Autor Wątek: Shrek 3 - dla kogo jest ten film?  (Przeczytany 12530 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline potworek

Shrek 3 - dla kogo jest ten film?
« dnia: Czerwiec 30, 2007, 09:41:48 pm »
Shrek Trzeci - Do filmu byłem nastawiony bardzo sceptycznie, po dość nieudanej części drugiej, a tu bardzo miłe zaskoczenie. Film jest równie zabawny jak część pierwsza, duża porcja humoru - takiego jaki lubię

Jeden minus - film dość krótki... (a reklamy przed filmem dłuuuuugie)
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Nakago

Shrek 3 - dla kogo jest ten film?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 30, 2007, 09:54:48 pm »
Film zabawny, ale minusem nie była dla mnie długość (IMO wystarczająca), tylko nachalny dydaktyzm. To już przekroczyło wszelkie granice - w bardziej zawoalowany sposób nie dało się tego powiedzieć? Momentami miałam ochotę zatkać uszy; poprzestałam na zamykaniu oczu :roll:. Że poszłam do kina - nie żałuję. Mogli się jednak bardziej postarać. No i pewna nowa postać była zbyt podobna do Księcia z Bajki - zastanawiam się, czy to zamierzony efekt... Że niby co, krewni? Czy może wszyscy megalomani są do siebie podobni? Farquaad nie był :-p (podobny do siebie :lol: ).

Bardzo podobała mi się jedna ze scen końcowych: dzieci poszły spać, a rodzice: "No, to teraz..." - pokazanie, co 'teraz', położyło mnie na fotelu w głębokim rechocie :lol:. Co prawda znam takie 'teraz' z życia (moja szefowa ma niemowlaka, to się trochę nasłuchałam), jednak nie spodziewałam się tego :-D.
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Anonimowy Grzybiarz

Shrek 3 - dla kogo jest ten film?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 01, 2007, 09:52:11 am »
Cytat: "potworek"
Shrek Trzeci - Do filmu byłem nastawiony bardzo sceptycznie, po dość nieudanej części drugiej, a tu bardzo miłe zaskoczenie. Film jest równie zabawny jak część pierwsza, duża porcja humoru - takiego jaki lubię

Jeden minus - film dość krótki... (a reklamy przed filmem dłuuuuugie)


Stwierdziłem, że bez sensu pisać to samo, więc zacytowałem :) Dokładnie takie same wrażenia.

Offline Wosho

Shrek 3 - dla kogo jest ten film?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 23, 2007, 01:01:47 pm »
Shrek 3 choćby za świetną muzyke której nie ma na soundtracku :(
Czy ktoś zna tytuł piosenki która była gdy zakuwali Shreka w kajdany?
Taka bardzo spokojna...

Offline krytyk

Shrek 3 - dla kogo jest ten film?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 28, 2007, 07:36:52 am »
Byłem ostatnio z małą na Shreku III i tak sie zastanawiam dla kogo jest ten film? Teoretycznie głównie dla dzieciaków, ale czy filmy którego spora częścią jest pokazanie strachu przed byciem rodzicem może być dla nich?
A swoją droga wydaje mi sie że rola osła w tym filmie powinna być wieksza, a tak miałem wrażenie że go troche zmarginalizowwano.

Offline kiss me love

Shrek 3 - dla kogo jest ten film?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 29, 2007, 08:35:57 pm »
No niby jest dla dzieci ta bajka, ale wydaje mi się, że maluchy w wieku około 9/10 lat mogą nie zrozumiec paru rzeczy. Byłam na tym filmie i się bardzo rozczarowałam. Myślałam, że się wyslilą bardziej. Jest już poprostu ten Shrek naciągany na siłę. Wg. mnie to jest najgorsza część.

Offline Sumiko

Shrek 3 - dla kogo jest ten film?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 29, 2007, 08:40:29 pm »
Zgadzam się z Tobą "kiss me love"
Ta cześc była strasnzie naciągana. W niektórych momentach nawet całkiem całkiem było ale ogólnie do bani. Nie warto chodzić na ten film do kina. Lepiej obejrzec go sobie w domu.
madare wa chi no shizuku ...


Offline kiss me love

Shrek 3 - dla kogo jest ten film?
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 29, 2007, 08:41:55 pm »
No tak. Niektóre momenty były nawet całkiem, całkiem, ale i tak nie jestem przekonana do tej częsci. Szkoda mi nawet teraz tych pieniędzy, co wydałam na bilet :P

Offline Jimmy

Shrek 3 - dla kogo jest ten film?
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 30, 2007, 03:21:14 pm »
Cytat: "Sumiko"
Nie warto chodzić na ten film do kina. Lepiej obejrzec go sobie w domu.

Po kilku miesiącach to nie to samo...

Offline Nakago

Shrek 3 - dla kogo jest ten film?
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 30, 2007, 04:35:41 pm »
Ja nie żałuję wydanych pieniędzy - za wyjątkiem na siłę wpychanego do gardeł widzów dydaktyzmu nie było w trzecim "Shreku" chyba niczego, co by mi się nie podobało :-D.
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline bagienny

Shrek 3 - dla kogo jest ten film?
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 05, 2007, 08:27:41 pm »
Niestety widziałem to to. Na tę część nie poszedłbym gdyby nie prasówki. Szczerze powiedziawszy brodata gawiedź w pewnym momencie wpadła w wir dyskusji. Przysłuchiwanie się jej było znacznie ciekawsze niż oglądanie filmu.
Odpowiadając: dla wszystkich tych, którym podobała się druga część.
ałotny mówi helou
11. numer GNIOTA http://granice.info/
rysunki http://grafica.blox.pl
zdjęcia http://fragment.blox.pl

Offline potworek

Shrek 3 - dla kogo jest ten film?
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 06, 2007, 08:34:13 am »
Mi się druga część nie podobała, a trzecia owszem. Zwłaszacz tekst kota

SPOILER :)
-No to ma przej....
PO SPOILERZE

Film IMO jest adresowany do każdego. Rodzice śmieją się z dowciów o strachu przed dorosłością, a dzieci z tego całego bajkowego świata, wchłaniają to jak ciepłe bułeczki
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline TC

  • Moderatorzy
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Shrek 3 - dla kogo jest ten film?
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 15, 2007, 04:24:33 pm »
Uwaga! beda jeszcze 2 kolejne częsci Shreka...
4 ma być prequelem częsci pierwszej, zaś 5 stanowić bęzie zakończenie całego cyklu (czyli wszyscy żyli długo i szczęsliwie...)
RIP Gildio...

Offline Jimmy

Shrek 3 - dla kogo jest ten film?
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 15, 2007, 05:26:00 pm »
Cytat: "ThunderCracker"
5 stanowić bęzie zakończenie całego cyklu (czyli wszyscy żyli długo i szczęsliwie...)

Przeciez w kazdej na koniec zyja dlugo i szczęśliwie  :shock:

Offline potworek

Shrek 3 - dla kogo jest ten film?
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 15, 2007, 05:48:00 pm »
To może żeby być oryginalnymi na końcu umrą w wielkiej agonii?  :D
o Ty wiesz o Mitrilu?

 

anything