Autor Wątek: Fate/Stay Night  (Przeczytany 152707 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Fate/Stay Night
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 17, 2007, 01:41:40 pm »
Coś dla fanów Caster  :lol:  :

     ]

Offline Shirosama

Fate/Stay Night
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 22, 2007, 07:53:54 am »
To jedno z najlepszym anime jakie powstały. Przepiękne efektowne pojedynki połączone z wspaniałą przyjemną muzyką plus bardzo fajne postacie wśród których każdy znajdzie coś dla siebie czyli jest mnóstwo charakterów. Uważam jednak że nie powinno się tak skończyć.
Nie wiem jak z kontynuacją ale chyba nie ma na co liczyć ?
Przed anime widziałem CG z gry i znowu wycięto wszystkie sceny erotyczne które były w grze. Najłatwiej to zauważyć oglądając 15 odcinek.
Ale to i tak jedno z najbardziej udanych i profesjonalnie zrobionych anime jakie widziałem.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Fate/Stay Night
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 22, 2007, 08:05:43 am »
Ten odcinek był tak skrojony, że oglądając nieuważnie można było totalnie nie załapać o co chodzi ;) Akurat oglądałem jednym okiem i musiałem oglądnąć jeszcze raz by się upewnić :lol:

Offline Konował

Fate/Stay Night
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 22, 2007, 08:24:29 am »
15 odcinek to był ten kiedy schronili się w tej leśnej chatce i było coś jak prawie scena erotyczna ? :lol:


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Fate/Stay Night
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 22, 2007, 08:58:43 am »
W anime było tylko kilka słów typu "przestań Rin" lub coś takiego a w grze dosłownie był kontakt fizyczny.
Z tego co czytałem to właśnie uzupełnianie many na tym polegało :)

Offline Hollow

Fate/Stay Night
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 22, 2007, 09:32:34 am »
Może po prostu postanowali wiciąć wszystkie sceny łużkowe, aby upchać wszystkie wydażenia w 24 odcinkach. Choć i tak im trochę nie wyszło, bo z powodu tak małej ilości nie odcinków wiele opuścili. Na przykład nie było drugiego Zabójcy ani innych ciekawych postaci.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Fate/Stay Night
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 22, 2007, 10:10:03 am »
Sceny erotyczne wywalili, bo to nie ten typ anime. Z założenia anime to jest typowym shounenem, w którym miejsca na sceny łóżkowe ani nawet na erotykę nie ma. Nie ten target.

A od gry to anime już w ogóle totalnie się różni. Najbardziej boli praktycznie totalne pominięcie caster i zrobienie z niej postaci trzecioplanowej.

Offline Hollow

Fate/Stay Night
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 22, 2007, 12:38:46 pm »
Z raider zrobili to samo. Niby się pojawia, ale nic nie wnosi.

Offline Konował

Fate/Stay Night
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 22, 2007, 01:48:19 pm »
gdyby nie walka z raiderem saber miała by więcej sił i walka archer vs berserker wyglądała by inaczej :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Fate/Stay Night
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 22, 2007, 03:02:17 pm »
Nie chodzi mi o walkę tylko o samą postać. Według mnie była za mało rozbudowana i Za szybko ginęła. Pierwotnie  Rider bardzo zaprzyjaźniła sie z Sakurą i również mieszkała w domu z Shiro i resztą.

Offline Shirosama

Fate/Stay Night
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 22, 2007, 08:24:41 pm »
Walka z Rider była chyba najbardziej efektywna. Potem gdy używała tego miecza np w walce z tym królem bohaterów to wyglądało to o wiele słabiej.
Dlatego najbardziej efektownie ale i bardzo krótko była walka z Rider.
Co sądzicie o ubraniu Sakury w 18 odcinku ? Niektórym się to nie podobało.
Może i było trochę śmieszne ale w tym odcinku nie było nic śmiesznego.

Offline Konował

Fate/Stay Night
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 22, 2007, 08:33:57 pm »
chodzi o to latexowy kostium ? Nie wyglądała źle, ale to ubranie nie pasowało do niej, lepiej Rin by wyglądała :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Fate/Stay Night
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 22, 2007, 08:37:21 pm »
Też mogło by być ciekawie. Ale i tak fajny mieli pomysł bo właśnie dlatego że nie pasował do jej charakteru było najlepsze.

Offline Hollow

Fate/Stay Night
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 22, 2007, 08:46:12 pm »
Excalibur był efektywny przeciwko Raider był tak skuteczny bo nie miała żadnej obrony. Największym atutem Raider była szybkość. Nie posiadała żadnego rodzaju zbroji. Za to Gilgamesh był cały zakuty w zbroje i do tego parował ataki własnym mieczem. Lateksowe wdzianko było niezłe. A że sakura je nosiła wyglądało jeszcze lepiej.  :D

Offline Konował

Fate/Stay Night
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 23, 2007, 07:56:00 am »
Atak Excaliburem wcale nie był taki efektowny, po prostu zwykła fala jakich pełno było w DBZ, bardziej podobały mi się techniki Archera ;)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

 

anything