Autor Wątek: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2  (Przeczytany 495693 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vigor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #945 dnia: Styczeń 06, 2010, 06:26:24 pm »
Lukator, tak to byl znak z gory. najwyzszy chce zebys rysowal ;]

Dariusz, co zrobisz.
amator kanapek.

Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #946 dnia: Styczeń 11, 2010, 07:40:52 pm »
już jest temat nowej edycji, ale jeszcze pozwolę sobie zakomentować poprzednią, która jest na etapie głosowania.

telomateo - smutne, ale głębokie. kolory i kreski bardzo ok.
YohnJossarian - mocne, trochę kontrowersyjne. ciekawe jak by było w kolorze.
otusiunio - no to go pocieszyła!
grubas - miło Cię widzieć! pasek o tolerancji, skłania do myślenia.
Kciuq - coś w tej zabawie słownej jest, ale pewnie dałbyś radę to lepiej wykorzystać.
no i pszren - kolorki cukorki, chociaż idea fajna, mimo że niezbyt nowa.

Offline telomateo

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #947 dnia: Styczeń 11, 2010, 08:10:01 pm »
Mym zdaniem mocna edycja i też (za pszrenem) pobawię się w chwilkę komentarzy:

pszren - pomysł fajny, tak to z samcami jest, a właściwie samicami, które wiedzą, w którą nutę uderzyć, aby samiec ładnie zagrał. Rysunek prosty, ale przyjazny dla oka. Fajnie kolorki.
otusiunio - podoba mi się ta specyficzna forma, kreska, zwłaszcza kobieta w stylu pomnika Nike. Tu znowu scenariusz nieco dyskryminujący samców - chciał dobrze, a wyszło jak zwykle ;D To jest to co ludzie najbardziej chcą usłyszeć przy rozstaniu  8)
Kciuq - pomysł mocny. Zgodzę się z pszrenem, że można było ładniejszego poszukać sposobu na jego wykorzystanie. Niemniej jest ok. Kreska tak szybka, jak pewnie szybko trzeba było pomysł przelać na papier. Generalnie coś tu jest niedopowiedziane, ale jak najbardziej logicznie zagrane.
YohnJossarian - pomysł rewelka. Dzisiejsze pokolenie 'Youtube'a' zrobi wszystko, aby licznik obejrzeń spowodował wysoki orgazm ;D "I pamiętaj! Jesteś hardkorem!" bezcenne. Kreska mnie za bardzo nie przekonuje. Emocje na twarzach oddane miodnie.
grubas - przede wszystkim super nick ;D Sam pasek wykonany profesjonalnie. Kreseczka, szczególiki i te wszystkie fajowe faktury 'miut'. Oba plany pomysłu - główny, w którym chlanko najlepszym wspomagaczem przyjaźni i drugi, na którym piesek to tak naprawdę poczciwe i proste stworzenie - fajno wymyślone.

Offline otusiunio

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #948 dnia: Styczeń 18, 2010, 01:43:21 pm »
Pozwolę sobie skomentować[KPKStefan] ocenę- Telomateo, ostatnio byłem zły na T. bo kopnął pieska ale mi przeszło, zwłaszcza za tę 4 dla mnie:) jakubg chyba ta staranność wykonania; Kciuq poruszył ważną kwestię opieki i wykorzystywania; vigor fajowy ale ZABIŁ STEFANA, a może go nie zabił... jesykh  zoowiedziem co się  boi nacisnąć guzik...dziękuję.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2010, 09:20:43 am wysłana przez otusiunio »

Offline grubas

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #949 dnia: Luty 01, 2010, 07:50:46 am »
Dobry,
kto wymyśla hasło w razie remisu?
Proponuję, żeby YohnJossarian wystartował z EDYCJĄ 219tą
chyba, że nie pojawi się, powiedzmy do południa.
Wtedy ja mogę pomyśleć nad hasłem :)

Pozdrawiam

Offline Lukator

The problem in the world today is communication. Too much communication." Homer J. Simpson

