Autor Wątek: Force Unleashed  (Przeczytany 42298 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Inkq

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #105 dnia: Grudzień 18, 2009, 12:22:56 pm »
Zagrałem wreszcie na normalnym sprzecie i powiem szczerze że jestem zadowolony. Całkiem dobrze to wygląda już nie mówiąc o zabawie. Nie jest to może tak ambitne jak kotory, ale zabawa i klimat jest.  8)

Offline Kormak

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #106 dnia: Styczeń 14, 2010, 12:47:09 pm »
u mnie na Pececie pod XP nie da sie sejwować :/

to problem, który zgłaszają gracze na całym świecie, nawet na oficjalnym forum gry na LucasArts nie widziałem rozwiązania  :sad:

Offline Girwan

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #107 dnia: Styczeń 14, 2010, 12:54:51 pm »
u mnie na Pececie pod XP nie da sie sejwować :/

to problem, który zgłaszają gracze na całym świecie, nawet na oficjalnym forum gry na LucasArts nie widziałem rozwiązania  :sad:

nie grałem w to ale zakładam, że tak jest ..

Gra wymaga pewnie konta w usłudze onlinowej Microsoftu - musisz się zarejestrować, uruchomić grę, zalogować do usługi i wtedy dopiero grać. Rejestracja jest upierdliwa dla Pecetowców. No i bez dostępu do sieci zapomnij o grze i savach



Offline Kormak

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #108 dnia: Styczeń 14, 2010, 03:46:54 pm »
Ale czemu podczas instalacji tego sama gra nie sugeruje?

Wg objasnien innych graczy durna gra podczas instalacji folder z sejwem ustawia jako "Read only", wiec pozniej nie moze zapisywac w nim nic :) Zmienianie recznie nic nie daje  :doubt:

Offline mikim

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #109 dnia: Styczeń 15, 2010, 06:29:51 am »
Właśnie, że chodzi o to, że Games for Windows Live przy pecetowym The Force Unleashed się nie odzywa, poza tym w pudełku musiałby być specjalny kod, a takiego nie zauważyłem. W sumie nawet się nie przejmowałem tym błędem z zapisem, bo i tak chciałem pozbierać wszystkie holokrony, a przeszukując cały poziom drugi raz miałem na to większą szansę :P. Teraz już nie gram w nią, bo przeszedłem, jestem zadowolony i czekam na kontynuację, a na tę sprawę z zapisem nawet nie zwróciłem uwagi :D.

Offline Hollow

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #110 dnia: Czerwiec 13, 2010, 11:37:47 am »
Nowy zwiastun Force Unleashed 2 jest po prostu świetny. Walka z tymi dziesiątkami szturmowców i robotami jest po prostu świetna. Poprzedni się nie umywa. Ciekawe czy w grze będzie można walczyć z innymi klonami Galena. Mam nadzieję, że tak. Z resztą już w pierwszej części była już walka ze samym sobą .

Offline Girwan

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #111 dnia: Czerwiec 13, 2010, 11:52:41 am »
Nowy zwiastun Force Unleashed 2 jest po prostu świetny. Walka z tymi dziesiątkami szturmowców i robotami jest po prostu świetna. Poprzedni się nie umywa. Ciekawe czy w grze będzie można walczyć z innymi klonami Galena. Mam nadzieję, że tak. Z resztą już w pierwszej części była już walka ze samym sobą .
a nie uważasz, że to przegięcie? :) Jeden gostek rozwala całe legiony? :)



Offline Hollow

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #112 dnia: Czerwiec 13, 2010, 12:40:30 pm »
Ludzie walczący mocą właśnie powinni mieć przewagę nad zwykłymi żołnierzami. Do tego Galen był dość silny w posługiwaniu się mocą.W Zemście Sithów nawet mistrzowie i członkowie rady Jedi padali jak muchy zabijani przez nawet kilka klonów co było kompromitacją . Choć trzeba przyznać, że przegięciem było to , że spopielił dużo szturmowców tą eksplozją mocy pod koniec walki.

Offline Lord Kupa

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #113 dnia: Czerwiec 13, 2010, 02:38:34 pm »
1. Ja również uważam, że robienie z Jedi półbogów to spore przegięcie.
2. Czemu nikt nie zabrał Starkillerowi mieczy? Zdołali go skuć, a nie zabrali broni WTF?
3. Widok stormtrooperów podbiegających z blasterami do Starkillera to totalna porażka.

Offline Hollow

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #114 dnia: Czerwiec 13, 2010, 02:45:20 pm »
Może zabrali mu miecze, ale jeden ze szturmowców miał je przy sobie, albo były gdzieś w pomieszczeniu poza jego zasięgiem.
Te miecze trochę przypominają miecz Anakina z Ataku klonów.
Do tego Starkiller nie jest typowym Jedi albo Sithem, bo uczył się tylko tych umiejętności, które są konieczne do walki, a wszystkie inne zostały zaniedbane (choćby kiedy medytował w pierwszej części to nieświadomie unościł wszystkie przedmioty w jego pobliżu).

Offline Lord Kupa

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #115 dnia: Czerwiec 13, 2010, 03:01:43 pm »
Wątpię aby Vader zostawił miecze świetlne jakiemuś szeregowemu żołnierzowi.

Chodziło mi bardziej o użytkowników mocy niż o Jedi. Po prostu nie podoba mi się to, że tak "przepakowują" Galena. Patrząc na trailer to nawet Boba Fett nie miałby z nim szans i IMO takie dysproporcje między force users i "resztą" psują uniwersum.

Offline Hollow

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #116 dnia: Czerwiec 13, 2010, 03:07:11 pm »
Chyba, że Vaderowi o to właśnie chodziło żeby uciekł. w końcu równie dobrze sam mógł go zabić i nie zawracać głowy innym.

Bobe Fetta to on już wykończył w dodatku do pierwszej części, ale fakt, że przesadzają z tą jego siłą. A do tego w piwnicy na końcu trailera widać, że mają takich "pakerów" na tuziny.

Offline Hollow

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #117 dnia: Styczeń 21, 2011, 04:33:21 pm »
Jakiś czas temu szukałem materiałów związanych z dodatkowym poziomem do Force Unleashed II. Misja na Endorze wygląda nawet ciekawiej niż niektóre poziomy w podstawowej wersji. No i do tego głównymi bossami są Han Leia i Chewbacca.

Przy okazji znalazłem takie coś:
Robot chicken + force unleashd

Robot Chicken Star Wars Episode III - Force Unleashed Sketch

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #118 dnia: Luty 02, 2011, 02:40:26 pm »
Mam pytanko - czy ktos z Was gral w FU na PSP? Czy sa jakies problemy z savami, w szczegolnosci czy trzeba sie gdzies rejestrowac?  :shock: Bo zastanawiam sie nad zakupem...

No i na koncu - czy ta gre w ogole warto kupic?
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Hollow

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #119 dnia: Luty 04, 2011, 10:30:26 am »
Cyrki z rejestracją itp były tylko w wersji na PC. We wszystkich wersjach na konsole nie było żadnego problemu z opcją Save.
Jakiś czas temu grałem na PSP i nawet przyjemnie się grało.