoretycznie myślałem, żeby zamiast oblitów wstawić 3 destruktory z h. launcherem, i żeby wywalić jeden składzik Niosów kosztem 2 małych oddziałków raptorów z flamerami. (ewentualnie jeden wiekszy, full wypas z MoK)
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Vladdi

(new) CSM 2000
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 06, 2007, 02:11:17 pm »
Cytat: "Hang Man"
Teoretycznie myślałem, żeby zamiast oblitów wstawić 3 destruktory z h. launcherem, i żeby wywalić jeden składzik Niosów kosztem 2 małych oddziałków raptorów z flamerami. (ewentualnie jeden wiekszy, full wypas z MoK)


Byloby imho lepiej:) Anyway juz mi sie khornowcow nie chce liczyc, zapal wypadl. Anyway tez sie da:)

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Barnie

(new) CSM 2000
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 06, 2007, 05:56:06 pm »
Mój zajawkowy koncept na World Eatersów ;)

HQ
Kharn

Większy

Elity
2 X Dred do combatu

5 possessed z MoK i aspiringiem

Troops
6 Berserkerów z aspiringiem (fist) w rhinosie z combi-weapon

5 Berserkerów (2 plasma pistole) z aspiringiem (bez fista) z buta

Fast
Spawn

6 raptorów - MoK, 2 flamery, aspiring z fistem

6 raptorów - MoK, 2 flamery, aspiring z fistem

Heavy
2X Defilec do combatu

Land Raider z EA

Pozdrowionka

Offline krawat

(new) CSM 2000
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 06, 2007, 06:39:31 pm »
etaernal warrior- nie moge rozkminic co to jest
nie moge tez znalezdz co daja marki bogow...
poprostu jeszcze nie jestem przyzwyczajony do tego dexu wiec dla mnie jest straszny balagan
do glowy narazie przychodza mi 2 konfiguracje nt princow, a trzecia w rozpie:
1. tzeentchowy prince razy 2 czyli na dzien dzisiejszy standard
2. slaneshowy z lashem i khornowy
tylko nie moge znalezdz nigdzie notatek nt mark of chaos.
z tego co zaowazylem jeszcze dojdzie duzy demon bo slotu hq nie zajmuje (nie wiem czy dobrze wyczytalem, ale czy dziala to tak samo jak warp bisty u DE?? jezeli tak to sycaco bedzie)
w elicie ciasno... possesci ihmo fajniejsze ale nie natyle wystarczajaco aby miec ich w kazdej rozpisce ;p wiadomo juz ze opcja bedzie sie wachac miedzy choosenami a termosami z naciskiem na to drugie co widac juz w rozpiskach. zobaczymy jak to bedzie pozniej.
po piechocie rewelki spodziewac sie mie mozna bylo i tkiez oczekiwania podano na tacy. szkoda tylko ze podow nie dali ale bez przesady- i tak nie jest zle  ;)
najwiekszym zawodem jest ograniczenie demon pakow. spodziewalem sie jakiegos przelomu jakiegos ciekawego rozwiazania... i co przelom jest tyle ze w droga strone  :x na szczescie mam zamiar ich uzywac i w sensownym ich zastosowaniu (BYNAJMNIEJ IHMO ;) )
brak furi w fastach boli niestety ale ilez razy mozna to walkowac. nie poto w poprzednim kodeksie wyposcili nowych raptorow zeby sie marnowali- sukces po ich stronie. przodujaca opcja jezeli chodzi o ten slot
hevi wyglada interesujaco, jak na te "nowsze" kodeksy oczywiscie. defiler zyskal co nieco i pokrwa sie teraz znacznie lepiej z fluffem niz poprzednio ;) no ale nie ma co sie podniecac bo jego miejsce zastapili oblity czyli bezkonkurencyjna jednosta w armi jezeli chodzi o sprzet. wiecej 9tek na turniejach... a myslalem ze bedzie tak pieknie.

i jeszcze jedna rzecz ktora mi do glowy przyszla, czyli zajawka na 6 grubasow:
prince
prince
duzy demon
IA demon
to samo
to samo

nie wiem jak z legalnoscia ale cyrk tyranidzkich grubasow przestanie wtedy sie cwaniakowac jacy to oni sa  :badgrin:

w koncu do konkretu tego topiku... moja zajawka:

prince tzeentch skrzydla demon weapon warptime
prince slanesh skrzydla demon weapon/ albo poprzednia wersja
duzy demon

5 csm melta rihno
5 csm metla rihno

3 biki dla duzego 2x melta

2oblity
2oblity
pred

2x po8 malych demonow


tak to mniej wiecej by sie przedstawialo. zastanawiam sie nad krootami, ale jak juz chaos to bez szalenstw :lol:
mowcie jak cos jest nie legalnego bo dopiero studiuje kodex
ZAPINAMY

Offline Vladdi

(new) CSM 2000
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 06, 2007, 07:12:18 pm »
Cytuj
prince tzeentch skrzydla demon weapon warptime


Nielegalne krawat pisz jak juz przeczytasz kodeks. jest on napisany lopatologicznie.

