Autor Wątek: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2  (Przeczytany 489606 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wonder

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #90 dnia: Kwiecień 01, 2007, 06:02:00 pm »
Cytat: "głowonuk"
Dziwiłem się dlaczego na PV, bo cały czas chciałem rozmawiać o pasku Roba, więc nie ma mowy o off-topikach.

Po prostu uznałem, że ciężar dyskusji za bardzo przeniósł się z komentowania pasków na zagadnienie przemocy seksualnej w skeczach Monty Pythona. Poza tym nie znam zwyczajów panujących na tym forum i z tego co widzę, to są dość liberalne :)

Cytat: "głowonuk"
Dziwiłem sie całej tej dyskusji, bo jej zarzewiem była moja drobna uwaga na temat stosunków scenatrzysta-rysownik na gildii.

Właściwie to już wcześniej miałem o tym napisać, a Twój post stał się dobrym pretekstem.

Cytat: "głowonuk"
Dziwiłem się Twojej reakcji na pomysł Robweillra, bo był śmieszny.

Jak dla kogo ;)

Cytat: "głowonuk"
Rób paski, bo dobre są!

A dziękuję. Na "Boga" wrzucę coś na pewno. Za dobry temat, żeby przegapić. A Ty planujesz powrót do konkursu?
Shock gives others a momentary joy of liberation, as we realised in that instant that the social rules that constrict our lives so terribly are not actually very important." - John Cleese

Offline cASTORtROY

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #91 dnia: Kwiecień 01, 2007, 06:28:02 pm »
Cytat: "Oh!Kitchen Bizmo"
Uzasadnienia:
5 dla Mazola po starej znajomości,


mam nadzieje ze zartujesz sobie piszac to......
...kto jest bez winy niech pierwszy weźmie kamień i pierd***ie się nim w łeb..."

Offline głowonuk

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #92 dnia: Kwiecień 01, 2007, 06:49:30 pm »
Cytat: "cASTORtROY"
Cytat: "Oh!Kitchen Bizmo"
Uzasadnienia:
5 dla Mazola po starej znajomości,


mam nadzieje ze zartujesz sobie piszac to......


ja mam nadzieję, że Ty żartujesz pisząc to.
częstochowa
rzadkochowa
czały czas manawierzchu

Offline 291

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #93 dnia: Kwiecień 01, 2007, 07:57:28 pm »
a coś w tym złego? przecież wszyscy z digartu tak robią...

Offline Dem

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #94 dnia: Kwiecień 01, 2007, 08:33:30 pm »
Nudne jest już to Wasze sarkastyczne podejście do zarzucanego Wam "skumplowania" ocen pasków.

Offline cASTORtROY

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #95 dnia: Kwiecień 01, 2007, 09:12:27 pm »
Cytat: "291"
a coś w tym złego? przecież wszyscy z digartu tak robią...

nie no, skadze znowu, ale myslalem ze tu ocenia sie paski a nie to czy ktos kogos lubi ewentualnie lize mu dupsko......
...kto jest bez winy niech pierwszy weźmie kamień i pierd***ie się nim w łeb..."

Offline mazol

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #96 dnia: Kwiecień 01, 2007, 09:32:41 pm »
Castor. Bizmo nie zartowala piszac: "5 dla Mazola po starej znajomości".
Ona naprawde mnie zna od dawna.
A co do: "ale myslalem ze tu ocenia sie paski a nie to czy ktos kogos lubi" to nigdy bym nie wywnioskowal tego po Twoim zachowaniu, bo jakos do tej pory raczej krytykujesz osoby ktorych nie lubisz, niz oceniasz obiektywnie paski.

Offline cASTORtROY

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #97 dnia: Kwiecień 01, 2007, 09:49:01 pm »
ale ja przeciez wszystkich was bardzo lubie tylko czasami zdazaja sie tak badziewne paski ze az same prosza sie o bęcki.

a w waszym przypadku zauwazylem ze cokolwiek nie wystawicie (znaczy ty i bizmo) to i tak podniecacie sie tym jak murzyn gwizdkiem, a potem jeszcze bezczelnie probujecie zaprzeczac ze "jakie koleczko wzajemnej adoracji". i nie mow mi ze tak nie jest bo mnie tylko krew od tego zalewa....
...kto jest bez winy niech pierwszy weźmie kamień i pierd***ie się nim w łeb..."

Offline mazol

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #98 dnia: Kwiecień 01, 2007, 10:04:47 pm »
Przeciez ja wcale nie mowie ze tak nie jest bo Ciebie od tego tylko krew zalewa.

Oczywiscie ze podniecamy sie tym jak murzyn gwizdkiem a potem jeszcze bezczelnie probujemy zaprzeczac ze "jakie koleczko wzajemnej adoracji". Przyznaje ostatnio glownie zajmuje sie wlasnie tym, choc najbardziej lubie ten fragment z murzynem...

A na dodatek, pomimo ze Ty nas wszystkich bardzo lubisz to ja wole szczerze powiedziec ze Ciebie nie lubie, a mimo to zdarzylo mi sie glosowac na Twoje prace...hmm....

no to przy okazji oceny:

Titos- bardzo mi sie podoba, pomysl, kreska, kolor klasa, dziwi mnie tylko ze nie wykorzystales przerwy miedzy kadrem drugim a trzecim jako sciany, tak jak moj wzrok sie tego spodziewal i glowka wychodzi na ostatnim kadrze gdzies wyzej i zboku.

