trawa

Autor Wątek: Teoria wyjaśniająca budowę wszechświata  (Przeczytany 59294 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline K12G

odp.do nierozumiejacych niemogacych nic zrozumieć .
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 20, 2007, 12:52:29 pm »
Jeżeli nie rozumiecie logicznych tekstów ,czego sami dowodzicie nie odnosząc sie do nich tylko je krytykując-- to zastanówcie się kto ma mniej mózgu?
Statystycznie rzecz biorąc jesteście w zdecydowanej większości ,jak sam twierdzisz nikt nie rozumie k12G-wniosek jest tylko jeden nikt nic nie rozumie.
A może zastanowicie sie dlaczego nie rozumiecie logicznych tekstów??
Jeżeli wogule potraficie sie zastanawiać.
12G

Offline Charlie86x

Teoria wyjaśniająca budowę wszechświata
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 20, 2007, 01:20:55 pm »
Biorąc na logike, to wszystko jest nielogiczne.
Logika to jeszcze nie dowód.
Być może w głębi oceanu istnieje cywilizacja która kontroluje naszą pogode przy pomocy zaawansowanych maszyn. To przecież logiczne, a skoro nie można tego potwierdzić/zaprzeczyć (bo głębi oceanu nie poznaliśmy) to jest to prawdą (rozumując po waszemu).

A tak na marginesie to ser istnieje i nie potrzeba ku temu żadnej logiki, bo są na to dowody.

J.K. Gordon III

  • Gość
Teoria wyjaśniająca budowę wszechświata
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 20, 2007, 01:28:37 pm »
No, wiesz Charlie, ja po prostu chciałem sprawdzić czy kobiety są wrażliwe na Dowody przez duże D. Jak widać nie. Żal.

pozdr.

Offline Radan

Teoria wyjaśniająca budowę wszechświata
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 20, 2007, 03:10:32 pm »
Cytat: "Charlie86x"


A tak na marginesie to ser istnieje i nie potrzeba ku temu żadnej logiki, bo są na to dowody.


Czy to jakaś żałosna próba indoktrynacji? W tym temacie zdecydowanie doszliśmy do wniosku, że Sera nie ma!

A K12G wykazała się swoją ignorancją, nie odpowiadając na pytanie J.K. Gordona III.

I jeszcze coś do K12G:
Oświadczam, iż nie pojmuję Twoich wywodów; nie pojmuję celu, jaki Ci przyświeca, gdy je tutaj umieszczasz; nie pojmuję Twoich poglądów na teologię, astronomię i, przede wszystkim, na logikę. Jeżeli jest to według Ciebie dowód na to, że jestem głupi, zacofany i niezbyt lotny, to trudno. Przeżyję to.

Offline TomCio

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 139
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Goryl we mgle
Re: odp.do nierozumiejacych niemogacych nic zrozumieć .
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 20, 2007, 04:13:15 pm »
Cytat: "K12G"

Statystycznie rzecz biorąc jesteście w zdecydowanej większości ,jak sam twierdzisz nikt nie rozumie k12G-wniosek jest tylko jeden nikt nic nie rozumie.


Statystycznie rzecz biorąc to ja i mój chomik mamy po 3 nogi  :shock: !
przykucnął z twarzą o kilka cali od tropu, a potem wpatrzył się w półmrok poszycia..

J.K. Gordon III

  • Gość
Teoria wyjaśniająca budowę wszechświata
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 20, 2007, 05:04:31 pm »
Dobrze gada, nalejcie mu wódki!

Offline pajter

Teoria wyjaśniająca budowę wszechświata
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 20, 2007, 06:57:08 pm »
Witam. Macie chłopaki zdrowie, prowadzić kulturalną rozmowę z kimś kto twierdzi że zna tajemnice wszechświata, a jednocześnie robi sporo błędów ortograficznych, myli woła z niedżwiedziem po czym edytuje posta żeby to ukryć.

Wytłumacz mi K12G dlaczego akurat twoje rewelacje na temat mesjasza oparte całkowicie na religi chrześcijańskiej mają być prawdziwe? Może to buddyści mają monopol na prawdę, a może Aleister Crowley, lub Peter Carroll? Wszak ten drugi opierał się na psychologi i fizyce kwantowej.

Offline Moher

Teoria wyjaśniająca budowę wszechświata
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 20, 2007, 08:34:45 pm »
Cała twoja teoria "naukowa" jest skonstruowana na nadirpretowaniu wyrwanych z kontekstu cytatów biblijnych.

 Np cytat "Na początku było słowo , a słowo ciałem się stało".
 I to wg Ciebie oznacza ,że  na początku świata był dźwięk ,z którego później powstała materia. To jest logika? Tym bardziej ,ze stwierdzenie to jest sprzeczne z zasadami fizyki ,ale to tylko szczegół.