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline koix

(new) CSM 2000
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 06, 2007, 07:22:03 pm »
Cytuj
ciekawego rozwiazania... i co przelom jest tyle ze w droga strone  na szczescie mam zamiar ich uzywac i w sensownym ich zastosowaniu (BYNAJMNIEJ IHMO  )


Wooow, gdzieś wcześniej krawat obiecał dużeo demona z forge worlda do wyboru za wymyślenie zastosowania demonów. Krawat, którego chcesz?
entides de guerres mentides de morts
als llibres d´historia i als televisors
mentides de llengües, banderes i noms
mentiren al poble mentiren al món!

Offline krawat

(new) CSM 2000
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 06, 2007, 07:59:35 pm »
Cytat: "koix"
Cytuj
ciekawego rozwiazania... i co przelom jest tyle ze w droga strone  na szczescie mam zamiar ich uzywac i w sensownym ich zastosowaniu (BYNAJMNIEJ IHMO  )


Wooow, gdzieś wcześniej krawat obiecał dużeo demona z forge worlda do wyboru za wymyślenie zastosowania demonów. Krawat, którego chcesz?

przypomnij mi bo nic bardziej absurdalnego wymyslec chyba nie moglem... mowisz o obecnym kodeksie? bo to moj pierwszy post na ten temat  :p
ZAPINAMY

Offline koix

(new) CSM 2000
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 06, 2007, 09:15:48 pm »
Pfffffffffff nie krawat obiecał tylko Vladdi ;] Pamietasz Vladdi ;]??
entides de guerres mentides de morts
als llibres d´historia i als televisors
mentides de llengües, banderes i noms
mentiren al poble mentiren al món!

Offline krawat

(new) CSM 2000
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 06, 2007, 10:57:48 pm »
ok. z tym demon weaponem palnelem niesamowicie, jak glowa o beton, moze lordow na stole bedzie wiecej ;)
natomiast jezeli chodzi o organizacje armi to nigdzie nie znalazlem zapisku typu: "nie mozesz miec princa slaneshowego i tzeentchowego w tej samej rozpisce"
jest gdzies widnieje taka informacja? dzizes odnosze wrazenie ze albo poprzedni kodeks byl bardziej czytelny, albo ten ma mniej skopmlikowanych zasad co czyni go prostym niczym budowa cepa. nie wiem.
a ten spis tresci to odnosniki bardziej do fluffu niz do jakis zasad kompozycji armi. obudzcie mnie bo zyje poprzednia ksiazka chalasu.

drugie podejscie, ale narazie bez mniejszych demonow :
hq
prince tzeentch warptime wings 175
prince slanesh wings lash 155
duzy demon

troops
4rubiki +sorc boc rihno 227
4 rubiki sorc boc rihno 227

fast
2 biki + aspiring jako host 114
4raptory flamer asp clawy 150
4raptory flamer asp clawy 150

elita
dred plazma cannon extra 120
dred plazma cannon extra 120
dred plazma cannon extra 120

hewi
2 oblity 150
2 oblity 150
predator t-l lasta bolce extra 150

razem 2098 pts czyli taka bardziej turnijowka (bynajmniej z jaka ja bym sie pojawil ;p ) dredy sa ze wzgledu na lasha no i kiedys obiecalem sobie ze wezme je jezeli pojawia sie w elitach... no i prosze. powinny zdac egzamin... dopoki nie zaczna strzelac do siebie bo w zamysle maja isc w koopie ale nieco dalej od reszty armi  :lol:  ;)
ZAPINAMY

Offline ederus

(new) CSM 2000
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 07, 2007, 04:02:55 pm »
Mi coś takiego wyszło:

Prince 175 (MoN, wings, warp time)

Sorcerer 175
(MoS, wings, familiar, warp time, lash)

3 x 3 terminators 160 (MoT, reaper autocannon, 2 x combi-plasma)

2 x 5 plague marines 200 (2 x flamer, fist, rhino)

2 x 3 obliterators 225

Predator 120 (heavy bolters, possesion)

!! 3 nurgle bikes 199 (2 x flamer, fist)

total:1999

P.S. Jak się ma MoT do turbo-boosta?? Np. motorki z Mark of Tzeentch się boostują mają 3+ inva, a mark im podwyższa do 2+??
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!

 

anything