Autor Wątek: Książki Na Które Czekacie  (Przeczytany 92510 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Domino76

Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 21, 2007, 07:11:12 pm »
Przydałoby się coś nowego Brzezińskiej, mam sporą chrapkę na coś równie dobrego jak "Wody głębokie jak niebo" (i nie koniecznie chodzi mi o ostatnią część sagi o Twardokęsku).
Phoca vitulina :)

Offline Ashe

Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 14, 2007, 05:29:02 pm »
Ciekawe czy powstanie kiedyś druga część Necrosis Piekary&Kucharskiego.

Offline Jimmy

Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 17, 2007, 09:13:14 am »
Czekam na to - jako na ciekawostkę oczywiście
Widzę, że nie zmienił się tłumacz (dobrze, bo się bałem, że jakaś Dzierzba się pojawi...), tylko w takim razie o co chodzi? O zmianę okładki?

Offline Se've'ln

Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 23, 2007, 01:30:25 pm »
Wytrwale czekam na trzecią część trylogii dziedzictwo Paoliniego. Ostatni tom to Imperium. Czekam i czekam, a do cierpliwych nie należę... Grr... I na jakąś nową ciekawą pozycję, która sprawi, że będę chciała koniecznie więcej.

Offline Ashe

Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 24, 2007, 10:10:25 am »
Cytat: "Se've'ln"
Wytrwale czekam na trzecią część trylogii dziedzictwo Paoliniego. Ostatni tom to Imperium. Czekam i czekam, a do cierpliwych nie należę... Grr... I na jakąś nową ciekawą pozycję, która sprawi, że będę chciała koniecznie więcej.

Podobno z trzech zrobią się cztery części. Trzeba więcej kasy zarobić?

Offline Hollow

Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 24, 2007, 11:34:42 am »
Cytat: "Jimmy"
Czekam na to - jako na ciekawostkę oczywiście
Widzę, że nie zmienił się tłumacz (dobrze, bo się bałem, że jakaś Dzierzba się pojawi...), tylko w takim razie o co chodzi? O zmianę okładki?


Pamiętam, że w jednym z anime jedna z bohaterek to czytała :D .

Ja nadal czekam na kolejną część przygód inkwizytora Mordimera Maddermina. No i kolejne powieści Kossakowskiej.

Offline Se've'ln

Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 24, 2007, 08:41:09 pm »
Wiem o czym mówisz. Ale tytułu nie pamiętam. Moja koleżanka to czytała o ile mnie pamięć nie myli.

Offline Hollow

Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 24, 2007, 08:47:12 pm »
To chyba była Yuki z Melancholy of Haruhi Suzumiya. Czekam też na cię dalszy "Domu Wschodzącego Słońca". Dzisiaj skończyłem czytać pierwszy to i nawet mi się spodobał.

Offline Sirius

Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 25, 2007, 10:23:18 am »
Ja czekam na "Pan Lodowego Ogrodu tom 2". a właściwie czekam na to kiedy będę miał czas iść do księgarni bo książka już jest.
I don't care for this world anymore
I just want to live my own fantasy

Offline Ashe

Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 25, 2007, 12:18:46 pm »
Cytat: "Sirius"
Ja czekam na "Pan Lodowego Ogrodu tom 2". a właściwie czekam na to kiedy będę miał czas iść do księgarni bo książka już jest.

Ja niestety z powodów finansowych  będę musiał poczekać aż pojawi się w bibliotece :cry:

Offline Se've'ln

Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 27, 2007, 10:36:38 am »
Znam ten ból, Ashe. Ale jak czekać, to czekać... A co do trylogii Paoliniego to nie wiedziałam, że ma być czwarta część. A wczoraj dowiedziałam się, że trylogia Opowieści rodu Otori, to saga. Wyobrażacie sobie?! Czekam  :cry: i czekam,  :?  i czekam,  :evil:

Offline WhiskeyWolf

Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 01, 2007, 04:08:52 pm »
Ja mam takie skryte marzenie o wznowieniu sagi "Był sobie raz na zawsze król" T. H. White ;) , bo po antykwariatach nie da sie tago dostać, a na allegro jak sie czasem pokaże to po zbójnickiej cenie. Ciekaw po prostu jestem co też takiego magicznego jest w tym wydawnictwie, że zyskało sobie wysoką pozycję na liście ASa. Nie to, żeby był on dla mnie jakimś guru ale ciekawość pozostaje.

Offline Jimmy

Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 01, 2007, 04:31:43 pm »
Cytat: "[url=http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?p=910648&highlight=#910648
Galvar[/url]"]
Cytat: "mr.maras"
Pozycja czasami (rzaaaadko) do spotkania na Allegro, raczej do pozyczenia z biblioteki.

"Był sobie raz na zawsze król" ukaże się w przyszłym roku nakładem wydawnictwa Solaris. Przekładem zajmie się Jolanta Kozak a książki zostaną wydane w twardej, ilustrowanej oprawie.
Źródło.

Offline WhiskeyWolf

Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 01, 2007, 07:07:48 pm »
Cytat: "Domino76"
Przydałoby się coś nowego Brzezińskiej, mam sporą chrapkę na coś równie dobrego jak "Wody głębokie jak niebo" (i nie koniecznie chodzi mi o ostatnią część sagi o Twardokęsku).


A ja się trochę na pani Brzezińskiej zawiodłem. Parę lat temu kupiłem pierwszą część sagi[jeszcze wydawanej przez SuperNowę] i kontynuowałem lekturę kolejnych tomów, które swoją drogą były dość oryginalne i ciekawe, aż tu naglę widzę, że autorka zaczyna wydawać powieść od początku zmieniając przy okazji treść. Nie wiem jak bardzo znaczące są te zmiany ale jednak niesmak pozostaje. Sam nie wiem co o tym myśleć ale może ktoś z was wie więcej na ten temat?

Offline Ashe

Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 05, 2007, 06:55:40 pm »
Czekam na (chyba) zwięczenie cyklu "Księgi Aszy" Mary Gently. Rzecz ma się nazywać o ile dobrze zapamiętałem "Dzikie Machiny". Polecam ten cykl miłośnikom historii alternatywnych.

 

anything