trawa

Autor Wątek: Książki Na Które Czekacie  (Przeczytany 92479 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 08, 2007, 07:28:39 pm »
Już 10 grudnia ma pojawić się w księgarniach kolejna książka piekary o Inkwizytorze Mordimerze Madderdinie. A najsmutniejsze jest to że... jestem spłukany!!

Offline Sirius

Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 08, 2007, 07:35:38 pm »
Dobrze wiedzieć. Mam w kolekcji cztery pierwsze części ale nawet nie zdążyłem przeczytać. Kiedy w końcu będą wakacje? :(
I don't care for this world anymore
I just want to live my own fantasy

Offline WhiskeyWolf

Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 09, 2007, 09:13:10 am »
Ja przeczytałem pierwszy tom i szczerze mówiąc uznałem za gniot nastawiony na zdobycie łatwej kasy. W sumie fabuła mnie nie urzekła, bo nie było w niej nic nowatorskiego [tematem inkwizycji i alternatywnej historii chrześcijaństwa się nie podniecam ;) ]. Poza tym czy władowanie do książki nachalnego erotyzmu podnosi jej jakość? Krąg odbiorców zapewne si powiększa ;) , ale jak dla mnie to, jest tysiące innych książek bardziej wartych zakupu. Jednak coby nie wyszło, że tylko objeżdżać potrafię to powiem, że jak na typową kolejową literaturę czytało mi się ją dobrze. Ale nie znalazłem w niej nic do czego można by chcieć wracać. Ot taki standardowy poziom pozycji wypuszczanych taśmowo przez wiadomo jakie wydawnictwo. ;)

Offline Miranda

Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 18, 2007, 10:03:14 am »
Cytat: "Hollow"
Już 10 grudnia ma pojawić się w księgarniach kolejna książka piekary o Inkwizytorze Mordimerze Madderdinie. A najsmutniejsze jest to że... jestem spłukany!!

Hollow, możesz trochę bardziej konkretnie? Przynajmniej tytuł ;)
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Hollow

Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 18, 2007, 10:11:53 am »
Tytuł to Rzeźnik z Nazaretu. Niestety premierę przenieśli na 2008.
(W sumię nie dziwię się. Już słyszę taki dialog:
-Synku, co chcesz pod choinke?
-Rzeźnika z Nazaretu tatysiu  ;) )

tutaj są szczegóły dotyczące fabuły:

http://fabryka.pl/zapowiedzi.php?ibook=117#searchkk

Offline Miranda

Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 18, 2007, 10:21:41 am »
A, to wiele wyjaśnia, bo za nic nie mogłam sobie przypomnieć, żeby w najbliższym czasie miał się nowy Mordimer pokazać ;) To sobie jeszcze poczekamy...
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Hollow

Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 18, 2007, 10:27:09 am »
Ale za to wyszła jakaś inna książka Piekary. "Rycerz kielichów" opowiada o człowieku, który spotyka dziewczynę, która w zamian za mieszkanie u niego obiceuje śnić za niego sny.

Offline November

Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 21, 2007, 10:31:59 am »
Podobno MAG ma wydać Shaman’s Crossing Robin Hobb?

Offline Anonimowy Grzybiarz

Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 21, 2007, 04:33:18 pm »
Ja czekam na nowego Wędrowycza pt. W 80 litrów dookoła Świata Andrzeja Pilipiuka  8)
Na resztę Świata Dysku i na wiele innych rzeczy :)

Offline Ubiquity

Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 21, 2007, 04:43:45 pm »
Cytat: "November"
Podobno MAG ma wydać Shaman’s Crossing Robin Hobb?


Zgadza się, wydanie pierwszej części nowej trylogii planowane jest na 4 kwietnia 2008.
Wake up to Ubik and be wild!
Safe when taken as directed.

Offline Drozdu

Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 30, 2007, 01:22:35 pm »
Ja czekam na "Czarną śmierć" i "Rzeźnika z Nazaretu" Jacka Piekary, "Księgę   pyłu" Pullmana i "Nowicjuszkę" Trudi Canavan

Offline Snoop

Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 31, 2007, 12:49:17 pm »
Ja bym chciał ujrzeć kolejną sagę Sapkowskiego, ale niestety nic na razie nie wiem, aby taka była planowana :(
Life is brutal and full of zasadzkas"

Offline WhiskeyWolf

Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 31, 2007, 04:18:18 pm »
W ostatnim z wywiadów AS coś tam, pół żartem, pół serio wspomniał, że za jakiś czas trzeba będzie znowu na czymś zarobić... Kto wie, ale coś mi się wydaje, że jeszcze długo przyjdzie nam czekać.

Offline Chiunshin

Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 31, 2007, 04:21:37 pm »
Czekam aż w styczniu wyjdzie Harry Potter i Insygnia Śmierci  :lol:
quote]zmęczył mnie ten napis już[/quote]

Offline biolog

Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 01, 2008, 08:58:30 pm »
Pottera nie mogę od 3 miesięcy skończyć. Niestety taka jest okrutna prawda. Czekam na : Viriconium Johna M. Harrisona, Miasto świętych i szaleńców Vandermeera, Matter Banksa i wydanie jeszcze paru Dicków po polsku - Humpty Dumpty in Oakland, Voices from the street i Mary and the Giant. Ale przede wszystkim, by któryś z głupich tandeciarzy mieniących się wydawcami zmądrzał i wydał w końcu powieści Sheri Tepper.

 

anything