Autor Wątek: Co ostatnio czytaliście II  (Przeczytany 254895 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kubekwkubek

Odp: Co ostatnio czytaliście II
« Odpowiedź #600 dnia: Marzec 10, 2017, 01:23:03 pm »
Ja ostatnio czytałam biografie Callas, a teraz czekam na coś z naszej niwy, na biografie Steczkowskich pt. "Steczkowscy. Miłość wbrew regule." (pod koniec marca ma być jakoś.
Miłośniczka biografii? Ja też! O Steczkowskich nie słyszałam, ale znam pokrótce historię, wiec się chyba zainteresuję :smile: ja z biografii to ostatnio Beksińskich czytałam.

Offline Trisz

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Total likes: 0
  • zmuszani do przekraczania własnych granic...
Odp: Co ostatnio czytaliście II
« Odpowiedź #601 dnia: Marzec 18, 2017, 01:36:01 pm »
Miłośniczka biografii? Ja też! O Steczkowskich nie słyszałam, ale znam pokrótce historię, wiec się chyba zainteresuję :smile: ja z biografii to ostatnio Beksińskich czytałam.
Plotki i Pudelki już o tym szumiały, że Justyna boi się co napisałą siostra...
Każdy jest nadzwyczajny.

Offline kubekwkubek

Odp: Co ostatnio czytaliście II
« Odpowiedź #602 dnia: Marzec 20, 2017, 12:55:00 pm »
Plotki i Pudelki już o tym szumiały, że Justyna boi się co napisałą siostra...
A no to ja mało pudelkowa może dlatego nie wiedziałam :wink: A swoją drogą chyba nie o to chodzi w tej książce, żeby na siostrę nadawać, tylko, żeby opowiedzieć pewną historię, podzielić się swoimi przeżyciami, w końcu ona jedyna była córką księdza ( w sensie ze potem on już nim nie był). Ale co ja tam wiem :wink:

Offline Golan

Odp: Co ostatnio czytaliście II
« Odpowiedź #603 dnia: Marzec 21, 2017, 03:37:27 pm »
"Życie ma smak pomarańczy" - taka w stylu "czekolady", bardzo pozytywna.

Offline Chronos5205

Odp: Co ostatnio czytaliście II
« Odpowiedź #604 dnia: Kwiecień 19, 2017, 12:16:45 pm »
"Życie ma smak pomarańczy" - taka w stylu "czekolady", bardzo pozytywna.
Potwierdzam - za radą małżonki oderwałem się od ciężkiej sci-fi, bardzo przyjemna lektura - teraz na tapecie "Ucieczka z raju" Szmidta, w kolejce "Incydent na Rigil Prime" i "Io-Nowe Równanie"

Offline zaciekawiony

Odp: Co ostatnio czytaliście II
« Odpowiedź #605 dnia: Wrzesień 23, 2017, 05:59:52 pm »
Ostatnio przeczytałem dwie książki docelowo przeznaczone dla młodszego czytelnika - najpierw "Świat Zofii" Gaednera, będący w zasadzie fabularyzowanym wykładem z historii filozofii.; oraz "Córkę czarownic" Tokarczuk, będącą udaną realizacją baśni w konwencji fantasy.
Różni są ludzie na tej ziemi.

http://nowaalchemia.blogspot.com/

Offline natka269705

Odp: Co ostatnio czytaliście II
« Odpowiedź #606 dnia: Grudzień 15, 2017, 08:52:01 pm »
Ja ostatnio ciągle czytam książki Sarah J. Maas oraz Samanthy Shannon. Podoba mi się również seria "Klejnoty" :)

Offline kosfran

Odp: Co ostatnio czytaliście II
« Odpowiedź #607 dnia: Styczeń 05, 2018, 09:18:29 pm »
cal serie JO nesbo
warte polecenia kryminaly Szukam dobrej agencji interaktywnej, która potrafi tworzyć strony www w tym stylu: http://stronywieliczka.pl/ Chcę zlecić wykonanie sklepu internetowego, więc będę wdzięczny za polecenie kogoś sprawdzonego.
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2018, 10:34:31 pm wysłana przez kosfran »

Offline Meg

Odp: Co ostatnio czytaliście II
« Odpowiedź #608 dnia: Styczeń 12, 2018, 04:49:51 am »
"Triumf owiec" - całkiem dobrze się czyta choć poprzednia książka "Sprawiedliwość owiec" tej samej autorki jest moim zdaniem lepsza.

Offline Senakub

Odp: Co ostatnio czytaliście II
« Odpowiedź #609 dnia: Styczeń 27, 2018, 11:41:43 pm »
"Dallas 63'" Stephena Kinga. Książka napisana w 2011 roku, polecam dla wszystkich, którzy mówią, że King dawno się skończył. Sama książka jest gruba(aż 860 stron), lecz nie uświadczyłem podczas czytania nudy, w przeciwieństwie innej książki Kinga, mianowicie "Stukostrachy", które moim zdaniem mogłyby być chudsze o połowę a książka nic by na tym nie straciła. W tej książce(Stukostrachy), King popisał się swoim wodolejstwem.