Autor Wątek: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2  (Przeczytany 489543 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1905 dnia: Wrzesień 28, 2017, 02:44:56 pm »
Może zrobicie jakąś szybką edycję na temat "Ani słowa!"? Bo taki jest temat konkursu organizowanego przy festiwalu "Czytaj!" w Częstochowie, i moglibyście efekty wysłać również na ten konkurs :P
Więcej: www.komiks.gildia.pl/konkursy/2017/ani-slowa
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline Koalar

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1906 dnia: Listopad 04, 2018, 07:26:22 pm »
489 edycji, szkoda by było, żeby nie dociągnąć do 500.
Trzeba by tylko robić cotygodniowe edycje, jak onegdaj, a 500 mogłaby być dłuższa (i fajnie, gdyby wzięło w niej jak najwięcej osób, które kiedyś tu te paski machało - trzeba by to w paru miejscach ogłosić).
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline Sejanka

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1907 dnia: Sierpień 26, 2019, 03:21:05 pm »
Może puścimy już jakiś temat na ten tydzień do świtu 2.09.2019? Dawno temu, gdy Kanapka śmigała jak mała wyścigówka, edycje konkursu szły na zakładkę - od poniedziałku jedna była oceniana, a drugą podrzucał zwycięzca sprzed tygodnia i tak od poniedziałku, wtorku dumało się nad kolejnym paskiem.

Offline Sejanka

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1908 dnia: Sierpień 26, 2019, 03:22:20 pm »
Może ten nieruszony? "Ani słowa"

Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1909 dnia: Sierpień 28, 2019, 06:17:15 pm »
Sejanka, popieram! Założysz temat? Super że to całościowo ogarniasz!

Offline Sejanka

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1910 dnia: Sierpień 28, 2019, 07:46:37 pm »
W zasadzie temat jest już założony, tylko rysować. :)

Offline harek

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1911 dnia: Sierpień 30, 2019, 06:16:17 pm »
Jak @pszren wstawił swój nagrodzony pasek to chyba pozamiatane ;)

Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1912 dnia: Sierpień 30, 2019, 09:06:08 pm »

hi hi, całkiem niezła wersja! ale tam chyba nie można było "takich" pasków wrzucać, chociaż w sumie nie wiem :). Prawdopodobnie jurorzy oceniali wersje papierowe.


Swoją drogą, dziś przypomniałem sobie, że chciałem na tegoroczną edycję pojechać jako literat, zapytałem w tej sprawie, ale poprosili, żebym napisał kim jestem, no to uznałem, że jak nie mają google, to chyba nie mój klimat (no bo że mnie znają, to się nie łudziłem :) ).

Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1913 dnia: Wrzesień 10, 2019, 09:13:49 pm »

o kurczę, dopiero zobaczyłem, że to post pod postem. Ale co tam, ważne, że się kręci!


Sejanka - słodziutkie! Zarówno kreska, jak i kolorki bardzo fajne. Kadrowanie ciekawe, nie wiem jak się nazywa taka kanciasta sinusoida, ale pewnie matematycy by znaleźli jakąś funkcję. Podobnie jak w tym pasku mamy funkcję psiejki-czarodziejki, czy też psiejskiej magiczki oraz funkcję marudy lub coś w tym stylu (chociaż kot wychodzi tu na mądrą postać - w ogóle uznanie człowieka za otwieracz do puszek z kocią karmą to majstersztyk). Z ciekawostek: dziś na wsi nakarmiłem kota, a w mieście byłem z psem na spacerze.


nesumi - łoł, fajne, świetne! Szczególnie trzeci kadr przyciągnął moją uwagę, super rycerze! Jest też chyba magik? Super klimat, groza i humor. Wizerunki smoka przednie! Umieszczenie tekstów pod kadrami udane.


Moim zdaniem warto w miarę możliwości nie zwalniać. Wbrew pesymistycznej realności, kontynuujmy!

Offline Koller

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1914 dnia: Wrzesień 17, 2019, 11:03:00 am »
Nawiązuję do posta Sejanki z innego wątku:
Cytuj
Wydaje mi się, że trzeba by bardziej rozkręcić facebooka. Chociaż Brenio już zrobił kawał dobrej roboty ze stroną Kanapki.

Jest jakaś strona konkursu na Fb? Brenio tam coś robi? Kurczę, nic nie wiem. Podlinkujcie, proszę :)

Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1915 dnia: Wrzesień 17, 2019, 07:53:01 pm »

https://www.facebook.com/konkursnapasek


Ja pośrednio z facebooka się dowiedziałem, że coś się dzieje :)



Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1917 dnia: Wrzesień 30, 2019, 06:38:25 pm »

Sejanka, moim zdaniem warto wkleić jeszcze Twój pasek. Ważne, żeby coś (pozytywnego) się działo, czyli kolejny pasek by urozmaicił konkurs. Wrzucisz tam pasek? A głosujący wcześniej zedytują głosy. Wchodzisz w to?



Ciekawe, jaki będzie temat! (super, jakby się już pojawił :) ).


Edit: Widzę, że jest też opcja usuwania postów (już pozapominałem takie rzeczy), zatem może usuńmy głosy, Sejanka wrzuci pasek, i będzie klarowniej :)

Offline AlterEgoMegoEgo

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1918 dnia: Wrzesień 30, 2019, 09:30:46 pm »
Chyba wystarczy dać znać do nesumi w prywatnej wiadomości by zedytował hmm?

Offline Sejanka

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1919 dnia: Październik 22, 2019, 05:09:59 pm »
Borze szumiący, tam jeszcze był post Gorii =_=" Czas umierać, albo naprawdę potrzebuję okulisty. Przepraszam Cię. Wzrok mi się ześliznął z Kollera od razu na pszrena.

Aga i harek - nigdy nie pracowałam w korporacji, ale wydaje mi się, że oddajecie tamtejszy pewien hm, specyficzny stan umysłu. Rysunki świetnie wpisują się w biurowy klimat, przypominają obrazki do wstawiania w Wordzie.

Pszren - tu czuję pewien niedosyt, bo wiem, że potrafisz lepiej, a tak wyszedł po prostu przyjemny sucharek. Nie marudzę za bardzo, bo jednak lubię sucharki.

Goria - wynalazłaś fantastyczne zdjęcie, ładnie połączyłaś media (urocze są łapki w ostatnim kadrze) trochę mi tylko brakuje w tym historii. Albo po prostu nie rozumiem co autor miał na myśli. Przyznaję, że jeżeli chodzi o technologię jestem trollem jaskiniowym. Instagram kojarzę mgliście jako coś do hostowania obrazków...

 

anything