trawa

Autor Wątek: Książki Na Które Czekacie  (Przeczytany 92501 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pablo_von_kozlow

Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 03, 2008, 09:36:11 pm »
Cytat: "Miranda"
A, to wiele wyjaśnia, bo za nic nie mogłam sobie przypomnieć, żeby w najbliższym czasie miał się nowy Mordimer pokazać ;) To sobie jeszcze poczekamy...


hmm w moim wydaniu "łowcy dusz" jak wół stoi:
"o dalszych losach inkwizytora Mordimera Madderdina przeczytacie w powieści "czarna śmierć" która ukaże się w IV kwartale 2007 roku"
07 minął, premiery nie przegapiłem, w zapowiedziach żadnych nic sie nie pojawiło, a zamiasy czarnej śmierci jest rzeźnik z nazaretu. czuje się troche oszukany. ma ktoś jakies ploty an ten temat?
-22 WWA nocnych Marków aglomeracja

Offline Meg

Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 04, 2008, 12:33:54 pm »
Nic mi na ten temat nie wiadomo Pablo. Ale co do plot ;) ...  czy ktoś z Was czytał albo słyszał coś na temat wznowienia trzeciej części "Mrocznej Wieży"?
Wydawało mi się, że ma sie ukazać w grudniu, potem gdzieś wyczytałam, że w lutym a teraz nie widzę jej wcale w zapowiedziach. Może słabo szukałam :(

Offline talpa

Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 05, 2008, 07:14:40 pm »
Czekam,(ale być może się nie doczekam) na resztę cyklu "Artefakty mocy" czyli ciąg dalszy Aurian i 3 kolejne książki.Sądzę jednak, że sie nie doczekam i pozostanie mi przeczytanie tych fantastycznych książek w języku, w którym zostały napisane(co nie będzie szczegulnie przyjemne)  :cry: Co to za wydawnictwo, które podejmuje się wydania serii, po czym nie publikuje ostatniego jej tomu!? już nie mówiąc o pozostałych częściach... Niech żyje sprawność umysłowa szanownych wydawców :arrow: Hip Hip HURRA!!

Poza tym, niecierpliwie czekam na:
~"The Pinhoe Egg",bo to chyba ostatnia część "Światów Chrestomanciego" -dlaczegoooo!!?? ;(
~Pilipiuki wszelkiej maści
~pozostałe 2 tomy serii "Las ożywionego mitu"["The Hollowing" i "Merlin's Wood"] (na które pewnie też sie nie doczekam...)
~dalszy ciąg "atramentowego serca" i "Atramentowej krwi" |mam nadzieję, że nie spaszczą filmu :)
~Nowe "Wojny Duszków"
~III część Eragona i oczywiście na ostatniego Pottera :D
Rodzimy się wolni, a żyjemy w kajdanach...  talpa.kvad:*

Offline orianka

Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 06, 2008, 12:33:38 pm »
Witam wszystkich...:)

Ja z niecierpliwością czekam na :arrow:
http://www.redhorse.pl/p46_John_Moore_Rycerskie_NieOchotnicze_Pogotowie_Ratunkowe.html
ale jeszcze chyba sobie poczekam, bo na żadnej stronce nie mogę znaleźć informacji o tym, kiedy "Nieochotnicze pogotowie" zacznie działać. No, ale cóz staram się podejść do tego z cierpliwością :)

Offline taktiken

Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 12, 2008, 10:47:38 pm »
Powitac!
Cytat: "Drozdu"
Ja czekam na [...] i "Nowicjuszkę" Trudi Canavan
Ja też, ale sie nie doczekalem wiec kupilem original i musze powiedziec ze 120% klimatu tomu pierwszego.

Offline Hollow

Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 13, 2008, 03:27:24 pm »
Ja czekam na wydanie kolejnej części o przygodach najzabawniejszego seryjnego mordercy w Miami. W październiku została wydana w wielkiej brytanii książka "Dexter in the dark". teraz tylko pozostaje dłuuuuugie czekanie.

