Autor Wątek: PlayStation 3  (Przeczytany 161826 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DARKMAN

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #480 dnia: Maj 23, 2013, 08:20:49 pm »
Z wyjazdem to był skrajny przykład, jasne. Mnie chodzi o to, że taki wymóg nie wnosi ABSOLUTNIE nic, jeśli chodzi o radość z użytkowania konsoli w taki, czy inny sposób, a jedynie o gonienie za piratami*. Równie dobrze mogli by wymóc czynność dłubania w nosie przez 3 minuty przed Kinectem, żeby można było wyjąć płytę z napędu.

* które i tak jest skazane na porażkę, bo za cenę nowego Xa ludzie sobie trzasną w miarę kompa i dalej będą kupowali na torrent.com. I nie sądzę, żeby ekskluzywne franczyzy pomogły.
Zgadzam sie, ze to nie wnosi nic do rozgrywki a raczej uprzykrzy zycie czesci uzytkownikow. W zdecydowanej wiekszosci nie powinno byc zadnej roznicy - tak czy siak konsola bedzie podpieta do sieci...


Zgadzam sie takze, ze wszystkie formy DRM uprzykrzaja tylko zycie legalnym uzytkownikom (chociazby wszystkie historie z Ubisoft i z dostepnoscia ich serwerow, czy tez ostatnio cale fiasko z Sim City) i sa w dluzszej perspektywie skazane na porazke. Torrenty byly sa i beda, jednak przy roznego rodzaju promocjach Steam/GMG/Amazon osobiscie nie sciagnalem zadnej gry juz od wielu lat...


Nie wiem co bedzie lepsze PS4 czy X1 i prawde powiedziawszy zbytnio mnie to nie obchodzi. Po prostu dziwi mnie te cale oburzenie od ludzi, ktorym te ograniczenia nie powinny zrobic zadnej roznicy (i.e. ich konsole sa podlaczone do sieci tak czy siak, praktycznie nie graja w stare gry ze wczesniejszej konsoli -> przyznac sie ile osob gra w gry z PS2 na PS3?). IMHO najwiekszy problem moga miec ludzie ktorzy bazuja na uzywanych grach (jako, ze oba systemy maja tam miec jakies ograniczenia w tej sprawie). Wiem punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia (a prezentacja X1 byla nastawiona na USA) i te wszystkie "wady" X1 nie sa dla mnie problemem. Nie mam zamiaru tez kupywac X1 czy tez PS4 ani w tym roku ani tez prawdopodobnie w nastepnym (moze za 2 lata? a do tego czasu bedzie wiadomo ktory system bedzie bardziej mi odpowiadal)...

Offline Perek

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #481 dnia: Maj 24, 2013, 10:12:44 am »
Też nie mam zamiaru kupować tej generacji z prostego powodu:
dochodzi do kuriozalnej sytuacji kiedy pc jest bardziej wygodny do grania 'kanapowego' niż konsola.

@DARKMAN
Ilu z nas gra w gry z ps2 na ps3 Pewnie niewielu, z powodu braku kompatybilności(albo ci którzy kupili remaki [nie wiem jak to wygląda teraz z pierwszym rzutem ps3]).
Ile razy zabiore konsole w dzicz? Do 4 razy w roku. Albo wcale bo wymaga stałego podłączenia do netu. 4>0

można tak dalej ale to wszystko jest imho. I jak widać ludzi którzy uważają wady i wymogi za minusy jest całkiem sporo.

Offline gosia33

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #482 dnia: Sierpień 28, 2014, 12:09:18 pm »
Mam 3 ale mysle o zakupieniu czegos lepszego tylko jakos nie moge sie zdecydowac.

Offline maniek31

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #483 dnia: Wrzesień 08, 2014, 11:12:58 am »
Mam X360 2 lata po premierze i na tamte czasy był to najlepszy zakup jakiego dokonałem. Dziś już nie jest tak różowo i X1 czy nawet PS4 nie ma jakiś wielkich atrybutów przewyższające je ponad PC. Choć granie na PC jest dalej droższe, jeśli się kupuje od "zera" to upgrade już nie jest taki kosztowny.

Offline cathy

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #484 dnia: Styczeń 23, 2015, 12:47:06 pm »
Polecicie jakąś "babską gierkę"?  :lol: :lol: :lol: :lol:

Offline Wasp

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #485 dnia: Marzec 13, 2018, 08:16:07 am »
Tomb Raider :) A tak serio to moja dziewczyna gra w większość tych gier w które ja gram:) Może nie szufladkuj gier tylko przełam się i spróbuj pograć w jakąś dla "chłopaków" :)

Offline GarbatyAnioł

  • Niewolnik
  • Wiadomości: 2
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lubię kobiece nogi, pończochy i szpilki!
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #486 dnia: Styczeń 25, 2020, 09:59:38 pm »
Polecicie jakąś "babską gierkę"?  :lol: :lol: :lol: :lol:
Może
Lollipop Chainsaw?
Cham, co to lubi kulturę!

Offline Karyna20199

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #487 dnia: Luty 25, 2020, 07:13:54 pm »

ZDOBĄDŹ PLAYSTATION 4 !
SERDECZNIE ZAPRASZAM WAS DO RYWALIZACJI O KONSOLĘ PS4!
JEŚLI CHCESZ JĄ ZDOBYĆ, KONIECZNIE WEJDŹ NA
https://www.bananki.pl/event/


JAK TO DZIAŁA?
ZAKŁADASZ KONTO KLIKAJĄC TEN LINK:
www.bananki.pl/r/00687801/


TERAZ ROZPOCZYNASZ WIELKĄ PRZYGODĘ Z GRAMI !
WYPEŁNIAJ ZADANIA, KTÓRE SĄ DOSTĘPNE NA STRONIE EVENTU ,
GRAJ W GRY , KTÓRE POLECA PLATFORMA BANANKI I
ROZPOCZNIJ RYWALIZACJĘ O KONSOLĘ PS4!


DO TEGO ZDOBYWAJ BANANKI I WYMIENIAJ JE NA NAGRODY!
DOŁADOWANIA STEAM, PAYSAFECARD, CS-GO WIELE WIELE INNYCH!
ZAPRASZAM! TO NAPRAWDĘ DZIAŁA!


POZDRAWIAM KARYNA2019!