Offline K12G

Teoria wyjaśniająca budowę wszechświata
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 20, 2007, 08:58:08 pm »
pajter


Jestes tu nowy i najwyrażniej nie czytałes moich postów, bo jak widzisz to co poniżej przytaczam ,było napisane kilka postów wcześniej a ty o to pytasz:


religia chrześcijańska wyrosła na korzeniach Chrystusowych , abstrac**jąc od tego jaki jest owoc to jednak korzenie są w Chrystusie.
.....
Mesjasz i Ja negujemy katolickie podstawy jedynie co czynimy to uznajemy korzenie Chrystusowe.
Chrystus nie może być zawłaszczony przez żadną religię , a tym bardziej  taką ,która bezcześci jego wartosci.
Czy wy sobie wyobrażacie że  Mesjasz by należał do jakiejś religii czy wyznania? A może sądzicie że tworzył by sekte ? Jego poglądy są jeszcze bardziej uniwersalne niż poglądy Jezusa.

A swoja drogą co maja błędy do poznania wszechświata???
Jak piszesz niedżwiedziem , a co to za zwierzę???

religii ?

psychologii

"widzisz drzazgę w oku brata swego , a nie widzisz belki w oku swoim"
12G

Offline Dr.Crane

Teoria wyjaśniająca budowę wszechświata
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 20, 2007, 09:01:43 pm »
Dajcie juz spokoj K12G....potraktujmy to jako próbke literatury fantasy...takiego polskiego Tolkiena...
ever see the sky, never touch the sun, nothing more left but run run run...

Offline pajter

Teoria wyjaśniająca budowę wszechświata
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 20, 2007, 09:19:06 pm »
Cytuj
Jak piszesz niedżwiedziem , a co to za zwierzę???

Literówka, ale widzisz ja jestem zwyczajnym człowiekiem, nie znam mesjasza i nie doznałem objawienia. Dlaczego wybrałaś akurat forum internetowe jako miejsce głoszenia swoich nauk?  XX wieczni okultyści są zgodni co do tego że wszelkich bogów stworzyli ludzie (w dosłownym znaczeniu tego słowa), ich teorie są spójne i logiczne. I co ty na to? Może bóg emanacją pragnień i wyobrażeń ludzi. Możesz wykluczyć taką możliwość.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Teoria wyjaśniająca budowę wszechświata
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 20, 2007, 09:20:43 pm »
Cytat: "Dr.Crane"
Dajcie juz spokoj K12G....potraktujmy to jako próbke literatury fantasy...takiego polskiego Tolkiena...


No nie mogę, oskar za ten tekst xD

Offline mediator

Teoria wyjaśniająca budowę wszechświata
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 20, 2007, 10:57:41 pm »
Do pajter:

A może akuratnie forum internetowe jest tą możliwością poznania i zrozumienia wielu tematów, o których nie słyszałeś i nie rozumiesz. Zadając inne pytania może mniej z poziomu ego, a więcej z tematów, które były zawsze ukryte dowiesz się czegoś więcej. Dowiesz się prawd, które czekają na Ciebie za zamkniętą bramą Twojego umysłu. Spróbuj więc i przekonaj się.

Offline Dr.Crane

Teoria wyjaśniająca budowę wszechświata
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 21, 2007, 12:29:08 pm »
Cytat: "Wilk Stepowy"
Cytat: "Dr.Crane"
Dajcie juz spokoj K12G....potraktujmy to jako próbke literatury fantasy...takiego polskiego Tolkiena...


No nie mogę, oskar za ten tekst xD


dziekuje dziekuje....nie bylobytego Oskara bez jakze ukochanej przeze mnie ekipy filmowej, scenarzystow, aktorow...wzruszenie odbiera mi mowe....nareszecie!! nareszcie!!
ever see the sky, never touch the sun, nothing more left but run run run...

Offline Radan

Teoria wyjaśniająca budowę wszechświata
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 21, 2007, 06:24:52 pm »
Cytat: "mediator"
Do pajter:

A może akuratnie forum internetowe jest tą możliwością poznania i zrozumienia wielu tematów, o których nie słyszałeś i nie rozumiesz. Zadając inne pytania może mniej z poziomu ego, a więcej z tematów, które były zawsze ukryte dowiesz się czegoś więcej. Dowiesz się prawd, które czekają na Ciebie za zamkniętą bramą Twojego umysłu. Spróbuj więc i przekonaj się.


Oczywiście "dowiemy się tych prawd" (po polsku: poznamy te prawdy) dzięki łasce i wiedzy K12G?

DOchodzę do wniosku, iż tematy tworzone przez Tą Której Imienia Nie Wolno Wymawiać to żenada, bezsens i koszmar filozofów.

 

anything