Autor Wątek: Gry, na które czekacie  (Przeczytany 113376 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kalasanty

Odp: Gry, na które czekacie
« Odpowiedź #105 dnia: Kwiecień 18, 2009, 07:11:48 pm »
Co wy mówicie ! :s
Rozgrywka owszem, uległa uproszczeniom, ale moim zdaniem takie pójście w stroną GTA4 jest w porządku - mnie w Mafii 1 urzekł klimat i fabuła, a nie przesadzony realizm. System krycia się za osłonami to dobra sprawa, podobnie jak brak paska życia.
Podoba mi się jak na początku bohater idzie do tych swoich ziomków - bardzo fajnie to animowane. Muzyka też świetna. Nie rozumiem, skąd to czarnowidztwo.

Offline fin

Odp: Gry, na które czekacie
« Odpowiedź #106 dnia: Kwiecień 18, 2009, 09:07:18 pm »
Cały hip hop polega na tym że można iśc w kierunku GTa ale nie wbijać się na jego/jej miejsce. A Mafia 2 chyba to chce robić. Przecież ta gra wygląda IDENTYCZNIE jak rockstarowa gierca (z wyjatkiem tekstur wiadomo). Animacja biegania z broni jest chyba taka sama jak w ww.

Moim zdaniem to chlopaszki z Illusion chcą sobie odkroić spory kawałek z tortu Rockstar - i bardzo dobrze - ale nie tak krwa nachalnie. Napewno uratuje się fabuła która przecież tak nowatorsko się zapowiada. Od zera do niszczyciela ? Hell yeah, dobrze ze taki motyw był eksploatowany tylko przez poprzedniczke i wszystkie części gta.  :-?

Offline achillemarozzo

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gry, na które czekacie
« Odpowiedź #107 dnia: Kwiecień 23, 2009, 01:23:52 pm »
A ja bym sobie życzył Hidden & Dangerous 3, fajnie byłoby znów poczaić się z mauserem na kilometrowych mapach, poprzymierzać niegrzeczne mundurki z gapą czy stahlhelmy i pochomikować amunicye i szabrowane lugerki. Podobierać sobie wg uznania osobników i sprzęt w czasie odprawy, i w ogóle pozajmować się nudną logistyką. No, ale kto to panie, wyprodukuje gdy modne są jakieś tam dwugodzinne Calle i pixel shadery 10.0?
"Żądam, by uszanowano we mnie godność człowieka, to jest jednostki o wartości nie mniejszej niż świnia!"
                                                                         KuK feldkurat Otto Katz

Offline Kalasanty

Odp: Gry, na które czekacie
« Odpowiedź #108 dnia: Kwiecień 25, 2009, 08:19:08 pm »
Prototype

trailer
gameplay

Wygląda mi to na przyjemną sieczkę !

Offline Krova

Odp: Gry, na które czekacie
« Odpowiedź #109 dnia: Kwiecień 25, 2009, 09:55:38 pm »
Na prototajpa czaję się już od dłuższego czasu! Wygląda mi to na grę, w której będę mógł robić to, co mnie rozczarowała w pseudo-realistycznym gta4 - radosna sieczka, gdzie zabijam setki osób i niszczę miasto!
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline DARKMAN

Odp: Gry, na które czekacie
« Odpowiedź #110 dnia: Kwiecień 28, 2009, 04:38:53 pm »

Offline Grish

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 309
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • asleep and well hidden
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Gry, na które czekacie
« Odpowiedź #111 dnia: Maj 02, 2009, 04:38:26 pm »
Prototype oraz inFamous. Gry bardzo do siebie zbliżone, zobaczymy gdzie będzie lepiej.

M.A.G. - sieka na max 256 graczy na jednej planszy.

    

Offline ArtiS

Odp: Gry, na które czekacie
« Odpowiedź #112 dnia: Wrzesień 04, 2009, 05:32:18 pm »
Oto na co czekam:

1. S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat,

2. Mafia II,

3. Fallout: New Vegas

4. Kolejny Max :P

Offline B@rt

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • World at War...
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Gry, na które czekacie
« Odpowiedź #113 dnia: Wrzesień 07, 2009, 12:34:37 am »
Final Fantasy XIII - oby się wyrobili do 2010  :D

    

Offline Kalasanty

Odp: Gry, na które czekacie
« Odpowiedź #114 dnia: Wrzesień 18, 2009, 10:58:22 am »
Nier Replicant

Kolejny rpg od SE, może tym razem im wyjdzie?
Bo wygląda fajniutko (pomijając fabułę... "He's fighting to save his sister" :Z)

Offline mikim

Odp: Gry, na które czekacie
« Odpowiedź #115 dnia: Wrzesień 20, 2009, 08:02:19 pm »
Ja czekam głównie na The Force Unleashed na PC. Wcześniej chciałem specjalnie kupić dla tej gry konsolę, ale kasy brak. Teraz będzie mi dane w to zagrać na kompie :D.

Z innych - może Mafia II. W jedynkę grało się bardzo przyjemnie, a druga część gry zapowiada się świetnie.

Offline Qraq

Odp: Gry, na które czekacie
« Odpowiedź #116 dnia: Czerwiec 04, 2010, 06:36:35 pm »
E3 2010: Trailer HD - Deus Ex: Human Revolution


ojjj czekam czekam!
jaki klimat! :shock: 

Offline fin

Odp: Gry, na które czekacie
« Odpowiedź #117 dnia: Czerwiec 04, 2010, 07:16:32 pm »
propsuje!
Bardzo specyficzny nastroik, nie przesadzili nawet z epicką epickością. Pewna doza podobieństwa z trailerami mgs'a 4 - charakterystyczna, złota, tonacja kolorowa, podobna choreografia walki, monolog ziomka poziomka  i design implantow oraz mechów podobny. Kciuki trzymam by nie zrobili z tego bijatyki, tylko grę w której fabuła matters bo ma jakiś sens a nie farmazoni jak mass effect 2.

Offline Nezumi

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 516
  • Total likes: 0
  • MAGIA I ZAGLADA... WYBIERZ DROGE PRZEZNACZENIA
Odp: Gry, na które czekacie
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwiec 04, 2010, 08:12:23 pm »
E3 2010: Trailer HD - Deus Ex: Human Revolution


ojjj czekam czekam!
jaki klimat! :shock: 
podobno nie lubisz erpegow
fani anime to najbardziej inteligentna grupa społeczeństwa (jakby się oczywiście pozbyć około 70 procent tych głupszych fanów).

Offline Qraq

Odp: Gry, na które czekacie
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwiec 04, 2010, 08:43:43 pm »
no nie lubie, cRPG fantasy :P. Z tego bedzie taki erpeg jak z mass effect. poza tym pierwsza część była super