trawa

Autor Wątek: PlayStation 3  (Przeczytany 161863 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DARKMAN

PlayStation 3
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 13, 2007, 01:10:24 pm »
LOL -> szef SCEE powiedzial, ze jak 60GB modele sie wyprzedaja to sie... WYPRZEDAJA... dyskontynuuja je (a przynajmniej w USA).... Po kiego grzyba oglaszac obnizke cen i robic z tego wielka rzecz jak zaraz przestajemy sprzedawac dany produkt?

IMHO prawdopodobnie, zle sie wyslowil i chodzi o to, ze nowe modele 60GB nie beda mialy Emotion Engine.... ale nic o nowych modelach nie powiedzial to nie wiem.

--------------- UPDATE --------------
Jednak, zle sie nie wyslowil :) Chodzilo o to, ze musieli dac cos dodatkowo (czyli te 20GB, ktore to jak to powiedzial kosztuja grosze) za ta sama kase bo wyrzucaja Emotion Engine.

Caly wywiad


No i nie ma jak to zrobic sobie paru przyjaciol :) Pare ostatnich wypowiedzi Peter'a Dille (senior vice president for marketing for Playstation) - caly wywiad pod linkiem

Cytuj
...I don't want to be argumentative, but I take issue with Microsoft either having a long tail, or being profitable, because they've never done either. They've never made a dime in this business, number one, and number two, they've never had a tail. They've never been successful enough to have a tail! So the notion of a back half of the curve doesn't exist for them. They stopped the Xbox and I kind of feel for the guy that bought an Xbox the month before they said 'we're out of business, we're moving on.'...

...With the Xbox 360 you've got an inconsistent design, some have a hard drive, some don't, and none of them have Blu-Ray, and the HD-DVD will be out of business in a matter of months. Is this a 10 year product? And by the way, it doesn't even work. Do they want to be selling it for 10 years and refurbishing them all for 10 more years? I don't think that's a 10 year product. You could disagree with me, or they could disagree with me, but I'd put that up against the PS3 any day.

Offline spidey

PlayStation 3
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 13, 2007, 10:52:59 pm »
Real life VS GT5: Prologue:
http://www.ps3site.pl/media/2007/07/gthdvsreallifejuly.jpg

Złapałem się na tym, że w połowie przeglądania, pogubiłem się po której stronie są prawdziwe zdjęcia a po której te z GT
 8)
-------------------------------------------------------------------------------------
A nowy Ratchet wygląda jak jakiś animowany film od Pixara:
http://www.gameonly.pl/trailer.php?id=21877
http://www.gameonly.pl/trailer.php?id=21790
http://www.gameonly.pl/trailer.php?id=21732

PS3 to mocarny sprzęt 8)

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
PlayStation 3
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 14, 2007, 09:28:35 am »
:shock:

Ostatnia para zdjęć i ta gdzie są goście z nagłośnieniem i kierowca... te z rl wyglądają gorzej :oops:

Offline Anonimowy Grzybiarz

PlayStation 3
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 14, 2007, 09:42:00 pm »
Na PS3 grałem tylko w kilka gierek, w tym MotoCross, czy jakoś tak ( ;) )... W każdym razie chodzi o to, żeby ścigać się po pustyni motore/autem :D
Głównie gram w u kumpli lub w Empiku :p ...
Główną zaletą PS3 jest dla mnie pad, który jest wygodny, w przeciwieństwie do innych konsoli new generation. Pozatym lubie PSy...  :roll:

 :D

Offline DARKMAN

PlayStation 3
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 15, 2007, 05:39:29 am »
Cytuj
Główną zaletą PS3 jest dla mnie pad, który jest wygodny, w przeciwieństwie do innych konsoli new generation.

Ze co???? SIXAXIS w porownaniu do kontrolera do X'a czy Wiimote ma sie daleko....

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
PlayStation 3
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 15, 2007, 11:04:24 am »
Boshe ty mój...Ja muszę sobie szybko sprawić jakiś TV, chociażby HD Ready (bo na full HD mnie nie stać). Przecież jak to wyjdzie a ja będę ciągle na SD siedział to się chyba zapłaczę.

DARKMAN --> Dla mnie SIXAXIS jest wygodny ze względu na brak kkabla. Fakt Wiimote też jest bezkablowy, ale nie do końca. Gra w box z podłączonym Nunchukiem i majtającym kabelkiem łączącym irytuje jak diabli.

Offline DARKMAN

PlayStation 3
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 15, 2007, 05:55:02 pm »
Eeee kontroler do X'a masz takze bez kabla i z tego co mi wiadomo ze znacznie dluzsza bateria (mimo tego, ze sie trzesie....)

Odnosnie Wii -> nunchak mnie tam tak mocno nie denerwuje, IMHO gorszy jest klasyczny kontroler ktory to MUSI byc podlaczony pod Wiimote....

Offline fin

PlayStation 3
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 26, 2007, 08:02:13 pm »
imo nie zabardzo mnie przekonuje killzone 2, grafika jest dopieszczona, najwieksze wrazenie robi rag doll, ale po zobaczeniu gameplayu nie wiem czym tu sie zachwycac. Ot kolejny shooter w ktorym tluczemy hordy przeciwnikow. imao nic specjalnego.
A ten desant dupnie wyrezyserowany. Naprawde.
(ciekawa sprawa ze bardzo czesto podczas desantow rozmaitymi barkami/statkami/latajacymi podami itd. zawsze obrywa pojazd na lewo od nas patrz MoH AA/ CoD 1)

MGS 3

Pozamiatał.

Kolejny tytuł który zbliża mnie do uznania że ps3 pod względem gier(niestety dopiero zapowiadanych) najlepiej się prezentuje z next genow.

Osobiscie gratuluje Sony sprzedania ponad 3 mlnow konsol z tylko dwoma grami.  :roll:

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
PlayStation 3
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 10, 2007, 06:24:32 pm »
Blog PS3 oficjalnie wystartował.

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
PlayStation 3
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 15, 2007, 09:22:46 pm »
Po pierwsze, zapraszam do lektury kolejnego testu Playstation 3. Tym razem autorstwa Gabriela i co najważniejsze, traktującego o czym innym niż tylko granie.

Po drugie, chciałem się podpytać, czy odwiedzacie nasz blog PS3? Coś tam chyba mało Was widać :)

Offline Skrzydlaty

PlayStation 3
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 15, 2007, 11:34:54 pm »
Mi ten Wasz blog się w ogóle nie odpala. Może stąd ta tajemnicza ilość odwiedzin.  ;)

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
PlayStation 3
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 16, 2007, 07:55:42 am »
Hmmm...

Wchodzisz jak mniemam na http://ps3.gildia.pl czyli bez WWW w adresie. Powinien działać.

Czy jeszcze ktoś ma taki problem? Z niedziałającym blogiem PS3?

Offline DARKMAN

PlayStation 3
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 05, 2007, 12:57:17 am »
Eeee to co z tym blogiem?

Offline Okurdemol

PlayStation 3
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 24, 2007, 12:51:52 pm »
Przykro mi to mówić, ale dla mnie ten blog jest całkowicie nieczytelny. :|
img]http://img341.imageshack.us/img341/812/deathtoplasticgwminis2ox9.jpg[/img]

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
PlayStation 3
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 07, 2007, 02:08:45 pm »
Nieczytelny z jakiego względu?