trawa

Autor Wątek: Ulubiona planeta  (Przeczytany 8221 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ben Kenobi

Ulubiona planeta
« dnia: Czerwiec 03, 2007, 12:42:56 pm »
Coz w tym temacie przedstawiamy swoje ulubione planety ze swiata SW , podajemy nazawe planety oraz uzasadniamy swoj wybor oczywiscie. Jako ze zalozyłem ten temat zaczne pierwszy  ;)

Planeta Dantooine - zainteresowałem sie ta planetą poniewasz znajdowała sie tu w dawnych czasach Enklawa Jedi , wygląd planety z Kotor i Kotor II bardzo mi sie podoba. Szkoda tylko ze Jedi nie postanowi odbudowac Enklawy by moc znów szkolic w niej swoich adeptów

Planeta Korriban - odrazu gdy przybywa sie na tą planeta w Kotor i Kotor II mozna miec wrazenie ze ow planeta jest silnie związana z Ciemną Stroną Mocy , Akademia Sith oraz grobowce mrocznych Lordów Sith twozą niesamowity klimat. Troche mniej wygląd tej planety podoba mi sie w Jedi Academy

Planeta Vjun - coz na jej powieszchni znajdował sie osobisty zamek Lorda Vadera , zresztą jego wygląd oraz sama planeta w Jedi Academy mi sie podoba

Offline Ryceros

Ulubiona planeta
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 03, 2007, 01:47:09 pm »
Cześć!

Ja lubiłem planetę w chmurach. Bardzo ładne pejzaże podczas filmu.

Oczywiście Dagobah. Mój ulubieniec mistrz Yoda tam mieszkał. Ogólnie krajobraz równie przepiękny, ciekawy i magiczny. Przepełniony mocą... aż ją czuć siedząc w fotelu  ;)

Pozdrawiam,
Ryceros

Offline K.J.W.B.K.

Ulubiona planeta
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 03, 2007, 02:00:55 pm »
ave ...

mi zawsze podobała się Naboo i Hoth<śliczna arktyczna pustynia>
mok h.Topór

Offline Ziemniakento

Ulubiona planeta
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 03, 2007, 02:25:04 pm »
Tatooine. Fantastyczny klimat i wspaniała wioska, w której roi się od męt, łowców nagród i szemranych handlarzy... :)

Offline Ribald

Ulubiona planeta
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 06, 2007, 07:26:59 pm »
Z tych które jeszcze się nie pojawiły - Kamino !
Jest coś urokliwego w krainie wiecznego deszczu i sztormowych fal :)

Na plus oczywiście również to, że świetna misja była na Kamino w Battlefroncie ; )
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Anonimowy Grzybiarz

Ulubiona planeta
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 06, 2007, 08:09:31 pm »
Cytat: "Ziemniakento"
Tatooine. Fantastyczny klimat i wspaniała wioska, w której roi się od męt, łowców nagród i szemranych handlarzy... :)


Czyli planeta na której mógłbym się ukryć...

Nie mam ulubionej planety. Każda ma swój urok, każda jest inna, i na każda ma coś, co lubię ;)

Offline CZys

Ulubiona planeta
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 07, 2007, 09:50:46 am »
HOTH- Taka ładna zimowa planeta, miłe pustkowia, dużo śniegu i klimat zdesperowanych rebeliantów ukrytych w dużym igloo

Tatooine- klimatem przypomina mi ziemię z filmów postapokaliptycznych- miodzio :D
ylko martwe ryby płyną pod prąd.

Offline Ryceros

Ulubiona planeta
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 07, 2007, 07:24:37 pm »
Cześć!

Tatooine była wzorowana raczej na planecie Arrakis, z Herbert'owskiej Diuny.

Kamino z resztą też jest odzwierciedleniem Calladan'u z tej samej powieści. Chociaż też nie mogę się zbytnio wypowiedzieć, gdyż nie słyszałem o tej planbecie zbyt dużo.

Pozdrawiam,
Ryceros

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Ulubiona planeta
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 11, 2007, 08:24:22 am »
Cytat: "Ryceros"
Cześć!

Tatooine była wzorowana raczej na planecie Arrakis, z Herbert'owskiej Diuny.

Kamino z resztą też jest odzwierciedleniem Calladan'u z tej samej powieści. Chociaż też nie mogę się zbytnio wypowiedzieć, gdyż nie słyszałem o tej planbecie zbyt dużo.

Pozdrawiam,
Ryceros


 :roll: Bez przesady to, że ma ludzi pustyni, jest pustynna i o zgrozo ma coś podobnego do czerwia nie wystarczy żeby była wzorowana na Arrakis :roll:

Nawet nie wypada tak mówić :roll:

Offline the_one

Ulubiona planeta
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 11, 2007, 09:51:38 am »
Mówcie co chcecie ale dla mnie Zonama Sekot jest nie do przebicia:
- jest świadoma własnej egzystencji
- posiada własny napęd umożliwiający jej przemieszczanie się
- potrafi wytworzyć statki kosmiczne podobne do tych używanych przez Yuuzhan Vongów

Polecam – Planeta Życia i Jednocząca Moc
uri sacra fames!

Zadady Mordheim w naszym ojczystym języku
http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline Hollow

Ulubiona planeta
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 26, 2007, 09:13:46 am »
Z filmowych planet najbardziej podoba mi się Tatooine. A ogólnie z uniwersun SW to Korriban

Offline OT

Ulubiona planeta
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 29, 2007, 12:24:42 am »
Geonosis - za krajobrazy i bitwę.
img]http://images27.fotosik.pl/27/0e350e50e340cbb1.gif[/img]

Offline Col. Frost

Ulubiona planeta
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 29, 2007, 08:37:20 am »
Courscant - najbardziej zaciekawiła mnie ta planeta po obejrzeniu Mrocznego Widma, a dokładniej po słowach "Cała planeta to jedno wielkie miasto". Dodać do tego jeszcze Senat i Świątynie Jedi, i mamy wszystko w jednym miejscu. ;)

Offline Rincen

Ulubiona planeta
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 19, 2007, 01:53:57 pm »
Mi najbardziej podobają się: Tatooine (z powodów, jak wyżej), Dagobah - no mówcie co chcecie, ale ta planeta miała klimat, Yavin 4 - bardzo podobały mi się etapy na Yavinie w JK2 i JK3. Chciałbym też zobaczyć (może w jakimś nowym filmie :)) jak wygląda Rodia, albo Nal Hutaa.

Offline N11 Ordo

  • Redaktor Gildii Star Wars
  • Młodszy Mistrz
  • *
  • Wiadomości: 312
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polish boyfriend
    • http://www.starwars.wikia.com
Ulubiona planeta
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 19, 2007, 02:11:14 pm »
Mnie najbardziej podoba się Coruscant. Planeta miasto, no i w końcu stolica Republiki ;)