trawa

Autor Wątek: Kiedy troll robi bleeeeee  (Przeczytany 3916 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Golusiek

Kiedy troll robi bleeeeee
« dnia: Lipiec 22, 2007, 02:13:45 pm »
Jak to jest z tym zygnieciem trolla chaosu? Kiedy go sie uzywa, w czasie hth, czy w jako strzelanie? I tak przyokazji, jak kon ma jeden wound, i kawalerzysta 1 to razem sie licza jako jeden model z dwoma wondami, czy jak jeden ginie to drugi tez?

Offline Bojo

Kiedy troll robi bleeeeee
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 22, 2007, 02:49:27 pm »
co do rzygania czy jest to faza strzału czy nie to nie mam pojęcia ale jeśli o kawalerię chodzi to ma tyle W co jeździec czyli przeciętny kawalerzysta ma 1W heros ma 2 itp. zawsze bijesz po kawalerzyście chyba że to na czym on jeździ ma podstawkę większą od kawaleryjskiej czyli jakiś potworek np. smok wtedy losujesz po czym bijesz czy po jeźdźcu czy po jego wierzchowcu ale takie stworzonka to raczej tylko dla herosów są ;)
ATURALNIE przede wszystkim

Offline Golusiek

Kiedy troll robi bleeeeee
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 23, 2007, 02:30:56 pm »
A co jak mi urzna smoka? I do zyganka jest templejtka flamera?

Offline TomCio

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 139
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Goryl we mgle
Kiedy troll robi bleeeeee
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 23, 2007, 07:42:47 pm »
:shock:  :shock:  :shock:

Poczytaj armybooka...


żenada  :x
przykucnął z twarzą o kilka cali od tropu, a potem wpatrzył się w półmrok poszycia..

Offline Golusiek

Kiedy troll robi bleeeeee
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 23, 2007, 08:29:26 pm »
NIe ma tam nic odnosnie zygniecia, jest tylko ze bez saevow i z sila 5.
To jak mi urzna smoka to ginie jezdziec?

Offline TomCio

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 139
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Goryl we mgle
Kiedy troll robi bleeeeee
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 23, 2007, 08:42:57 pm »
Niezałamuj mnie...  :roll:

Troll Vomit to atak w hth, autohit bez sejwa. Robisz zamiast normalnych ataków... Co w tym skomplikowanego ? Czego nie rozumiecie ?
przykucnął z twarzą o kilka cali od tropu, a potem wpatrzył się w półmrok poszycia..

Offline Golusiek

Kiedy troll robi bleeeeee
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 24, 2007, 07:38:58 pm »
sorry, teraz doczytalem ze to 1 atak

Offline Kacper Kacper

Kiedy troll robi bleeeeee
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 27, 2007, 02:10:46 pm »
Jak umrze smok, to wymieniasz figurkę na pieszego bohatera. W walce wręcz wybierasz kogo atakujesz, smoka czy jeźdźca.

Offline Ten Gobo

Kiedy troll robi bleeeeee
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 27, 2007, 02:37:06 pm »
Cytat: "TomCio"
Niezałamuj mnie...  :roll:

Troll Vomit to atak w hth, autohit bez sejwa. Robisz zamiast normalnych ataków... Co w tym skomplikowanego ? Czego nie rozumiecie ?


nie wszyscy znaja jak widać tak trudny jezyk jak angielski, i nie wszyscy maja dostep do slownikow :P wiec badz na tyle mily i choc nie komentuj zbednie... a jak chcesz pomoc to pomoz...

ja dodam tylko, ze jak zginie sam jezdziec to smok zostaje i trzeba wykonac test LD (zdany=potwor robi to co chce gracz)...jesli sie nie powiedize to rzucamy na tabele monster reaction ;)
trzeżcie się gniewu zielonego motłochu! // kupie limitowane modele!! w szczególności:

bsb bretki
bsb lizaków
bsb szczurków ;]

Shino

  • Gość
Kiedy troll robi bleeeeee
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 27, 2007, 02:54:11 pm »
Cytat: "Ten Gobo"
Cytat: "TomCio"
Niezałamuj mnie...  :roll:

Troll Vomit to atak w hth, autohit bez sejwa. Robisz zamiast normalnych ataków... Co w tym skomplikowanego ? Czego nie rozumiecie ?


nie wszyscy znaja jak widać tak trudny jezyk jak angielski, i nie wszyscy maja dostep do slownikow :P wiec badz na tyle mily i choc nie komentuj zbednie... a jak chcesz pomoc to pomoz...
niestety sie tak sklada, ze podreczniki sa juz w jezyku polskim a ten  juz wypadaloby znac choc w stopniu podstawowym....

dodatkowo ciezko nie miec dostepu do slownikow majac do tego forum jako, ze przeciez sa slowniki onlajn

Offline Christos

Kiedy troll robi bleeeeee
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 01, 2007, 09:32:43 am »
Cytat: "Bojo"
zawsze bijesz po kawalerzyście chyba że to na czym on jeździ ma podstawkę większą od kawaleryjskiej czyli jakiś potworek np. smok wtedy losujesz po czym bijesz czy po jeźdźcu czy po jego wierzchowcu ale takie stworzonka to raczej tylko dla herosów są ;)


Gdzie wy sie uczycie w battla grać?

Nie losujesz tylko wybierasz. Losuje sie przy strzelaniu.
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

Offline Ten Gobo

Kiedy troll robi bleeeeee
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 01, 2007, 07:10:43 pm »
racja shino...zapomnialem o tlumaczeniach ;D sam ich nigdy nei urzywalem bo wole podreczniki w orginalnej wersji...tu mnie masz ;)

tak sobie mysle, ze jak aj zaczynalem grac to nowicjusze nie mieli takich odpalow jak teraz...
trzeżcie się gniewu zielonego motłochu! // kupie limitowane modele!! w szczególności:

bsb bretki
bsb lizaków
bsb szczurków ;]

Offline Bojo

Kiedy troll robi bleeeeee
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 01, 2007, 08:28:09 pm »
sorry Christos pomyliłem się sorry za głupi błąd wiem że to wygląda inaczej ale to była pomyłka
ATURALNIE przede wszystkim