Autor Wątek: Universal War  (Przeczytany 34077 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sokratesik

Odp: Universal War One
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 09, 2016, 09:40:37 am »
Hmmm... aktualnie nigdzie nie ma, szybko się rozeszło.  :roll: Ciekawe czy sklepy tak mało zamówiły, bo taki mały nakład, czy nie liczyły, że się tyle sprzeda...

Offline peta18

Odp: Universal War One
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 09, 2016, 10:36:07 am »
W hurtowniach (chyba) sie nigdy chyba nie pojawil ten komiks, poszla tylko informacja, ze bedzie i sklepy z automatu dodaly go do bazy.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Sokratesik

Odp: Universal War One
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 09, 2016, 04:08:07 pm »
W bonito było, ale wyszło. Teraz to nawet na gildii nie ma... jedynie w centrum komiksu znalazłem. Mam nadzeję, że jednak, że w gildii, czy nawet bonito to chwilowy brak towaru

Offline Ty_draniu

Odp: Universal War One
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 09, 2016, 04:18:40 pm »
Ja tam w gildii widzę, wprawdzie z dostępnością 2-3 dni ale jednak.
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline Sokratesik

Odp: Universal War One
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 09, 2016, 04:21:02 pm »
Faktycznie jest, a rano nie było. Czyli chwilowy brak - tak jak myślałem.

Offline Itachi

Odp: Universal War One
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 09, 2016, 04:24:30 pm »
Chwilowy nie chwilowy, to zależy od nakładu. Trzeba trzymać rękę na pulsie, żeby później nie przepłacać.

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Universal War One
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 09, 2016, 07:15:46 pm »
Aros - dostępna ilość - 60 egz.
"Jesteś podwójnym sobą."

Offline wilk

Odp: Universal War One
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 28, 2016, 06:33:06 pm »
Przeczytałem integral od Elementala. Wcześniej przypomniałem sobie pierwsze trzy części. Po lekturze czuję się jak w tym gifie :smile:





Ale tak bardziej serio to kawał bardzo dobrego komiksu. Nie jest to co prawda poziom dopracowania jak np. w Strażnikach ale i tak robi wrażenie. Swoją drogą fascynację autora twórczością Moore'a łatwo dostrzec. Nie do końca przekonał mnie zarys psychologiczny postaci, zwłaszcza Maria. No i cała koncepcja
Spoiler: pokaż
z czasowym błędnym kołem (bez kury i jajka)
jest o tyle ciekawa co zastanawiająca. Autentycznie po lekturze parę chwil można spędzić na rozkminianiu wszystkiego. Seria zdecydowanie rozkręca się i zyskuje na wartości w tomach 4-6. Polecam.

Offline misiokles

Odp: Universal War One
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 29, 2016, 08:48:09 am »
Jedną z zalet UW1 jest próba wplecenia do fabuły zdarzeń związanych z
Spoiler: pokaż
paradoksami czasowymi
w trochę inny sposób niż tymi przerabianymi przez popkulturalne SF od dziesięcioleci. Autor poczytał nowsze podręczniki do fizyki, które w innym sposób podchodzą do
Spoiler: pokaż
paradoksu dziadka
i powstała intrygująca fabuła, po której faktycznie można wpaść w mindf**kowy stan. I wbrew temu co sugeruje entuzjastyczna recenzja na bonito - zdecydowanie odradzam czytanie tomów 4-6 teraz. Gdyż mimo że mamy streszczenie tego co zdarzyło się w 1-3, ale w tym komiksie nie tylko chodzi o 'co' (co się zdarzy dalej) ale też o 'jak' (się to rozgrywa). Pamiętam do tej pory podniecenie, które towarzyszyło mi sięgnięciu po album 2, gdyż liczyłem na ciekawie pokazanych kosmitów. I pamiętam chwilowe rozczarowanie
Spoiler: pokaż
żę kosmitów w tym komiksie nie ma wcale :)
. I efekt 'wow', kiedy okazało się, że postacie drugoplanowe, które zazwyczaj umierają jako pierwsze, zaczynają odgrywać ważniejsze role. Świetny, przemyślany od pierwszego do ostatniego kadru komiks!

mkolek81

  • Gość
Odp: Universal War One
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 29, 2016, 12:42:12 pm »
zdecydowanie odradzam czytanie tomów 4-6 teraz

Dlatego mój tom stoi sobie grzecznie w towarzystwie Wiecznej Wojny i Wiecznej Wolności i czeka na zbiorczy pierwszy tom, a tu jeszcze pół roku  :sad: do niego

 

Offline raf82

Odp: Universal War One
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 13, 2016, 10:38:17 am »
Może wydadzą wcześniej cz. 1 bo do maja dużo czasu. Jak się wyprzeda 2 do maja to będzie płacz że nie ma 2  więc lepiej brać teraz bo podobno wszystkie części są dobre.

Offline anx239

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "More human than human" is our motto.
Odp: Universal War One
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 27, 2017, 11:50:47 am »
W sklepie Gildii można już zamawiać Universal War Two tom 1  :biggrin:  (cena to niecałe 70 zł).
Jest data premiery: 10.3.2017.
Kupuję !!!
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." - Roy Batty

Offline Gazza

Odp: Universal War
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 28, 2017, 10:30:41 pm »
Dziś prosto z Gildii dotarły do mnie 3 integrale!  :biggrin: Ależ to cacuszka.
W weekend święto komiksu!! :smile:   (bo aktualnie zakuwam normę IATF...  :doubt: )

Offline Murazor

Odp: Universal War
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 29, 2017, 07:52:06 am »
Świetnie. Fantastyczna przygoda Cię czeka :wink:

Offline misiokles

Odp: Universal War
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 29, 2017, 08:02:27 am »
Potwierdzam. Jest możliwe, że na czas lektury znikniesz dla świata.

 

anything