Autor Wątek: Cromwell Stone  (Przeczytany 38485 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ljc

Cromwell Stone
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 16, 2007, 09:50:45 am »
najbardziej podeszła mi graficznie pierwsza część - najbardziej drapieżna, wyrazista - scenar dobry, choć dla drugorzędny, bo jakoś nie miałem ochoty za bardzo czytać tylko wyłacznie podziwiać obrazki:)
kadrowanie i same kadry powalają - tytaniczna praca
dawno żaden komiks nie zrobił na mnie takiego wrażenia graficznie jak CS
tamtam!

Offline gscm

Cromwell Stone
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 03, 2007, 02:53:25 pm »
Witam,
jak myślicie, jest jakaś szansa na to że dodrukują jeszcze Cromwella Stone'a?

Offline Ziemniakento

Cromwell Stone
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 03, 2007, 03:11:08 pm »
Cytat: "gscm"
Witam,
jak myślicie, jest jakaś szansa na to że dodrukują jeszcze Cromwella Stone'a?

 
Jeśli będzie takie zapotrzebowanie i będzie się to opłacało wydawnictwu to czemu nie?

Offline optio

Cromwell Stone
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 03, 2007, 03:19:59 pm »
Cytat: "Ziemniakento"
Jeśli będzie takie zapotrzebowanie i będzie się to opłacało wydawnictwu to czemu nie?

Raczej nie licz, że będzie dodruk. Jesli byłaby taka mozliwość - inne tytuły juz wysprzedane  - tez by dodrukowali.
 Trzeba się uzbroić w cierpliwość.  Przyjdą nowe, kosztowne tytuły. To trzeba bedzie zwolnic kase w starych na nowe komiksy.

Offline 4-staczterdzieściicztery

Cromwell Stone
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 04, 2007, 10:31:59 pm »
Cytat: "gscm"
Witam,
jak myślicie, jest jakaś szansa na to że dodrukują jeszcze Cromwella Stone'a?


Zważywszy na poniższą wypowiedź przedstawiciela Egmontu na ich oficjalnym forum, szanse na dodruk są niemal zerowe.

Cytuj
Pytanie: Czy jeśli seria jest limitowana, na pewno nie pojawią się nigdy jej wznowienia? Obiło mi się o uszy, że nie będzie wznowień w ciągu 5 lat od daty wydania (co oznaczałoby, że po 5 latach komiks może mieć 2 wydanie)...

Odpowiedź: Nie jestem w stanie przewidzieć przyszłości tak odległej, jak 5 lat. Nie wiem, jak będzie wtedy wyglądał rynek, jak będą się zachowywać licencjodawcy, a nawet tego czy Egmont będzie wtedy jeszcze wydawał komiksy i kto w firmie będzie decydował o planie wydawniczym itp. itd. My nie planujemy wznowień i przez kilka najbliższych lat, dopóki obowiązują nasze kontrakty i nasze decyzje, takich wznowień nie będzie.
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline gscm

Cromwell Stone
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 05, 2007, 06:54:59 am »
Udało mi się właśnie kupić za dwukrotną wartość ceny okładkowej. Z jednej strony ból, że nie zdecydowałem się wcześniej, ale z drugiej ulga że w ogóle udało mi się :-).

Chyba jednak dla mnie trochę za dużo, więc jak się nim nacieszę to pójdzie na odsprzedaż.

P.S. Jak kogo interesują rzadkości to właśnie na allegro pojawił się Feralny Major za 300 :-).

Offline Jimmy

Cromwell Stone
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 28, 2007, 09:21:44 am »
Czy było wydanie angielskie tego komiksu?
Bo z poszukiwań w sieci (m.in. tu) wyszło mi, że są jakieś wydania Dark Horse z 1992 i coś sprzedawane w anglojęzycznych księgarniach internetowych z roku 1985. Problem w tym, że nie wiem czy to nie są jednak oryginalne wersje językowe, albo czy "Cromwell Stone" nie oznacza tylko pierwszej części tego komiksu (a przy którymś opisie widziałem 40-parę stron, więc chyba jednak oznacza...).

Offline wilk

Cromwell Stone
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 28, 2007, 09:39:45 am »
Tak, jest wydanie z Dark Horse'a. Jedynie pierwsza część i z tego co mi wiadomo co gorsza w formacie B5 co akurat w przypadku rysunków Andreasa jest zbrodnią.

http://www.darkhorse.com/profile/profile.php?sku=92-053

Offline Jimmy

Cromwell Stone
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 28, 2007, 10:16:09 am »
Eh, szkoda, czyli nie ma szans, żeby zamiast kupować za 200zł na Allegro, skorzystać z taniego dolara  :?

Offline Yaseck

Cromwell Stone
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 28, 2007, 11:03:03 am »
Niezłe ceny już osiągnął na allegro...

Offline Ziemniakento

Cromwell Stone
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 28, 2007, 05:06:41 pm »

Offline weiter

Cromwell Stone
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 28, 2007, 06:08:36 pm »
Cytat: "Ziemniakento"
http://allegro.pl/item285667910_andreas_cromwell_stone_folia_.html

http://allegro.pl/item289298437_andreas_cromwell_stone_plansze_europy_nowy.html

Fiu fiu.
Za parę lat będę mógł za niego Nintendo Wii na promocji kupić  ;)


Chcialem napisac, ze to sa tylko ceny "startowe" ktorych komiks w licytacji
nie osiaga, ale gdy zerknalem tutaj
musialem zweryfikowac swoj poglad, poniewaz byl bledny :roll:
No coz, znowu potwierdza sie stara kupiecka prawda:
tyle jest towar wart ile daje za niego kupujacy.
Skoro Rork "Koziorozec" poszedl na allegro za 230 zeta to moze i "Cromwell"
bedzie za pare lat wart 10 razy wiecej. :D

Offline Ahaya_666

Cromwell Stone
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 09, 2008, 08:40:46 pm »
Nie ma sie czym chwalic bo jestem poczatkujaca w tym temacie...  :oops: Ja dopiero przeczytałam 1 część ale bardzo mi sie podoba fabuła i oczywiście rysunki... :) teraz kombinuje jak zdobyc nastepna czesc :)
dy noc zapada.... wychodze...

Offline graves

Cromwell Stone
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 09, 2008, 08:54:26 pm »
Cytat: "Ahaya_666"
Nie ma sie czym chwalic bo jestem poczatkujaca w tym temacie...  :oops: Ja dopiero przeczytałam 1 część ale bardzo mi sie podoba fabuła i oczywiście rysunki... :) teraz kombinuje jak zdobyc nastepna czesc :)

Jaką następną część - Cromwell Stone, jest w całości wydane w Polsce :roll:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Cromwell Stone
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 10, 2008, 03:56:34 am »
Cytat: "graves"
Cytat: "Ahaya_666"
Nie ma sie czym chwalic bo jestem poczatkujaca w tym temacie...  :oops: Ja dopiero przeczytałam 1 część ale bardzo mi sie podoba fabuła i oczywiście rysunki... :) teraz kombinuje jak zdobyc nastepna czesc :)

Jaką następną część - Cromwell Stone, jest w całości wydane w Polsce :roll:


Raczej jest w calosci niedostepny w Polsce. :(

Pewnie Ahaya kupila orginal, albo tego pirata po polsku, ktory chodzil na allegro i teraz szuka dalszego ciagu.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

 

anything