trawa

Autor Wątek: Książki Na Które Czekacie  (Przeczytany 93261 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cherryjuice

Odp: Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #120 dnia: Luty 21, 2011, 10:41:00 am »
Z niecierpliwością czekam na trzeci tom cyklu "Łowca Gildii" Nalini Singh. Szukam, szukam i nigdzie znaleźć nie mogę jakiejkolwiek informacji. Orientuje się ktoś może w tej kwestii? :smile:
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2011, 01:07:49 pm wysłana przez cherryjuice »

Offline Milamber

Odp: Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #121 dnia: Luty 28, 2011, 08:10:14 pm »
Ja wciąż z niecierpliwością czekam na 5 tom sagi Pieśń Lodu i Ognia. Zna ktoś może jakieś nowinki na temat daty premiery, ja jakiś już czas temu czytałem, że Martin twierdzi że jest już bardzo bliski ukończenia powieści i zostało mu bodajże tylko parę rozdziałów do napisania... chociaż znając jego tempo pracy, to mogę równie dobrze napisać parę rozdziałów :biggrin:
>Miejsce na pusty frazes<

Offline 4-staczterdzieściicztery

Odp: Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #122 dnia: Marzec 03, 2011, 10:37:08 pm »
GRRM(artin) ujawnił dzisiaj datę wydania "A Dance with Dragons"

12 lipca 2011

Choć należy dodać, że książka nie jest jeszcze ukończona, wciąż brakuję rozdziału czy dwóch.

Nie mam pojęcia ile Michałowi Jakuszewskiemu powinno zająć tłumaczenie książki o porównywalnej długości do "Nawałnicy Mieczy", ale najdalej za rok od dzisiaj mam nadzieję trzymać w rękach polskie wydanie 5 tomu Pieśni Lodu i Ognia.
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline Ryceros

Odp: Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #123 dnia: Marzec 05, 2011, 02:12:00 pm »
@Milamber
Książka właśnie 12 lipca wychodzi, ale w Polsce podobno będzie spore (większe niż zwykle) opóźnienie - gdzieś newsa na mieście czytałem.
 
Ale też ciekawostka, że powstaje porządnie robiony serial na podstawie sagi.
Premiera 17 kwietnia tego roku!
 
3 dni temu leciał pilotażowy odcinek na amerykańskim HBO. Podobno świetny!
 
edit:
przedmówca zapodał już trailer nawet:
http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,2230.msg1161560.html#msg1161560
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2011, 02:19:41 pm wysłana przez Ryceros »

Offline radyzio

Odp: Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #124 dnia: Marzec 07, 2011, 12:56:30 pm »
Ja czekam na Dailight War Pettera V. Bretta. Jego książki to najlepsze jakie do tej pory czytałem powieści fantasy.

Offline kasiap

Odp: Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #125 dnia: Kwiecień 21, 2011, 12:29:09 pm »

Ale też ciekawostka, że powstaje porządnie robiony serial na podstawie sagi.
Premiera 17 kwietnia tego roku!
 
3 dni temu leciał pilotażowy odcinek na amerykańskim HBO. Podobno świetny!
 
edit:
przedmówca zapodał już trailer nawet:
http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,2230.msg1161560.html#msg1161560

To nie tylko w amerykańskim HBO. W polskim HBO też jest. Prolog genialnie zrobiony.

Offline Antares

Odp: Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #126 dnia: Kwiecień 24, 2011, 07:50:09 pm »
Czekam na "Eifelheim" Flynna bo ksiązka wydaje sie być interesująca stanowiąc ciekawe połączenie historii z fantastyką :)

Offline granate

Odp: Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #127 dnia: Maj 13, 2011, 12:22:09 pm »
Czwarty tom "Pan Lodowego Ogrodu" i następne części "Oko Jelenia".

Offline Kiicek

Odp: Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #128 dnia: Czerwiec 24, 2011, 02:22:33 pm »
Osobiście czekam na trzeci tom świetnej sagi "Miecz Cieni" J. V. Jones - "Miecz z Czerwonego Lodu". Ale raczej się nie doczekam, bo ta seria jst bardzomało znana i od premiery w 2004 roku ni słychu o jej ewentualnym tłumaczeniu. Wprawdze można czytać z angielskiego ale... język jest za trudny. ;]

Offline nating

Odp: Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #129 dnia: Październik 31, 2011, 01:16:19 pm »
Czytał ktoś książki Keri Arthur „Wschodzący księżyc” i  „Całując grzech”? Ja to przeczytałam bardzo szybko. Ciekawa jestem kiedy  wychodzi następna część przygód Riley? Wie ktoś może?

Offline Milamber

Odp: Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #130 dnia: Listopad 10, 2011, 06:03:02 pm »
Ja jeszcze czekam na kontynuację głównego wątku o przygodach licencjonowanego inkwizytora jego ekscelencji biskupa Hez-Hezronu Mordimera Madderdina  :razz: , słyszałem od kolegi że podobnież już się zajął tą kwestią, ale przez swoje lenistwo nie zweryfikowałem tego. Jak ktoś by znał jakieś konkrety to pisać  :wink:
>Miejsce na pusty frazes<

Offline zAlexis

Odp: Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #131 dnia: Listopad 24, 2011, 06:20:27 pm »
Czekam na kolejnego Kinga - pochłonąłem niedawno "Pod kopuła" i "Dallas '63" i chcę więcej, bo mistrz jest w świetnej formie :biggrin:

Offline Pierniczek

Odp: Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #132 dnia: Kwiecień 16, 2012, 10:21:38 am »
Ja niedawno wyhaczyłam to (na gildii z resztą): http://www.literatura.gildia.pl/tworcy/rick-riordan/labirynt-kosci

O ile się nie mylę autor 39 wskazówek to ten pan od serii o Pery'm Jacksonie. Wygląda całkiem ciekawie, chętnie przeczytam.

Offline kama31

Odp: Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #133 dnia: Kwiecień 19, 2012, 06:27:06 pm »
a ja czekam aż przyjdzie do mnie książka "Tajemnice ulicy Pańskiej", mało znana, trudno dostępna ale ponoć świetnie wciągająca książka, taki Cień Wiatru w polskich warunkach:)

Offline goldlady

Odp: Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #134 dnia: Kwiecień 25, 2012, 03:35:59 pm »
Ja niedawno wyhaczyłam to (na gildii z resztą): http://www.literatura.gildia.pl/tworcy/rick-riordan/labirynt-kosci

O ile się nie mylę autor 39 wskazówek to ten pan od serii o Pery'm Jacksonie. Wygląda całkiem ciekawie, chętnie przeczytam.


Mnie sie o uszy obiło, dosć dawno nawet, ze mają rozbic ekranizacje tej serii. Ona na świecie jest dośc popularna.
"Też bym chciał, żeby ktoś kiedyś tak niecierpliwie na mnie czekał, że z tej wielkiej tęsknoty aż nie mógłby usnąć"

 

anything