Autor Wątek: Dol Guldur - 1000pkt  (Przeczytany 3351 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Atanamir

Dol Guldur - 1000pkt
« dnia: Kwiecień 07, 2007, 09:36:29 am »
Khamul + skrzydlata bestia - 170pkt
Nazgul 2/14/2 + skrzydlata bestia - 160pkt
20xOrk + tarcza - 120pkt
20xOrk + włócznia - 120pkt
20xWielki ork z dol Guldur - 140pkt
3xRój nietoperzy - 105pkt
22xOrk tropiciel - 110pkt
3xGigantyczny pająk - 75pkt

=1000pkt

Rozpiska jest dość wszechstronna, może działać zarówno w ataku jak i obronie. Mam też sporo opcji i kombinowania :) Ogólnie stworzyłem ją z myślą o zabijaniu bohaterów pokroju Boromira czy Glorifindela. Otóż: Khamul atakuje bohatera, nietoperze biorą go w osaczenie (gdyby nie wyszedł paraliż od Khamula lub Nazgula), zmniejszając jednocześnie walkę o połowę. Można dołączyć do walki jeszcze pająka (2 ataki z siłą 5). Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i bohater nie dostanie wsparcia, zginie, a Khamul odzyska punkty woli wydane wcześniej :)
..Dwunastu Space Marines broniło się jeszcze długo na tym wzgórzu. Nacierała na nich armia 800.000 orków z Mordoru :D Jak dobrze że na miejsce przybyło Games Workshop i podzieliło ich na dwa systemy :D

Offline Maximus from Rome

Re: Dol Guldur - 1000pkt
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 10, 2007, 10:06:59 am »
Tylko jestem ciekawy kto Ci tak wystawi bohatera żebyś go zaatakował 2 rojami khamulem i jeszcze rzucił na niegi imobilise...

ale rozpa ciekawa, zamiast nazgula dał bym królówkę :D
o taki wiekszy klimacik i dora maszyna do wycinania jednostek szeregowych'


pzdr

Mój pierwszy moderatorski komentarz  ;)
Uprasza się o bardziej poprawne gramatycznie wypowiedzi
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

Offline Herudaio

Dol Guldur - 1000pkt
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 11, 2007, 04:52:41 pm »
jest Cię mało jak na te punkty to raz. Po za nazgulami nie masz praktycznie dobrej siły w walce wręcz oraz prawie 500 pkt w bohaterach.
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Atanamir

Dol Guldur - 1000pkt
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 16, 2007, 08:14:43 pm »
To że za dużo w bohaterach to ja wiem :) Zawsze można dać kapitana i resztę orków xD
..Dwunastu Space Marines broniło się jeszcze długo na tym wzgórzu. Nacierała na nich armia 800.000 orków z Mordoru :D Jak dobrze że na miejsce przybyło Games Workshop i podzieliło ich na dwa systemy :D

 

anything