trawa

Autor Wątek: Fate/Stay Night  (Przeczytany 151265 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Fate/Stay Night
« Odpowiedź #705 dnia: Sierpień 19, 2014, 02:34:38 am »
Z tego co pamiętam to anime nie było zbytnio dobre.
Słabsze od Fate/Stay Night, ale i tak miało swój świetny klimat. Bardzo dobrze przedstawili wątek Arcudeid. W dodatku ta genialna muzyka miały spory wpływ na przyjemność z oglądania.

Niedawno z ciekawości przejrzałem zakończenie z gry i chciałbym, żeby zekranizowali wątek Akihy.

Offline Hollow

Odp: Fate/Stay Night
« Odpowiedź #706 dnia: Wrzesień 15, 2014, 08:33:57 pm »
Nareszcie wyszedł pach tłumaczący grę Fate/Hollow Ataraxia. Wprawdzie dopiero beta więc są jeszcze literówki, błędy i bugi, ale już da się grać. Ja chyba poczekam na ostateczną wesję patcha.

Offline Zeromus

Odp: Fate/Stay Night
« Odpowiedź #707 dnia: Wrzesień 17, 2014, 04:03:10 pm »
Chwilowo mam w co grać (Disgaea 4)więc poczekam na ostateczną wersje patcha.Co do FHA mam trochę mieszane uczucia bo z tego co wyczytałem gra jest mocno komediowa a ja FSN kochałem właśnie za poważną fabułę ale nie będę się oszukiwał: to gra od Type-Moon więc i tak na pewno w nią zagram.Najwyżej będzie jak z Kagetsu Tohya gdzie przewijałem co bardziej idiotyczne sceny.   
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Zeromus

Odp: Fate/Stay Night
« Odpowiedź #708 dnia: Marzec 02, 2015, 05:47:42 am »
Skusiłem się w końcu i zacząłem grać w FHA.Jak na razie widziałem dopiero prolog ale widzę potencjał.Już po pierwszej godzinie gry czuje  ze chyba spędzę przy tym tytule wiele godzin.Gry od Type-Moon mają w sobie "to coś" co przykuwa mnie do monitora i każe wyciągnąć z gry ostatnie soki przechodząc wszystkie ścieżki fabularne i oglądając wszystkie zakończenia.A naprawdę mało której grze ostatnio to się udaje.Mam nadzieję ze w tym przypadku będzie podobnie.Jak pogram dłużej postaram się napisać coś więcej.   
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Fate/Stay Night
« Odpowiedź #709 dnia: Marzec 02, 2015, 11:03:19 am »
Mogliby zekranizować F/H A zamiast robić kolejne Fate/Kaleid. Materiału mają sporo.

Offline Hollow

Odp: Fate/Stay Night
« Odpowiedź #710 dnia: Sierpień 08, 2015, 01:48:25 pm »
Wygląda na to, że mamy nową produkcję z serii Fate. Nosi ona tytuł Fate/Strange Fake i jest to seria light novelek. Powstaje też manga, ale ma dopiero 2 rozdziały przedstawiające sługi i ich mistrzów. Tym razem miejscem akcji jest pewne miasto w Stanach Zjednoczonych gdzie odtworzono Wojnę Graala. Niestety kopia jest dość wadliwa i pojawiają się problemy ( na przykład niektóre klasy sług się powtarzają, niektórzy nie mają formy, a niektórych trudno nazwać bohaterami, lub legendarnymi postaciami). Ze znanych z poprzednich serii postaci pojawia się tylko Gilgamesh i Senjyou Ayaka z Fate/Prototype. Ciekawi mnie co z tego wyjdzie, bo początkowo ta seria była ogłoszona jako żart na 1 kwietnia.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2015, 09:08:22 pm wysłana przez Hollow »

Offline Hollow

Odp: Fate/Stay Night
« Odpowiedź #711 dnia: Wrzesień 23, 2015, 06:33:26 pm »
W najnowszym Men at arms chłopaki wykuli sobie Excalibura:


Offline Hollow

Odp: Fate/Stay Night
« Odpowiedź #712 dnia: Sierpień 25, 2016, 12:21:11 pm »
W Japonii pojawiła się kolejna gra z serii Fate. Nazywa się Fate/Grand Order i jest to gra na telefony i tablety. Jest to połączenie Visual Novel i jRPG. Jest tam każdy sługa z gier, mang i light novelek i kilka oryginalnych (na przykład Tarczownik). Wygląda to naprawdę świetnie, ale raczej nie ma co liczyć na angielską wersję

https://www.youtube.com/watch?v=lYJzPiOLLAk

Rok 2017 jest oficjalnie rokiem marki Fate/.

W tym roku mamy 5 serii:
Fate/Stay Night Heaven`s Feel - 2 części filmów kinowych o 3 scenariuszu z oryginalnej gry
Fate/Extea - OAV ka lub krótka seria na podstawie gry na PSP
Fate/Kateid - kolejna seria magical girls w świcie Fate
Kontynuacja Fate/Grand Order- to co na samej górze posta tylko więcej
I to na co czekam najbardziej - Fate/Apocrypha - historia o podróbce wojny o Graala gdzie 2 drużyno po 7 sług walczą między sobą.

Na to ostatnie czekam najbardziej. Nowi bohaterowie, duża ilość nowych Sług i banda ciekawych magów.
No i pojawia się mój ulubiony Saber w całej serii - Mordred Pendragon:

« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2017, 08:41:00 pm wysłana przez Hollow »