Autor Wątek: Zasady do Chronopi...  (Przeczytany 4755 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Paulo

Zasady do Chronopi...
« dnia: Październik 27, 2002, 06:23:18 pm »
Czy mozna gdzies w necie znaleźć zasady do chronopi??? Zainteresowalo mnie to ale nie potrafie nic znalezc. Prosze o pomoc :!:

Offline rado

Zasady do Chronopi...
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 28, 2002, 05:16:43 am »
Pelnych zasad do drugiej edycji nie znajdziesz na pewno (nie sadze zeby ktos zdazyl spiracic). Fictional Reality we wrzesniowym numerze dolaczylo opis swiata w formacie PDF- jesli masz ochote szukaj pod http://fictionalreality.dfxwebs.com/ Co do przyszlosci systemu- wraz z upadkiem Target Games i przeksztalceniem go w kilka drobniejszych firm szanse na wydanie tego systemu w Polsce nie sa zbyt duze- chociaz zawsze mozna porozmawiac z chlopakami z Excelsiora- z tego co wiem byliby szczesliwi mogac wyplynac na inne rynki. Osobiscie zamawiam wszystko z sieci- transport wyglada duzo lepiej niz w... tej innej firmie a ceny figurek- sam wiesz. Jesli masz jakiekolwiek pytania- wal jak w dym.

Pozdrawiam

Offline LordThom

Chronopia jest spoko
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 20, 2002, 07:08:14 pm »
Gram w tym systemie, ale mieszkam w dziurze i mam tylko jeden tego typu sklaep- co gorsza, dostawy z chronpi juz nie bedzie...
i]Czas nie ma początku ani końca.
Czas jest jak wąż Uroboros, który chwycił zębami własny ogon.
W każdym momencie kryje się wieczność.
A wieczność składa się z chwil, które ją tworzą.[/i]

Offline rado

Zasady do Chronopi...
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 24, 2002, 06:28:12 am »
Nie sadze zeby dostaw z chronopii nie bylo- co wiecej jest bardzo prawdopodobne ze powstanie oficjalny oddzial Excelsiora, z wlasna siecia dystrybucji.... pozyjemy...

Offline mj23

Zasady do Chronopi...
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 07, 2003, 03:17:28 pm »
jesli chcesz moge ci sprzedac podrecznik za grosze...

 

anything