Autor Wątek: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2  (Przeczytany 489629 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gilbaert

  • Gość
Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 13, 2007, 08:36:44 pm »
i comiesięczne przelewy na wskazane w raporcie rachunki bankowe.

Offline harek

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 13, 2007, 08:40:59 pm »
Komisja musiałaby wydrukować nasze komiksy... ach te wielomilionowe nakłady. :lol:
Potraficie wyobrazić to sobie?
 :)
Taka afera może bardzo ożywić polski komiks. :p

Offline Perkele

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 13, 2007, 09:55:53 pm »
Paranoja.
Logiczne jest, że do każdego trafi inny rodzaj humoru, stylu etc. i konsekwentnie będzie się głosować na osoby, które reprezentują dany styl.
Po co od razu doszukiwać się jakiś powiązań i spisków.
Czy to, że cASTORtROY za każdym razem krytykuje Bizmo oznacza, ze się uwziął czy że po prostu nie podoba mu się styl i żart ?
Czy wszędzie trzeba się doszukiwać jakichś dziwnych powiązań ?  :roll:

Offline mazol

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 13, 2007, 11:05:21 pm »
Perkele. Ja Cie kojarze! Ty tez jestes w układzie(SI)!

Offline 291

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 14, 2007, 09:16:12 am »
dzięki Maciej :D

wszyscy jesteśmy w układzie (słonecznym)

Offline głowonuk

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 14, 2007, 08:34:07 pm »
Cytat: "Czopek Piotrek"
Cytat: "Maciej"
dodałbym jeszcze Czopka  :shock:


możesz rozwinąć wypowiedź?



ja mogę (za wikipedią): doodbytniczo, lub dopochwowo.
( http://pl.wikipedia.org/wiki/Czopek )

(bez urazy Czopku Piotrku, ale nie mogłem się powstrzymać  :badgrin: )
częstochowa
rzadkochowa
czały czas manawierzchu

Offline Titos2k

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 493
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie umiem rysować.
    • Titos2k.pl
Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 15, 2007, 08:20:35 pm »
ej przedłużycie pumeksa o tydzień? bo wsk :roll:
www.titos2k.pl - blog + portfolio.

Offline mhw

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 16, 2007, 12:46:01 am »
Cytat: "Titos2k"
ej przedłużycie pumeksa o tydzień? bo wsk Rolling Eyes


Myślę, że byłoby to niepotrzebne komplikowanie, bo oznaczałoby przesunięcie póżniej o tydzień każdego kolejnego tematu lub tydzień bez nowego konkursu. Więc może kto nie zdąży, niech zaprezentuje się w paskach z szuflady? W końcu to tylko zabawa ;)

Offline mhw

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 16, 2007, 12:47:51 am »
A komentarze do pasów z bieżącej edycji pozwolę sobie umieścić w osobnym poście, licząc na wyrozumiałość moderatorów ;)

Trudno uciec od subiektywnego oceniania i wyjść w komentarzu poza standardowe oceny typu "podoba mi się" /lub "nie podoba"/. Więc i takie się pojawią poniżej ;)

Oh!Kitchen Bizmo - Twój pasek uderza naiwnością - bynajmniej nie w znaczeniu pejoratywnym - zarówno w warstwie graficznej, jak i w samej historii, co dla niektórych może być nawet urzekające. Mam wrażenie, że Twoje paski są bardziej ilustratorskie niż stricte komiksowe, brak mi w nich umiejętnie poprowadzonej narracji, w efekcie czego wydają się bardziej zbiorem obrazków niż obrazkową historią. W samym rysunku niestety rażą błędy anatomiczne - zarówno w pierwszym jak i ostatnim kadrze, które przy takim stylu rysowania są bardzo widoczne i niweczą starania włożone w narysowanie reszty.

Czopek Piotrek - sympatyczny pasek, jak zwykle świetnie wykonany. Tyle tylko, że sam pomysł choć zabawny, to nie rewelacyjny - i to chyba jedyne zastrzeżenie.

291 - mam wrażenie, że coraz bardziej wyrabiasz sobie własny styl, i choć mi osobiście nie przypada on do gustu, to na pewno należy zaliczyć Ci to na plus. Sam dowcip dość udany.
 
