trawa

Autor Wątek: Suzumiya Haruhi no Yuuutsu!  (Przeczytany 67840 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Suzumiya Haruhi no Yuuutsu!
« Odpowiedź #300 dnia: Styczeń 19, 2011, 02:20:10 am »
No właśnie tacy główni bohaterowie jak w Haruhi, Air, Kanon 2006 są najfajniejsi, ale dosyć nieliczni. Chodź z drugiej strony wcale nie muszą mieć takiego charakteru żeby byli fajni bo fajni są w 70-80 procentach anime.

Z tym, że ja faktycznie zawsze najbardziej w anime lubiłem inteligentnych bohaterów. Również mam na myśli dziewczyny gdyż wtedy jakoś od razu mi się przyjemniej ogląda dane anime.
Haruhi również jest bardzo inteligentna lecz nieświadoma wielu rzeczy (bo przed nią to ukrywają). W anime Key dziewczyny w większości też  były logicznie myślące.

A jakby tak się bardziej zastanowić to można łatwo dojść do wniosku, że styl moe absolutnie nie wyklucza inteligencji danej bohaterki.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2011, 02:26:14 am wysłana przez anfan »

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Suzumiya Haruhi no Yuuutsu!
« Odpowiedź #301 dnia: Styczeń 19, 2011, 02:24:01 am »
Też lubię męskich bohaterów od KyoAni, bo są jacyś tacy naturalni. A Kyon to definitywna czołówka, jego cięte cyniczne komentarze czasami powalają. Poza tym to w zasadzie zwykły szary człowiek taki jak ty, przez co bardzo łatwo się z nim identyfikować. Z jednej strony tylko pozazdrościć mu tego wszystkiego co się wokół niego dzieje, ale z drugiej czasami jednak lepiej pozostać na bezpiecznym dystansie, z którego obserwujemy wydarzenia. Oczywiście nie przeszkadza to zastanawiać się jak sam bym się w takiej sytuacji zachował. I w większości przypadków okazywało się, że zachowałbym się identycznie albo bardzo podobnie jak on. Może dlatego tak bardzo go lubię.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

 

anything