Autor Wątek: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2  (Przeczytany 500476 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline graves

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #330 dnia: Czerwiec 08, 2007, 10:02:36 pm »
Nie to, żebym się czepiał, ale...
Cytat: "Regulamin"
2 do 4 kadrow
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline empro

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #331 dnia: Czerwiec 08, 2007, 10:13:12 pm »
Cytat: "Gawron"
http://www.digart.pl/zoom/895048/Okupacja.html


ja się tak tylko zapytam:

czy to jest skończone ?? czy przypadkiem gdzieś jeden (czy więcej) kadrów nie uciekło ??

Offline Hyginus

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #332 dnia: Czerwiec 09, 2007, 10:31:43 am »
Asu, Titos, Pałka, reszta starej ekipy - wrzucajcie coś, pliz. Jak lubię Gombrowicza, to tutaj już mamy surrealistyczne przegięcie przysłowiowej pały (bez urazy, Macieju).
Jeszcze trochę to sam wezmę kredki i farbki i pójdę się uczyć rysować w przedszkolu - takie to ma branie... A scenary żywcem z serii "Poczytaj mi, mamo!" jakoś zupełnie do mnie nie trafiają.
Koniec świata, pani Popiołkowa...
Wiedzę zdobywa się z trudem;
ignorancja jest natychmiastowa.

Offline Czopek Piotrek

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #333 dnia: Czerwiec 09, 2007, 11:19:23 am »
miałem napisać coś sarkastycznego i się ugryzłem w klawiaturę...

Offline graves

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #334 dnia: Czerwiec 09, 2007, 11:58:00 am »
Ja powyżej pisałem serio. Jak Roody nie zmieni paska - to go usunę.
W końcu po coś Regulamin jest. To jest utrudnienie- zmieścić się w 4 kadrach, a nie większej ilości.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Hyginus

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #335 dnia: Czerwiec 09, 2007, 04:31:58 pm »
Ależ nie gryź, nie gryź. Xpress Urself, jak to modnie mawiają. Dawaj ten sarkazm, panie Piotrze, niech sie coś dzieje...
Wiedzę zdobywa się z trudem;
ignorancja jest natychmiastowa.

Offline cASTORtROY

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #336 dnia: Czerwiec 09, 2007, 05:09:26 pm »
tą edycje zdominuje chyba "przedszkole"....niestety :?
...kto jest bez winy niech pierwszy weźmie kamień i pierd***ie się nim w łeb..."

Offline Vigor

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #337 dnia: Czerwiec 09, 2007, 05:54:06 pm »
Kator napisal
Cytuj
tą edycje zdominuje chyba "przedszkole"....niestety Confused


a kim ty jestes stary. zejdz na ziemie i cos narysuj lepiej.
amator kanapek.

Offline Hyginus

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #338 dnia: Czerwiec 09, 2007, 07:38:03 pm »
Cytat: "Vigor"
Kator napisal
Cytuj
tą edycje zdominuje chyba "przedszkole"....niestety Confused


a kim ty jestes stary. zejdz na ziemie i cos narysuj lepiej.


widzę, że z temperaturą za oknem u wszystkich rośnie frustracja :badgrin:
Wiedzę zdobywa się z trudem;
ignorancja jest natychmiastowa.

Offline Hi_Tronic

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #339 dnia: Czerwiec 11, 2007, 10:30:27 pm »
A ja coś nie mogę załapać, dlaczego moje paski są takie złe, wiem, że czegoś w nich brakuje, ale nie wiem czego. Może ktoś ma jakies wskazówki dla początkującego.
ww.hitronic.republika.pl

Offline gino

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #340 dnia: Czerwiec 11, 2007, 11:09:18 pm »
jak ktoś ma scenar to ja chętnie coś narysuje do kolejnej edycji. wreszcie mam troche czasu
jak cos to zapraszam na maila - gino_nitti@o2.pl
pzdr



edit:
do PSA zresztą też moge cos rysnąć ;)

Offline Dem

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #341 dnia: Czerwiec 16, 2007, 12:49:49 pm »
Lukator, świetne, ale było by dużo lepsze bez tekstu kolesia w ostatnim kadrze :).

Offline skil

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #342 dnia: Czerwiec 16, 2007, 12:57:42 pm »
ech paski, pomysły mam, ale czasu na wykonanie brak :|
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Gilbaert

  • Gość
Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #343 dnia: Czerwiec 17, 2007, 10:48:44 am »
czas na komentarze

Telomateo - Niezbyt udany ten dialog. Sztywne to bardzo. Nie podobają mi się dymki. Jest dobry pomysł, są fajne brudne kolory, tylko czemu kosmici dysponują tylko jednym typem statków?

Castor i Dem - liternictwo w pierwszym kadrze zbyt drobne i ciasne. Coś nie tak jest z wizerunkiem tej pani w obu kadrach. Za gesty drugi kadr. Sądzę że powinieneś Castorze odpuścić sobie tam rastry. Ten kadr wprowadziłby więcej oddechu i przestrzeni w pasek. Do pomysłu nie mam zastrzeżeń.

Lukator - pomysł i rysunki są w porządku. Liternictwo to koszmar. Nierówne i niechlujne. Zrób coś z tym wreszcie.

Bizmo i Jim - No ok, jest jakiś pomysł, mnie nie specjalnie się podoba. Rysunki strasznie sztywne. Te postacie to jak figury woskowe, stoją bez życia, bez mimiki, velki drewna, wszyscy mają prawie identyczne gęby. Liternictwo niedobre.

Hyginus - czuć pośpiech. Pomysł jakiś jest, ale prostacki panie. Bo Noe i ekipa mogli spokojnie oczyszczać arkę i zmywać wodą nieczystości. Wody mieli po dostatkiem. Pasek raczej dla odbiorców bitw komiksowych.

Vigor - Klasa panie. Zdecydowanie najlepszy pasek tej edycji. Bardzo ładna kompozycja. Zestawienie dwóch pól semantycznych tj. Sienkiewicza i potopu-powodzi udane i pomysłowe. Gratulacje.

Gino - pomysł okej, ale rysunki panie to puściłeś aż przykro. Potrafisz dużo, dużo lepiej. To byłby dobry pasek gdybyś go starannie narysował. Pewnie wtedy walczyłby z Vigorem o prymat.

Offline cASTORtROY

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #344 dnia: Czerwiec 17, 2007, 12:49:52 pm »
drętwa edycja strasznie....

gino - niezly pomysl, ale jak dla mie to czesciej puszczaja gowniana trylogie kargula i pawlaka. rysunki widac ze na szybko i dlatego pasek jest dosyc mizerny

vigor - fajne rozwiazanie graficzne - tylko po co ten tytul w prawym gornym rogu? pomysl tez niczego sobie....

hyginus - niedbalstwo i pospiech az sie wylewa z tego paska, natomiast idea wspaniala :lol:

gilbaert - graficznie wiadomo, pomysl kulawy...zreszta nigdy nie bylem fanem farmy....

bizmo - jezu...szkoda slow - gilbaert juz wszystko chyba napisal...powiedz kolegom zeby ci tak nie slodzili to moze troche inaczej popatrzysz na swoj warsztat.......no i biada ci za bezczeszczenie takiej grupy :evil:

lukator - graficznie ubogo, kolory sie gryza ze soba, pomysl tez taki se...

telomateo - w kupie sila! graficznie nie powala na kolana. dobrze ze chociaz nie jest to kolejny pomysl z arką i noe.....
...kto jest bez winy niech pierwszy weźmie kamień i pierd***ie się nim w łeb..."

 

anything