trawa

Autor Wątek: Kluby gier (mapa)  (Przeczytany 1705 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ushabti

Kluby gier (mapa)
« dnia: Maj 29, 2007, 07:26:46 pm »
Postanowiliśmy z kolegami zrobić małą mapkę, głównie dla początkujących graczy (ale i nie tylko), z położeniem jak największej ilości klubów bitewnych w Polsce. Korzystamy z Google Earth, więc dokładność map jest całkiem-całkiem. Pewnie nie raz zastanawialiście się jak dojechać do jakiegoś klubu w innym mieście, tak jak poczatkujący zastanawiali się, gdzie można znaleść jakiś ciekawy klub w ich rodzimej miejscowości... chcielibyśmy zrobić taka bazę klubów na jednej mapie, może się nawet sprawdzi...

Jakby co link TUTAJ a to krok po kroku wyjaśnienie jak sobie poradzić z dodawaniem klubów:

1. Wybierasz "Mapa klubowa"
2. klikasz na przybliżoną pozycję swojego klubu
3. Manewrujesz powiększeniem tak, żeby trafić w jak najwłaściwszy punkt
4. Wypełniasz dostępne pola (title: nazwa klubu; info: czyli najtreściwiej jak możecie co dacie radę o nim powiedzieć- skupcie się na grach w jakie gracie;  URL: link do strony klubowej; image: logo jeśli posiadacie; marker: wybierzcie opcję czy zaliczacie się do klubów, sklepów czy "innych")
5. Klikasz na "update location" i czekasz na akceptację administartora.

Jeśli się nudzisz możesz zaznaczyć podobnie (choć łatwiej) swoje położenie na mapie graczy- jako twój opis będzie widoczny Twój profil ze strony.

Opcja niestety tylko dla zarejestrowanych użytkowników (kwestia porządku, żeby nam nikt pod opcją "kluby" burdeli czy kasyn nie zaznaczał).

Mam nadzieję, że umieściłem tego posta we właściwym miejscu ;) I tak już mi głupio że przyklejam niemal tego samego posta w tylu różnych miejscach, ale chciałbym, żeby ta akcja wypaliła...
Pozdrawiam!

Mam nadzieję, że inicjatywa spotka się z jako-takim odzewem ;)

EDIT:
Stwierdziliśmy, że bez sensu jest, żeby ludzie musieli się rejestrować, by widzieć mapę klubów, wprowadzono więc pewne zmiany:
- mapę klubów (ale nie graczy) moga widzieć wszyscy
- zaznaczać kluby może każdy zarejestrowany użytkownik i nie jest wymagana akceptacja administratora

Mam nadzieję, że to ułatwi sprawę...
Jakby ktoś miał jeszcze jakieś sugestie to się nie krępujcie ;)
url=http://www.najmita.net]Serwis społeczności Mordheim[/url]

 

anything