Autor Wątek: Książki Na Które Czekacie  (Przeczytany 93464 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arox

Odp: Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #105 dnia: Wrzesień 08, 2009, 03:03:21 pm »
"Orchidea" Świetlickiego i paru innych autorów

Offline Mafi

Odp: Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #106 dnia: Listopad 18, 2009, 05:51:54 pm »
A czy ktoś coś słyszał o kolejnym tomie "Pana Lodowego Ogrodu" Jarosława Grzędowicza? Nawet w zapowiedziach na Fabryce nie widać :sad:

... i jeszcze z niecierpliwością oczekuję następnej części cyklu "Zaginiona flota" Jacka Campbella.

troche pozno, ale...  Premiera ma byc 26 Listopada
Kobieta jest jak książka, która zawsze,czy dobra czy zła, musi sie najpierw spodobać za pośrednictwem karty tytułowej. Jeśli ta nie jest interesująca, książka nie skłania do lektury"

Offline B2Ka

Odp: Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #107 dnia: Listopad 24, 2009, 08:51:33 pm »
Krwawy Południk pióra Cormaca McCarthyego. To będzie coś!

Offline achillemarozzo

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #108 dnia: Listopad 25, 2009, 10:00:58 am »
"Blood Meridian" czytałem w oryginale ( dobry słownik się jednak przydaje, ciekawe jak to przetłumaczyli), rzeczywiście znakomita powieść - gotycki western :lol: 
"Żądam, by uszanowano we mnie godność człowieka, to jest jednostki o wartości nie mniejszej niż świnia!"
                                                                         KuK feldkurat Otto Katz

Offline Milamber

Odp: Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #109 dnia: Styczeń 26, 2010, 03:56:41 pm »
Ja już od dawna czekam na kolejną książkę Georga R.R. Martina czyli ''Taniec ze smokami"   
>Miejsce na pusty frazes<

Offline mewcia30

Odp: Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #110 dnia: Styczeń 28, 2010, 12:25:09 pm »
juz nie moge sie doczekac ksiazki Anne Bishop - Serce Kaeleer!! no i oczywiscie Kronik Swiata Wynurzonego - Lici Troisi...

Offline Michuss

Odp: Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #111 dnia: Styczeń 28, 2010, 05:23:01 pm »
Ja już od dawna czekam na kolejną książkę Georga R.R. Martina czyli ''Taniec ze smokami"  
Ja też, ja też! :) Ale z tego, co widzę, termin został znowu przesunięty, tym razem na wrzesień 2010 (amazon)... :(
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2010, 05:33:10 pm wysłana przez Michuss »
might have been is but ashes upon the wind...

Offline Surreal

Odp: Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #112 dnia: Marzec 19, 2010, 07:44:02 pm »
Kolejna książka o Anicie Blake - pewnie znów będą ślęczeć nad nią cały rok, no ale cóż...
"Głos Bogów" Canavan - jejj, to już niedługo! :D
No i "Dziewiąty Mag. Zemsta" Reystone. Uzależniłam się od sarkastycznego humoru autora. Nic, tylko czekać :)
Be like drunk.
Full of ecstasy.
Am I dreaming ?

Offline Lina2501

Odp: Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #113 dnia: Kwiecień 22, 2010, 10:47:30 am »
Ja czekam na najnowszą książkę Trudi Canavan pt. Misja Ambasadora, ponad to Terry Goodkind - reguła dziewiątek też zapowiada się baaardzo ciekawie
Jesteśmy tym, kim jesteśmy. Nikim więcej, nikim mniej.

Offline pioma10

Odp: Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #114 dnia: Kwiecień 23, 2010, 02:20:21 pm »
Również czekam na 6 tom Anity Blake - według Zysku do końca czerwca powinien zostać wydany.

Offline Joneleth

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 5 238
  • Total likes: 1
  • Szlag mnie trafia, ergo sum.
Odp: Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #115 dnia: Kwiecień 24, 2010, 05:41:11 pm »
Ja czekam na najnowszą książkę Trudi Canavan pt. Misja Ambasadora, ponad to Terry Goodkind - reguła dziewiątek też zapowiada się baaardzo ciekawie
                 
Cytuj
W  swoje dwudzieste   siódme urodziny skromny artysta Alex Rahl niespodziewanie zostaje   właścicielem odludnych terenów i ratuje przed pędzącą ciężarówką piękną   kobietę pochodzącą z bardzo niezwykłego miejsca... Dowiaduje się też, że   musi wypełnić proroctwo, by ocalić nieznany świat, w którym magia jest   niezbędnym składnikiem życia. Odkrywając kolejne elementy tajemniczej,   niewiarygodnej układanki, Alex musi stawić czoło prawdzie o sobie, a   także stanąć do walki z okrutnym, bezwzględnym przeciwnikiem.
  Zaskakujące zwroty akcji, pościgi, zamachy, pojedynki i pulsująca w tle   magia - wszystko to sprawia, że od lektury najnowszej powieści Goodkinda   nie sposób się oderwać.
Déjà vu? Czy nie mniej więcej tak zaczynało się Pierwsze Prawo Magii?
Ile można?
CADE: [...] There shall be no money; all shall eat and drink on my score, and I will apparel them all in one livery, that they may agree like brothers and worship me their lord.
DICK: The first thing we do, let's kill all the lawyers.

Offline achillemarozzo

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #116 dnia: Kwiecień 25, 2010, 10:22:10 am »
Dopóki ktoś kupuje, to się pisuje.  :badgrin: Jest na to ładny eee... ustęp w "Hyperionowej" opowieści poety.
"Żądam, by uszanowano we mnie godność człowieka, to jest jednostki o wartości nie mniejszej niż świnia!"
                                                                         KuK feldkurat Otto Katz

Offline gama

Odp: Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #117 dnia: Styczeń 06, 2011, 08:56:36 pm »
Ja czekam teraz na nową powieść Jakuba Żulczyka pt."Zmorojewo". Ciekawie się zapowiada.

Offline 4-staczterdzieściicztery

Odp: Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #118 dnia: Luty 10, 2011, 10:43:44 pm »
Ja też, ja też! :smile: Ale z tego, co widzę, termin został znowu przesunięty, tym razem na wrzesień 2010 (amazon)... :sad:
To obecnie najbardziej oczekiwana przeze mnie książka, ale amazonowi bym nie dowierzał, wielokrotnie podawał niesprawdzone terminy. Sam autor nie wie kiedy skończy pisać, a co dopiero planować datę wydania.
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline Hargrim

Odp: Książki Na Które Czekacie
« Odpowiedź #119 dnia: Luty 18, 2011, 08:29:45 am »
To obecnie najbardziej oczekiwana przeze mnie książka, ale amazonowi bym nie dowierzał, wielokrotnie podawał niesprawdzone terminy. Sam autor nie wie kiedy skończy pisać, a co dopiero planować datę wydania.

Ja w poszukiwaniu wieści na temat tej książki trafiłem tutaj, wygląda sensownie:

http://asoiaf.westeros.org/index.php/topic/5960-a-dance-with-dragons-the-latest-info/

 

anything