Autor Wątek: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2  (Przeczytany 500567 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ziemniakento

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #375 dnia: Lipiec 19, 2007, 09:07:01 am »
Cytat: "Robweiller"
Cytat: "Ziemniakento"
Pszrenie--> mi się nie otwiera ;/


Otwiera Ci się,

tyle że ten "pasek" to tak naprawdę jeden biały piksel.

Taki performance artystyczny.


Tak myślałem właśnie...

Offline graves

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #376 dnia: Lipiec 20, 2007, 01:00:51 pm »
Szavel >>
Cytat: "Regulamin konkursu"
Linki do pasków w ukladzie pionowym lub poziomym.
2 do 4 kadrow (ułożonych w jednym ciągu).

Prosze o zmianę, bo praca zostanie usunięta.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Robweiller

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 640
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pan Pirat
    • Kolorowe Zeszyty
Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #377 dnia: Lipiec 20, 2007, 06:39:34 pm »
A jednopikselowe zgłoszenie pszrena to niby spełnia powyższy punkt?  :roll:

Offline graves

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #378 dnia: Lipiec 20, 2007, 08:35:39 pm »
Cytat: "Robweiller"
A jednopikselowe zgłoszenie pszrena to niby spełnia powyższy punkt?  :roll:

a rzeczywiście nie.
Wypada więc.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline pszren

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #379 dnia: Lipiec 24, 2007, 08:25:05 am »
oczywiście nie ma problemu, ale poprawnie otwierający się mój pasek wygląda tak:
http://img264.imageshack.us/img264/125/warszawa1bm6.png

powinienem był podać link
http://scenotacja.comicgenesis.com/d/20070720.html
albo nawet
http://scenotacja.comicgenesis.com
(jeszcze przez parę dni będzie się otwierał).
w każdym razie mi się tamten też otwiera, ale liczy się czytelnik.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #380 dnia: Lipiec 29, 2007, 01:29:51 pm »
"Rafałek atakuje" nie otwiera mi się.

Offline Maciej

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #381 dnia: Lipiec 29, 2007, 03:00:28 pm »
Cytat: "Dariusz Hallmann"
"Rafałek atakuje" nie otwiera mi się.

Czasami coś szwankuje. Odświeżenie strony powinno pomóc :)
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline graves

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #382 dnia: Lipiec 29, 2007, 04:30:25 pm »
Cytat: "Maciej"
Cytat: "Dariusz Hallmann"
"Rafałek atakuje" nie otwiera mi się.

Czasami coś szwankuje. Odświeżenie strony powinno pomóc :)

Nie pomaga :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #383 dnia: Lipiec 29, 2007, 05:31:51 pm »
Cytat: "graves"
Cytat: "Maciej"
Cytat: "Dariusz Hallmann"
"Rafałek atakuje" nie otwiera mi się.

Czasami coś szwankuje. Odświeżenie strony powinno pomóc :)

Nie pomaga :)

Potwierdzam. :)

Offline Maciej

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #384 dnia: Lipiec 29, 2007, 06:36:05 pm »
Widzę, że mica dodał link alternatywny. Podpiąłem go pod mojego posta. Powinno już być okej.
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline pszren

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #385 dnia: Lipiec 29, 2007, 09:32:28 pm »
graves, czasem jesteś po prostu głupi.

Przyjmuję to do siebie, nie do Administratora/moderatora :), bo to musiałbym wyciąć.
Każdy jest czasami głupi, Ty drogi Piotrze nie jesteś również wyjątkiem...
Następnym razem proszę jednak takie wyznania na pw :/
pozdrawiam
graves

Offline cASTORtROY

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #386 dnia: Lipiec 30, 2007, 08:05:45 am »
Cytat: "pszren"
graves, czasem jesteś po prostu głupi.

Przyjmuję to do siebie, nie do Administratora/moderatora :), bo to musiałbym wyciąć.
Każdy jest czasami głupi, Ty drogi Piotrze nie jesteś również wyjątkiem...
Następnym razem proszę jednak takie wyznania na pw :/
pozdrawiam
graves


ja bym nie polecal na PW. ostatnio cos podobnego skrobnalem maciejowi to uprzejmie doniosl o tym reszcie forumowiczow :badgrin:

a tak swoja droga, czemu w tej edycji nie wystartowalo digartowe przedszkole?
...kto jest bez winy niech pierwszy weźmie kamień i pierd***ie się nim w łeb..."

Offline pszren

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #387 dnia: Lipiec 31, 2007, 05:14:48 pm »
przede wszystkim przepraszam Gino, sory, myślałem że nie wrzucisz paska w ogóle, dlatego pozwoliłem sobie złamać regulamin.

a teraz krótkie przypomnienie: Vigor zwrócił uwagę na zmniejszanie się atrakcyjności konkursu. moim zdaniem warto dbać o tę kształcącą zabawę, jest to nasz wspólny dorobek, przynoszący wiele fajnych komiksów, jak i nowych umiejętności paskotwórczych. zaproponowałem więc umożliwienie przez wakację wrzucania pasków nie tylko w weekend, ale już od pojawienia się nowego tematu. wrzucenie paska do innego tematu to już nie to samo - wymaga interwencji moderatora, a to zbyt często wiąże się z wpływaniem na samą rywalizację. graves dał odpowiedź negatywną, nie dając argumentów, tylko po prostu nie zgadzając się "bo tak". zauważmy, że zaowocowało to (z powodu mojego braku dostępu do netu) w kolejnych edycjach kasowaniem, pouczaniem i czymtam jeszcze.

graves myli rolę admina i normalnego użytkownika forum, moderując posty kiedy wystarczyła by odpowiedź w osobnej wiadomości. w dodatku częste wymądrzanie się z pozycji władzy nie służy kulturze dyskusji.

dodam, że mimo przyjaźni, jaką żywię do gravesa, nie łudzę się, że moje wypowiedzi zaowocują jego opamiętaniem się, co - moim zdaniem - jest jednym z ważniejszych warunków niezbędnych do zapobieżenia ziszczeniu się "klątwy" Vigora ;).

Offline JAPONfan

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #388 dnia: Sierpień 01, 2007, 11:46:57 am »
A może zmienic troche formułe na czas wakacji? Dwa tematy do wyboru jeden ukazuje sie w poniedzialek drugi w czwartek. 5 dni na narysowanie, 2 na ocene. Mamy środe a w poniedziałek chyba powiinen byc juz nowy temat. A tak zwyciezcy mogli by sie miedzy soba dogadywac czy wola temat dac w pn czy w czw.

Offline graves

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #389 dnia: Sierpień 01, 2007, 12:16:34 pm »
Cytat: "JAPONfan"
A może zmienic troche formułe na czas wakacji? Dwa tematy do wyboru jeden ukazuje sie w poniedzialek drugi w czwartek. 5 dni na narysowanie, 2 na ocene. Mamy środe a w poniedziałek chyba powiinen byc juz nowy temat. A tak zwyciezcy mogli by sie miedzy soba dogadywac czy wola temat dac w pn czy w czw.

To nie są pierwsze wakacje działania tego konkursu. Co jest w tych takiego szczególnego :?: Wszystkich nagle ogarnął leń :lol:

Cytat: "pszren"
Vigor zwrócił uwagę na zmniejszanie się atrakcyjności konkursu. moim zdaniem warto dbać o tę kształcącą zabawę, jest to nasz wspólny dorobek, przynoszący wiele fajnych komiksów, jak i nowych umiejętności paskotwórczych. zaproponowałem więc umożliwienie przez wakację wrzucania pasków nie tylko w weekend, ale już od pojawienia się nowego tematu. wrzucenie paska do innego tematu to już nie to samo - wymaga interwencji moderatora, a to zbyt często wiąże się z wpływaniem na samą rywalizację. graves dał odpowiedź negatywną, nie dając argumentów

Jeśli jest to mozliwe wolałbym nie zmieniać nadmiernie zasad konkursu. Czegoś trzymać się trzeba i tak już zostało sporo zmienione (odnośnie czasu wstawiania pasków) w odróżnieniu od Wraka - jestm tradycjonalistą.

Cytat: "pszren"

graves myli rolę admina i normalnego użytkownika forum, moderując posty kiedy wystarczyła by odpowiedź w osobnej wiadomości. w dodatku częste wymądrzanie się z pozycji władzy nie służy kulturze dyskusji.

Nie piszę postów - jak wypowiadam się jako moderator - bo po co. Nabijanie licznika mnie nie interesuje.
Pod Twoim postem wypowiadałem się jako moderator, bo jako moderatora/administratora tego forum interesuje mnie ten konkurs. Osobiście w nim udziału nie biorę, nie oceniam - więc jako użytkownika mnie nie dotyczy. Twój post był jednak bardziej osobisty niż dotyczące mnie jako osoby pełniącej te funkcje, a nie powinien (takie coś to na pw).
Nie wymądrzam się. Mentorski ton przychodzi z wiekiem ;)

Cytat: "pszren"

dodam, że mimo przyjaźni, jaką żywię do gravesa, nie łudzę się, że moje wypowiedzi zaowocują jego opamiętaniem się, co - moim zdaniem - jest jednym z ważniejszych warunków niezbędnych do zapobieżenia ziszczeniu się "klątwy" Vigora ;).

Myślę, że się nie opamiętam  8)  Zasada jest standardowa - jeden głos o zmiany - jest może ciekawy, acz nie bardzo interesujący, dwa - już zastanawiają. Mają być zmianę - robimy temat z ankietą gdzie są wszelkie zmiany rozważane i głosowane. Tak jak zawsze. Ja się tylko trochę opiekuję tym konkursem - tworzą go użytkownicy. Chcą zmiany, niech je wypracują.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

 

anything