Lukator - niechlujny i w zasadzie pozbawiony pomysłu pasek. Razi mnie zarówno sam sposób wykonania jak i poziom treści /studenci o wyglądzie wskazującym na bardziej zaawansowany wiek, czy też lekko bandyckim ;) pijący denaturat?/. Do tego błędy w rysowaniu postaci i ich proporcjach chociażby, których dla mnie nie tłumaczy przyjęta konwencja.

Tiall - w moim przekonaniu bardzo udany odcinek sztućców - dobry pomysł, który sprawdził się w Twoim wykonaniu. Grafiki nie ma chyba co komentować - konsekwentny styl, w którym już chyba niewiele można rozwinąć.

xcv, wonder - te dwa paski pozostawię bez komentarza, bo ani ich nie rozumiem tak naprawdę, ani nic konstruktywnego o rysunku w jednym i drugim przypadku powiedzieć nie jestem w stanie... jest zwyczajnie bardzo kiepski /a jednak jakiś komentarz się pojawił ;) /

Titos2k - zwięzły, celny humor, do tego poparty dopracowaną stroną graficzną; trudno mieć jakiekolwiek zastrzeżenia do najlepszego moim zdaniem paska tej edycji.

Mazol - sam zamysł ciekawy, jednak nie przekonał mnie do końca. Sama historia wydaje mi się nieco urwana, bo ostatni pasek nie stanowi wystarczająco mocnej puenty w stosunku do tego jak rozpoczyna się opowieść. Sprawia przez to wrażenie początku dłuższej fabuły. Co do strony graficznej - interesująca, ale zastanawia mnie /i niestety działa na niekorzyść pracy/ zmienność proporcji Wani /tułów, spodnie i buty/ w poszczególnych kadrach.

cASTORtROY - zaskakująca puenta historyjki połączona z udaną stroną graficzną /pozwolę sobie tutaj zanegować twierdzenie Oh!KitchenBizmo jakobyś był, cytując " kolejnym epigonem "Osiedla Swoboda" " - uważam, że bardzo dobrze, w sposób niewymuszony, swobodny i nie odtwórczy operujesz taką kreską/. W sumie składa się to na udany pasek.

harek - nienajgorzej narysowany pasek, jednak nie przemawia do mnie. Dodatkowo zastanawia mnie, czemu postaci tak "beczą" - bo jeśli miało to w zamyśle przedstawiać ciężko myślących delikwentów, to onomatopeja nienajszczęśliwiej chyba dobrana.

Offline Oh!Kitchen Bizmo

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 16, 2007, 07:42:05 am »
Piekło i szatani, tak niewiele brakowało. Chlip chlip. Ale mam nadzieję, że biedny mój Risso popłynie po zwycięstwo. Mhw - toczą się intensywne prace nad usprawnieniem rysowania rączek i nóżek w oparciu o metodę elementarza Falskiego, he he. Pozdrawiam.

Offline graves

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 16, 2007, 02:52:44 pm »
Cytat: "mhw"
Cytat: "Titos2k"
ej przedłużycie pumeksa o tydzień? bo wsk Rolling Eyes


Myślę, że byłoby to niepotrzebne komplikowanie, bo oznaczałoby przesunięcie póżniej o tydzień każdego kolejnego tematu lub tydzień bez nowego konkursu. Więc może kto nie zdąży, niech zaprezentuje się w paskach z szuflady? W końcu to tylko zabawa ;)

Zawsze tak było.
To już tradycja - że na MFK i WSK - konkurs trwa 2 tygodnie.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline mhw

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 17, 2007, 01:13:34 am »
A, to przepraszam - nie wiedziałem. Jak widać pospieszyłem się z paskiem ;)

Offline 291

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 17, 2007, 07:47:09 am »
to 2 tygodnie będzie trwał?
w takim razie może i ja wezme udział

Offline gino

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 17, 2007, 02:01:52 pm »
castorze, znowu dymki masz zle ułozone. w pierwszym kadrze najpierw sie czyta to "ale co to ma...?" a potem to co na dole, a chyba powinno byc na odwrót, nieprawdaż?

Offline 291

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 17, 2007, 03:37:06 pm »
z tymi dymkami to też mam takie wrażenie