Offline WhiskeyWolf

Odp: Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #81 dnia: Kwiecień 18, 2008, 07:08:12 pm »
Eh, wiosna przyszła, nowymi wydawnictwami powiało, król powrócił... Ale niestety do dalekiego Lublina nie dotarł. Pierwszy tom powieści "Był sobie raz na zawsze król" T. H. White'a wreszcie wznowiony, a ja po długiej kampanii w miejscowych księgarniach wróciłem bez łupu. No, cóż widać może przeceniam wartość owej książki ale trochę mnie zdziwił fakt, iż "wydarzenie" to obeszło się bez echa. Ba, nawet bez szmeru przesuwanych książek na księgarskich półkach. Sam nie wiem czy to tylko nasza lubelska przypadłość, że dużo ciekawych rzeczy ze sporym opóźnieniem dochodzi czy może wina wydawcy, który wznawiając, ponoć, jedno z najwybitniejszych dzieł literatury fantastycznej zapomniał go choć troszkę wypromować. Pozostaje jedynie słać zamówienia przez internet...

Offline wampiroman

Odp: Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #82 dnia: Kwiecień 13, 2009, 05:22:50 pm »
Ja osobiście czekam na piątą część zmierzchu czyli "midnight sun" które zamykają całą sagę zmierzchu w jednej książce, która mówi wyłącznie o uczuciach Edwarda. bardzo mnie intryguje jak ta powieść miała by wyglądać, ponieważ narracja Belli zastosowana we wszystkich częściach tej sagi bardzo mnie urzekła( tylko pewien fragment przed świtem był przedstawiony z perspektywy jacoba, chociaż jego odczucia nie były tak głębokie jak wrażenia i odczucia Belli to jego perspektywa zawierała dużo żartów i scen, które przedstawione były prostolinijnie tak jak można by było określić Jacoba to sprawiały mi wiele radości i rozśmieszały niekiedy do łez :lol:)

Offline Vasiliev

Odp: Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #83 dnia: Kwiecień 14, 2009, 01:00:36 pm »
A ja pozostanę wierny A. Pilipiukowi, czekam na 5. część cyklu "Oka Jelenia", na rynek wejdzie prawdopodobnie dopiero w lipcu  :sad:

Offline biolog

Odp: Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #84 dnia: Kwiecień 14, 2009, 01:38:53 pm »
Nieustannie na kolejne tomy Davida Gerrolda Wojny z Chtorrami.

Offline movex

Odp: Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #85 dnia: Kwiecień 14, 2009, 04:17:05 pm »
Bardzo przydatny wątek. Fajnie, że podjeliście go na nowo.
Ja czekam na Kaplankę w bieli Trudi Canavan i na najnowsze opowiadania Pilipiuka Rzeźnik drzew.
Ciągle też licze, że pani Clarke od Jonathana Strange i pana Norella czymś mnie zaskoczy - bardzo dawno nic jej nowego nie czytałam

Offline my brother's son

Odp: Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #86 dnia: Maj 11, 2009, 08:08:06 pm »
A Dance with Dragons, Martina.  Choc to raczej odlegla pszyszlosc.
Bardzo dobrze czytalo mi sie rowniez opowiesci z malymi niebieskoskorymi szkotami w roli glownej, autorstwa Pratchetta. Mam nadzieje ze wyjdzie kontynuacja przygod Feeglow.
 

Offline Asiek

Odp: Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #87 dnia: Maj 23, 2009, 04:09:52 pm »
A mnie szalenie zastanawia, jaka będzie nowa książka Wita Szostaka:)

Offline Meg

Odp: Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #88 dnia: Maj 31, 2009, 10:08:40 am »
Czy ktoś już przeczytał lub jest w trakcie czytania najnowszej książki Trudi Canavan "Kapłanka w bieli"?

Offline movex

Odp: Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwiec 01, 2009, 09:06:53 am »
Jestem w połowie Kapłanki i  oczywiści jestem wciągnięta na całego. Zassało mnie na maxa. Postacie bardzo wyjątkowe (bogowie, kapłani, czarownicy, tkacze snów, uzdrowiciele i wiele, wiele innych), dokładne opisy krain i różnych nacji, dość mocno rozbudowany temat polityki i układów społecznych, ale całosć klimatem podobna do Gildii Magów. Zachęcam.

 

anything