Bizmo- Podoba mi sie i juz, nie jest bardzo zabawny ale ma klimat ca jost dosc tudne przy 4 kadrach i w wiekszej dawce dzialal by na mnie jak dark wather

Arakai- Szkoda mi Kwadrata (starego kupla Mondriana). Pomysl moze byc, ale wykonanie zadziwia niechlujstwem (zwarzywszy na inne prace w Twojej galerii)

Czopek Piotr- niestety zupelnie mi sie ten pasek nie podoba. Graficznie super, pomysl jak dla mnie za prosty, przewidywalny.

Telemateo- bardzo dobry pasek, Ciekawe podejscie do tematu i dobre jego przedstawienie, podobnie do Bizmo ma klimat Twoj pasek (zreszta obydwie wersje)

Szawel- podobny pomysl jak Pana Czopka, opracowany dobrze ale sam w sobie malo smieszny

Dem en Vigor- z odcinka na odcinek, z paska na pasek coraz bardziej mi sie podoba szczegolnie kreska zblizajaca sie do Szadoki. Zabawne

Castor- tym razem bez scenarzysty i widac róznice. Kreska ok znaczy graficznie normalka, pomysl znacznie slabiej, troche infantylny, ale jego prostota moze sie podobac.

tho- pomysl sredni, ale rysunek mi sie podoba, graficznie brudno

tiall- chyba najwieksza do tej pory przygoda sztućcow

mhw- Znacznie gorzej niz z pumeksem. Dowcip cienki, anatomia kulawa (np. na drugim kadrze owemu debilowi prawa reka wyrasta z piersi, a druga- lewa zdaje sie siegac kostki).

Pankolorek- Bardzo dobry pasek, pomysl i grafika na piątke, wielka szkoda ze po czasie.

Offline 291

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 02, 2007, 02:04:28 pm »
Dem - dla mnie raczej jest nudne dalsze zarzucanie tego. i dopóki ktoś to będzie zarzucał to będe sie z tego śmiał

Offline mhw

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #100 dnia: Kwiecień 02, 2007, 11:15:29 pm »
Cytat: "Oh!Kitchen Bizmo"
dla Mazola [za] twórcze podejście do tematu (dziura nie jest odbytem, chyba)


Boże, jakiż jestem ślepy! Nie dość że wcześniej nie dostrzegłem subtelnego nawiązania do Saudka i jeszcze subtelniejszej analizy ludzkiej kondycji, to teraz umknęło mej uwadze owo twórcze podejście. Podejście, które wreszcie pokazało światu, że dziura nie jest odbytem /choć pozostaje pewne "chyba"/, ale - uwaga - dziura jest dziurą! Tylko czemuż, ach czemuż nie nagrodzono cASTORtROY'a punktami za podobna konstatację?!

Myślę, że wszyscy którzy w swej małości podejrzewają innych o to, że w ocenie pasków kierują się względami innymi niż jeno ich wartością, najzwyczajniej w świecie zazdroszczą np. Mazolowi i Oh!Kitchen Bizmo tego, że dobrali się tak idealnie i tak cudownie sie dopełniają, że każda z prac tych dwojga wywołuje u drugiego ekstatyczne spazmy. "Utopić chcą ich w morzu zawiści paranoicy, podli sadyści" :D

Offline cASTORtROY

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #101 dnia: Kwiecień 03, 2007, 12:11:11 pm »
Cytat: "mhw"


Myślę, że wszyscy którzy w swej małości podejrzewają innych o to, że w ocenie pasków kierują się względami innymi niż jeno ich wartością, najzwyczajniej w świecie zazdroszczą np. Mazolowi i Oh!Kitchen Bizmo tego, że dobrali się tak idealnie i tak cudownie sie dopełniają, że każda z prac tych dwojga wywołuje u drugiego ekstatyczne spazmy.


moze to ich jakis fetysz? :badgrin:
...kto jest bez winy niech pierwszy weźmie kamień i pierd***ie się nim w łeb..."

Offline Titos2k

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 493
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie umiem rysować.
    • Titos2k.pl
Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #102 dnia: Kwiecień 03, 2007, 02:08:12 pm »
Cytat: "mazol"


Titos- bardzo mi sie podoba, pomysl, kreska, kolor klasa, dziwi mnie tylko ze nie wykorzystales przerwy miedzy kadrem drugim a trzecim jako sciany, tak jak moj wzrok sie tego spodziewal i glowka wychodzi na ostatnim kadrze gdzies wyzej i zboku.


faktycznie.
nie pomyślałem o tym  :oops:
www.titos2k.pl - blog + portfolio.

Offline wonder

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #103 dnia: Kwiecień 04, 2007, 07:24:13 pm »
Mam głupie pytanie.
Czy sam Jezus w "bożym" pasku będzie wystarczająco boski, czy koniecznie należałoby napomknąć o jego tacie?
Shock gives others a momentary joy of liberation, as we realised in that instant that the social rules that constrict our lives so terribly are not actually very important." - John Cleese

Offline Oh!Kitchen Bizmo

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #104 dnia: Kwiecień 04, 2007, 07:31:49 pm »
No w końcu bóg ojciec, Jezus i duch święty to jak trzy liście na jednej galązce koniczyny, jak nauczal św. Patryk, więc moim zdaniem starczy, ale to tylko subiektywna opinia.

 

anything