Offline graves

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #951 dnia: Marzec 07, 2010, 07:23:57 pm »
:eek:
To się nazywa "inspiracja".
Rysując paski trudno chyba pozbyć się powtarzania pewnych "gagów"  ;-)
Tak mi się wydaje, ale ja sie nie znam ("po krakowsku")
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #952 dnia: Marzec 08, 2010, 04:00:35 pm »
oczywiście nie chcę Autorom nic sugerować, ale jeśli by ktoś chciał jakichś propozycji, kto to jest shitor, to oryginalnie jest tu definicja, którą zamieściłem na pewnej encyklopedii internetowej (niestety, moderatorzy tam wywalili to hasło):

Shitor - mityczny władca całego shitu świata. Według mitologii egipskiej, zjednoczony shit w postaci shitora pragnie przejąć kontrolę nad ludzkością, zmuszając ją do jedzenia suszonych śliwek. Tylko skarabeusz, uwalniając swoje moce dzięki piramidom, jest w stanie pokonać shitora - a ich walka trwa już od tysiącleci. Starożytne hieroglify opisują walkę shitora i skarabeusza pod postacią żuczka gnojaka popychającego kulkę symbolizującą słońce. Shitor jest symbolem rolnictwa ekologicznego.

Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #953 dnia: Marzec 15, 2010, 02:20:41 pm »
wow, bardzo Wam dziękuję za udział w edycji "Shitor kontra Skarabeusz" (i oczywiście zachęcam chętne osoby do głosowania).

wszystkie paski są super, Kciuq - rewelacja, Lukator zabójczy, Telomateo super profesjonalny. no i tłumaczę się dlaczego na resztę nie głosowałem - czyli powodem jest jakiś współudział w ich powstawaniu - tym bardziej dziękuję rysownikom za rysowanie!

Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #954 dnia: Marzec 30, 2010, 07:36:26 pm »
debata:

kciuq - you rule!
telomateo - psychodeliczne, bardzo fajne, kadrowanie. kolory, kreskowanie, indywidualności, super. bardzo mocne. beckett, iredyński, coś takiego.
otusiunio - też super. ładnie, bogato, urozmaicone. tylko weź mi nie przywal za te trzy punkty, serio pasek fajny jest.

Offline otusiunio

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #955 dnia: Marzec 31, 2010, 08:54:47 pm »
wrrr, argh! to mnie mobilizuje do dalszej intensywnej pracy nad całokształtem  :evil:
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2010, 08:59:55 pm wysłana przez otusiunio »

Offline telomateo

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #956 dnia: Kwiecień 06, 2010, 09:11:42 pm »
Zasady są proste. 
(...)
Nowy temat co tydzień w poniedziałek, - zgłaszany przez zwycięzcę edycji, która została podsumowana w sobotę.
i będzie dalej kulał jeżeli tak wydawałoby się niezajmujące sprawy będą go blokować. Mi osobiście 'trochę' się znudziło sprzątanie po zakończonych edycjach  :doubt:

Offline Vigor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #957 dnia: Kwiecień 07, 2010, 11:04:52 am »
telo, to nie sprzataj. widzisz przeciez, ze ruch jest minimalny i nikomu wielkiej roznicy nie zrobi jesli ten konkurs stanie sie jeszcze mniej dynamiczny.
amator kanapek.

Offline otusiunio

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #958 dnia: Kwiecień 29, 2010, 09:15:18 am »
Cześć, ośmielam się zaprosić na kanapkę w związku z zapodaniem tematu   -golenie-,  my z Kciuqu nie wiemy czemu KnPK tak długo śpi po   świętach? :neutral:
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2010, 11:13:33 pm wysłana przez otusiunio »

Offline telomateo

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #959 dnia: Maj 02, 2010, 11:42:16 am »
Konkurs ten to taki człowiek śpiący 0,5 godziny na dobę, głowa opada... ;]

 

anything