Autor Wątek: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2  (Przeczytany 489504 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nexor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1890 dnia: Sierpień 26, 2016, 11:28:06 am »
Dzień dobry :smile:

Mam nadzieję, że wszystko jest ok i ten serwis ma tylko chwilową 'zwiechę'
Gdzie się podziali wszyscy twórcy komiksów? Czyżby ten temat upadł?
Założyłem ten wątek, bo lubię tu zaglądać i podziwiać prace innych, co się stało jeśli mogę spytać?
Przepraszam, nie wiem, czy epidemia dotarła też na inne działy forum(zawsze mi jakoś głupio zakładać nowy wątek, pogadajmy chociaż o tych pracach na poprzednie konkursy, puk puk ... :) ) , ja się trzymam tylko na żywo rysowanych komiksów czyli konkursów komiksowych i warunki mi często nie pozwalają pisać wątków ani odpowiadać, bo stary potrzaskany telefon jedynie do pracy się nadaje już. Ale bardzo mnie zdziwiła ta pustka...
dlaczego?...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2016, 11:36:19 am wysłana przez nexor »

Offline harek

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1891 dnia: Sierpień 27, 2016, 09:29:02 am »
Niestety ale obawiam się, że ten konkurs to zombie. Nie ma na to lekarstwa.

Offline nexor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1892 dnia: Wrzesień 03, 2016, 02:54:49 pm »
No i proszę :) Żadne zombie :)
Dzień dobry :)

Offline AlterEgoMegoEgo

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1893 dnia: Wrzesień 03, 2016, 07:33:22 pm »
Nexor miło, że poruszasz ten temat, ale obawiam się że nie otrzymasz jasnej odpowiedzi.
Użytkownikom nie chce się/nie mogą oddać głosu na zgłoszone paski, a co dopiero odpowiedzieć na post.
Bardziej ożywisz ten dział forum robiąc pasek np. do obecnego tematu, do czego Cię zachęcam :)

Offline nexor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1894 dnia: Wrzesień 04, 2016, 01:27:58 pm »
Nie bądźmy takimi pesymistami :)

Offline yanbodon

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1895 dnia: Wrzesień 05, 2016, 07:11:55 pm »
Dzień dobry, mam nadzieję, że konkurs nie umrze z braku pożywienia.

Offline breniary

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 621
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a Ty jaką masz wymówkę?
    • breniary paski komiksowe
Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1896 dnia: Wrzesień 12, 2016, 08:33:49 pm »
Konkurs to już trochę zombie jest, a pamięta czasy hrabiego Drakuli ; )
a Ty jaką masz wymówkę?

Offline Goria

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1897 dnia: Wrzesień 19, 2016, 08:43:31 am »
To może jakiś pasek? :) Nowy temat zaczęty.

Offline AlterEgoMegoEgo

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1898 dnia: Wrzesień 19, 2016, 09:28:57 pm »
To może jakiś pasek? :smile: Nowy temat zaczęty.

Się coś wymyśli Goria :)

Offline Goria

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1899 dnia: Wrzesień 20, 2016, 06:43:51 am »
 :smile: !! Super :smile:

Offline nexor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1900 dnia: Wrzesień 21, 2016, 09:44:11 am »
10 października to 10 dni więcej niż na przegląd auta :smile: w końcu zdążę :smile:
Między nami powiem, tylko, że pracuję nad scenariuszem do tematu "Guru Fitness" Szczerze?! trudny temat!
Wyzwanie ładne :smile: ale przyjęte! :smile:
Witaj Gorio :wink:

P S . : Cóż się dzieje z panem Pszrenem ? :smile: Fajnie, że temat komentarze do komiksów żyje :smile:
Przepraszam, za wścibskość jeśli chodzi o wyżej wymienionego Artystę, zapytałem z powodów egoistycznych, przepraszam.
 

Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1901 dnia: Wrzesień 21, 2016, 06:13:37 pm »
nexor, super dzięki za pytanie o mnie!

u mnie było tak: jak na "guru fitness" nikt nie wrzucił paska, to uznałem że przeszkadzam w tym konkursie, zatem ustąpiłem pola. odczułem przy okazji wielką ulgę, zacząłem tworzyć zupełnie inne rzeczy, zająłem się wierszami jednosłownymi, pisaniem opowiadań, no i w międzyczasie oddałem dwie książki do druku. poza tym wbiegłem wczoraj na Sarnią Skałę, no i ogólnie tworzę. Chętnie bym coś porobił, jutro idę na spotkanie z jednym profesjonalnym plastykiem, no i zapytam jak się nauczyć rysować.

nexor, a co u Pana? :)

Offline Goria

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1902 dnia: Wrzesień 22, 2016, 08:02:04 am »
Witaj Nexorze! Cieszę się, że zdążysz i trzymam za słowo! :smile:

Offline nexor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1903 dnia: Wrzesień 26, 2016, 08:27:17 am »
@Pszren , nie sądzę, żeby ktoś kolwiek mógł przeszkadzać w tym konkursie, a tym bardziej ktoś kto cieszy się dobrą reputacją i niemałym zasobem warsztatowym :smile: Jestem tutaj długo użytkownikiem i znam style jakie tu miały miejsce. (ludzie są niesamowici)  Podziwiam cię za kompozycje i uchwycenie treści przekazywanej.
A swoją drogą konkursu , czy mógłbyś odświeżyć swój link do komiksu? Ciekawość, mnie zżera już normalnie od samego początku a nie zdążyłem twojego paska zobaczyć(komputery mnie przestały lubić na kilka tygodni), bo ciężko się z nimi dogaduję, korzystając z tego co mi pozwalają , ale też dzięki, bo nie miałem wzorca do naśladowania i nie kopiowałem podświadomie czyjegoś pomysłu :smile:
Myślę, że już czas rozwiązać ten problem , dać opcję pod głosowanie i jedziemy dalej z ogniem :smile:
Teraz coś na drugą nogę :smile: he he (z pewnością prawa noga już dostała wystarczająco, trzeba zachować równowagę  :smile: ), Do dzieła artyści :smile: Nawet papcio chmiel nie spoczywa nigdy na laurach :smile: O szanownym Panu Rosińskim nie wspomnę :smile: Dwaj mistrzowie w pewnej kategorii :smile:

Witaj Goriu , jeśli mogę się tak wyrażać, uważam iż taka osobliwość jak Pani, bardzo rozświetla ten zapominany już zakątek naszej ludzkiej natury tworzenia :smile: Podziwiałem ciekawe prace :smile: Oraz ciekawy sposób przekazu :smile: Oby takich więcej droga koleżanko :smile: Pozytywne podejście do sprawy :) Dziękuję prywatnie :) !

nexor, super dzięki za pytanie o mnie!

(...)
nexor, a co u Pana? :smile:

Już mówię .... :smile:

Miałem ogromne trudności z interpretacją tematu Guru Fitness, myślałem nad pomysłem długo, aż w końcu mnie oświeciło, kiedy koleżanka prowadziła samochód a ja mogłem sobie spokojnie sączyć napój .energetyczny i spokojnie wymyślić koncepcje. Zauważyłem, że mam ogromne tyły ze składaniem wszystko w całość, dlatego tak wolno mi idzie.
Jestem w trakcie rysowania czegoś na sprzedej , ale ciężko mi przez rok utrzymać jedno i to samo konsekwentne zdanie na temat swojego scenariusza, przez co się motam. Potrzebuję pomocy, rozmowy i w ogóle tego konkursu :smile: Bo uważam, że ten konkurs choć tylko nasz, daje nam ogromną lekcję.
Cieszę się, że wątek komentarze do komiksów trochę ożył, ja w budowlance nie mam za bardzo z kim porozmawiać o komiksie a to jest idealne miejsce do wszystkich tematów :smile:

regulamin trochę mota, bo nie daje opcji do twórczości, tylko do wyznaczonych granic, ale to da się zapewne obejść i forum znowu zacznie kwitnieć formą przekazu :smile:
twórzmy, i przekazujmy , nic nie idzie na marne , (tak sobie tłumaczę)
Cieszę się, że znalazłem to forum , dawno nie byłem w towarzystwie tak przyjaźnie nastawionym na życie i twórczość, na mojej planecie tego nima :wink: Tutaj z wami czuję się dobrze :smile: chcę tu być :smile:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2016, 08:34:58 am wysłana przez nexor »

Offline Sejanka

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1904 dnia: Styczeń 07, 2017, 10:58:12 pm »
No, człowieki! Skoro ja się zmobilizowałam i zrobiłam pasek - a jestem strasznym leniem - to Wy też możecie!  :smile: