Autor Wątek: From Hell po polsku  (Przeczytany 171989 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
From Hell po polsku
« dnia: Kwiecień 20, 2007, 10:57:56 am »
Gdyby na horyzoncie pojawiła się szansa wydania From Hell po polsku, to...
no właśnie - czy w ogóle byście chcieli żeby to wyszło? Ile bylibyście w stanie zapłacić za ten komiks w polskim wydaniu?
Jak dla mnie - może być i 150 zł za HC, ten komiks wart jest takiego wydania.

Offline empro

From Hell po polsku
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 20, 2007, 11:27:49 am »
jako, że nie kupują jakoś seryjnie tego co wychodzi poza naszym pięknym krajem to chętnie nabędę, a jak będą bajery, dodatki, HC i inne duperszmity to czy to 100 czy 150 to już mi te kilka złotych w jedną czy w drugą róznicy nie robi, a lepiej mieć ładnie wydany komiks niż taką wersję dla ubogich
i dlatego głosik na opcję z dodatkami :)
tyla

Offline freshmaker

From Hell po polsku
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 20, 2007, 11:32:48 am »
ja nie kupie wcale - kupilem sobie orginal ze 2 miesiace temu. a teraz pytanko - czy w wersji hc pojawiaja sie jakies inne dodatki niz w wersji sc?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
From Hell po polsku
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 20, 2007, 11:41:01 am »
na razie nie jest powiedziane, że FH na 100% wyjdzie i że będzie to np. za dwa miesiące czy tam za pół roku, a w związku z tym dzisiaj trudno jest powiedzieć, czy i jakie dokładnie będą dodatki, więc o konkretnych dodatkach na razie nie ma co mówić...

Offline Ziemniakento

From Hell po polsku
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 20, 2007, 11:46:25 am »
Ja jednak wole kupić "From Hell" za setkę max. Mi nie robi różnicy czy mam komiks w twardej okładce czy miękkiej, choć dodatki mogą być interesujące.
Ale czy mam płacić o 50 zł więcej tylko za dodatki i HC? Zwłaszcza, że niedługo Egmont wypuści Swamp Thinga, Dead czy Fables...

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
From Hell po polsku
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 20, 2007, 11:51:59 am »
W sumie masz sporo racji. Wychodzi dużo ciekawych komiksów, więc trzeba jakoś się wyrabiać z funduszami i im taniej coś się da kupić, tym więcej nowości można dorzucić do kolekcji. Nie wszystko musi mieć od razu HC, w sc też można coś elegancko wydać.
Z drugiej strony jak już coś wychodzi w ograniczonym nakładzie, to warto żeby wydanie było super dopracowane, bo wiadomo że na dodruk czy nową edycję nie ma co liczyć (tylko Thorgal i Asterix jest taki mocny żeby mieć edycję i w sc i w hc).
Jak się tak mocno zastanowić, to jest to naprawdę trudny wybór.
A górę i tak zawsze biorą względy ekonomiczne...

Offline Robertos

From Hell po polsku
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 20, 2007, 12:19:10 pm »
Ja moge dać 150 zł za elegancką wersje Hc. Kupię mimo że mam orginał trzeba jakoś wspierać polskich wydawców komiksów :D O ile w ogóle ten komiks pojawi się u nas w najbliższym czasie  :) Czego bym sobie (i pewnie nie tylko ja ) życzył

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
From Hell po polsku
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 20, 2007, 12:55:07 pm »
Fajnie by było jakby każdy głosujący napisał parę słów w tej sprawie.
Np. dlaczego nie kupi:
- bo już ma oryginał,
- bo go to nie interesuje,
- bo 100 zł to już i tak za drogo...
itp. itd.

Offline Maciej

From Hell po polsku
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 20, 2007, 12:57:27 pm »
Biorę w ciemno za każdą prawie cenę (bo wiem co to za cegła)
nawet jeśli to miałoby wydać Manzoku  8)
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
From Hell po polsku
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 20, 2007, 01:00:43 pm »
Cytat: "Maciej"

nawet jeśli to miałoby wydać Manzoku

 :lol:
Kingpin - oficjalny przedstawiciel Manzoku :badgrin:  :lol:

Offline Samuel

From Hell po polsku
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 20, 2007, 01:27:10 pm »
hej.

Ja pewnego razu widziałem From Hell w Czechach (uwaga, w Tesco, obok książek dla dzieci) i nie wyobrażam sobie tej wielkiej cegły w innej postaci niż HC - po prostu poczytamy kilka razy i się rozpadnie. Ale uważam, że na polskim rynku cena 120 zł dla HC to taka cena już zaporowa. Komiks robi sie po prostu zbyt ekskluzywna zabawa. I mnie mowiac szczerze malo obchodza dodatki, tylko dobra historia.
A czy jest realna szansa na wydanie tego u nas, Kingpinie? Bo jesli zalozyles ten topik tylko, aby narobic ludziom smaku, to Allah cie ukaze.
Btw. Ja wolalbym poczytac sobie jednak De Crecy czy Toppiego niz From Hell. Przemyslisz sprawe :D [/list][/list]
erefere

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
From Hell po polsku
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 20, 2007, 01:34:33 pm »
Cytat: "Samuel"

A czy jest realna szansa na wydanie tego u nas, Kingpinie? Bo jesli zalozyles ten topik tylko, aby narobic ludziom smaku, to Allah cie ukaze.

Jakbym był z Manzoku, to już bym zapowiedział, że
"W lipcu 2007 r. wydamy From Hell, a cena będzie 99,99 zł"
...ale nie jestem z Manzoku, więc powiem tylko, że jest realna szansa na ten tytuł w Polsce. Kiedy? Nie wiem. Najlepiej jeszcze w tym roku.
100% to można dać jak komiks jest już cieplutki wydrukowany, ale coś tam w tym temacie się dzieje. Tyle na razie.

Offline Anonimowy Grzybiarz

From Hell po polsku
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 20, 2007, 01:54:18 pm »
Ja bym wolał wersję HC i z dodatkami, ale to nie ja decyduję ile mam pieniędzy, więc kupiłbym pewnie SC za ok. 100 złotych. Więcej mi rodzice na komiks nie pozwolą wydać, a bez ich zgody, nie mam szans, bo sam na siebie nie zarabiam, moje fundusze są uzależnione od Rodziców... Chociaż taka cegła w HC i z dodatkami to jednaj jest coś na co mógłbym wydać 150 zeta... bez żalu. Zależy czy się to w ogóle w PL ukaże... Wtedy zobaczę.

Offline Samuel

From Hell po polsku
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 20, 2007, 02:01:45 pm »
to jaką ilość ludzi (przedplat) potrzebujesz, żeby się udało?
erefere

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
From Hell po polsku
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 20, 2007, 02:17:35 pm »
Spokojnie.
Na razie żadnych przedpłat nie zbieram. Co nie zmienia faktu, że jakby się pojawiło kilkadziesiąt osób poważnie zainteresowanych tematem, to znacznie ułatwiłoby sprawę.