trawa

Autor Wątek: Elfy - 750pkt  (Przeczytany 3823 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Atanamir

Elfy - 750pkt
« dnia: Kwiecień 19, 2007, 04:55:49 pm »
Gil-Galad + tarcza + rumak - 160pkt
Glorifindel-lord zachodu + rumak - 150pkt
Elladan & Elrohir + rumaki + elfie łuki - 170pkt
Arwena + rumak - 70pkt
9xElnaith + ciężki pancerz + tarcza - 144pkt
3xElnaith + ciężki pancerz + tarcza + elfi łuk - 54pkt

:roll:
Mam pytanko, czy bliźniakom można dać ciężkie pancerze? Jeśli tak, wyrzucę jednego elnaitha i dam im pancerz.
..Dwunastu Space Marines broniło się jeszcze długo na tym wzgórzu. Nacierała na nich armia 800.000 orków z Mordoru :D Jak dobrze że na miejsce przybyło Games Workshop i podzieliło ich na dwa systemy :D

Offline Misieek

Re: Elfy - 750pkt
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 19, 2007, 05:19:39 pm »
Zacznijmy że w twoja rozpiska jest nielegalna :

- Max 33% na modele z White dwarfa ( twojich Elnaith jest ponad dozwolony limit ).
- Gil puki co jeszcze nie ma w ekwipunku do wykupienia rumaka .

A teraz patrząc na sam walor rozpiski (np. jak byś grał z kolegami):

-strasznie mała liczebność jak na 750 pkt (wiadomo chodzi o fast atack ale wątpie czy coś zdziała , większość z nich straci swoje wierzchowce z łuków przeciwnika , zanim dojado do wroga ).
- wogóle nie wiem co o tej rozpisce sądzić , nawet jak dojado to  po prostu przeciwnik zje ich liczebnością .

Cytat: "Atanamir"
Mam pytanko, czy bliźniakom można dać ciężkie pancerze?

Tak

Offline zarzol

Elfy - 750pkt
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 19, 2007, 05:33:50 pm »
hmmm 4 drogich bohów na 750 pkt
liczebnośc - bardzo niska
nie wróże temu nic dobrego :/
lub Rozarius przy GameLordzie
Rozarius
Twierdza LOTR - Twierdza Lotr

Offline Atanamir

Elfy - 750pkt
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 20, 2007, 05:32:59 pm »
Ech, ja bym się nie martwił. Gram tym jutro przeciwko armii 1000pkt'owej (uzgodniłem że w zamian mogę złamać "kilka" zasad, pozwolił mi wziąść konia dla Gila i właśnie pozwolił dać wszystkim Elnaith'om łuki :lol:). Przy umiejętnościach mojego przeciwnika mogę się spodziewać 20:0 dla mnie :P Z resztą jutro napisze w tym temacie jak mi poszło :P

Ja jednak zaczekam za lasem, wystawię jedną czujkę i będę bił salwą aż liczebność wrogich łuczników stopnieje do 9 i wtedy mogę szarżować.
..Dwunastu Space Marines broniło się jeszcze długo na tym wzgórzu. Nacierała na nich armia 800.000 orków z Mordoru :D Jak dobrze że na miejsce przybyło Games Workshop i podzieliło ich na dwa systemy :D

Offline Atanamir

Elfy - 750pkt
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 21, 2007, 02:43:51 pm »
To było tak: ostrzał był mało efektywny, więc przeszłem do ofensa. Szło świetnie, ale Glorifindel 2 razy pod rząd rzucał 1,1,2,3 i skończyła mu się potęga. Szło świetnie, aż do czasu kiedy wrogowi zrobiłem Brake'a. Gil stracił konia i utonął w fali wrogów, Elladan przez jeden pechowy rzut zginął, co stało się zgubą jego brata. Pozostali Elnaith'y zginęły po jakimś czasie. Arwena ostała się na końcu, przed śmiecią zabiła 5 orków w dwóch walkach.
..Dwunastu Space Marines broniło się jeszcze długo na tym wzgórzu. Nacierała na nich armia 800.000 orków z Mordoru :D Jak dobrze że na miejsce przybyło Games Workshop i podzieliło ich na dwa systemy :D

Offline Maximus from Rome

Elfy - 750pkt
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 22, 2007, 03:01:48 pm »
Cytat: "Atanamir"
To było tak: ostrzał był mało efektywny, więc przeszłem do ofensa. Szło świetnie, ale Glorifindel 2 razy pod rząd rzucał 1,1,2,3 i skończyła mu się potęga. Szło świetnie, aż do czasu kiedy wrogowi zrobiłem Brake'a. Gil stracił konia i utonął w fali wrogów, Elladan przez jeden pechowy rzut zginął, co stało się zgubą jego brata. Pozostali Elnaith'y zginęły po jakimś czasie. Arwena ostała się na końcu, przed śmiecią zabiła 5 orków w dwóch walkach.


nie mogła zabic 5 orców w ciagu 2 walk, ponieważ nawet jak jest konno i szarżuje do podstawowego ataku dostaje jeden czyli ma 2. jak wygra dostaje dod. kość za powalenie  czyli ma po dwie kości na jednego orca. czyli to jest nie wykonalne. Chyba że zrobiła heroic fajt :D w co wątpie...


pzdr
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

Offline Atanamir

Elfy - 750pkt
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 25, 2007, 12:39:06 pm »
Przepraszam, w ciągu 3 tur xD
..Dwunastu Space Marines broniło się jeszcze długo na tym wzgórzu. Nacierała na nich armia 800.000 orków z Mordoru :D Jak dobrze że na miejsce przybyło Games Workshop i podzieliło ich na dwa systemy :D

 

anything