trawa

Autor Wątek: Texas Chainsaw Massacre i inne...  (Przeczytany 7771 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline seRfoN

Texas Chainsaw Massacre i inne...
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 26, 2003, 11:26:24 pm »
Mnie bardzo podobal sie "The Ring" A takze " Kolecjoner Kosci" ale to bardziej trhiler niz horror. A na Teksanska Masakre Pila Motorowa nastawiam sie dluzszy czas ale nigdzie tego nie ma..:(:(:( :cry:
LA rOOwNoWaGi oRgAniZmu - 10 MiNuT oNaNiZmU :):)
fAcEci BiErZmY "sPrAwE" w sWoJe rEcE :):)

Offline Kormak

Texas Chainsaw Massacre i inne...
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 15, 2003, 10:16:18 pm »
Pytanie dla znawców... czy historia o Leatherface z "Texas Chainsaw Massacre" ma jakieś oparcie w rzeczywistych wydarzeniach? Coś mi się kiedyś obiło o uszy, ale nie jestem pewien czy to nie podobny zabieg jak wiedźma Blair...

Offline bub

Texas Chainsaw Massacre i inne...
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 26, 2003, 02:34:18 pm »
Moze nie Leatherface jako taki jednak cala rodzina, dom itd kanibali sa wzorowane na Edzie Gainie.

Co do "Teksanskiej masakry" to calkowity kult, wszystkie wymienione w tym temacie filmy zmiata z powierzchni ziemi ;p

Ktos wymienil Zombie Holocaust przeciez to gniot jest. Kiepska kopia Zombie 2  :D

Offline Strzelec

Texas Chainsaw Massacre i inne...
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 17, 2003, 11:35:51 pm »
Teksańska zmienia psychikę, po obejrzeniu tego arcydzieła, nawet THe Ring mnie nie ruszył. Nie ma nic straszniejszego jak ogladać (baczność) Teksańską Masakrę Piłą Mechaniczną (spocznij) w nocy, gdy nikogo nie ma w domu, na słuchawkach.
   Do wszystkich co oglądali...wejdźcie na www.texaschainsawmovie.com i najedźcie myszką na jakieś przyciski - znany dźwięk sprawi, że poczujecie ciepełko w gaciach


 Pozdrawiam
he texas Chainsaw massacre Has not Stopped, It hunts Texas, It seems to have no end

Offline Strzelec

Texas Chainsaw Massacre i inne...
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 17, 2003, 11:44:58 pm »
Teksańska.. trzyma się luźno prawdziwej historii - kiedyś był o tym program na Discovery. Okazuje się, że w Teksasie w małym miasteczku zył koleś, który pracował w rzeźni. Po jakims czasie zauwazono, że w miasteczu znikają ludzie. Jeden z tropów prowadził do domu tego koleżki. Okazało się, że człowiek ten łapał swoje ofiary, wszał je na hakach i obdzierał ze skóry, z której robił sobie ubrania. Poza tym w jego lodówce znaleziono ludzkie organy pozamykane w słoikach. Motyw piły łańcuchowej wział się stad, że pierwszą ofiarą tego psychopaty była jego matka, którą pokroił piłą. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś powtórza ten program
he texas Chainsaw massacre Has not Stopped, It hunts Texas, It seems to have no end

Offline śmigło

Texas Chainsaw Massacre i inne...
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 27, 2003, 10:33:40 pm »
texas... to kult jak nic. tez mi sie obilo ze to jest po czesci oparte na jakis prawdziwych wydarzeniach.  ja tam robie sobie seans masakry raz w tygodniu. + tez mam nadzieje ze takie rzeczy beda sie powtarzac :twisted:
+ czy nie wydaje wam sie ze jeepers creepers jest totalnie oparty na schemacie masakry.... jest furgonetka , mlodziez , poscig , nie ten czas, nie to miejsce, kanibalizm(chociaz niby nie bo tu to akis demon niby) , jedyna osoba ktora przezywa jest mloda kobieta itp. oczywiscie jeepers przy masakrze to horror disco polo , ale jakos tak mi sie nasunelo.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Veevoirus

Texas Chainsaw Massacre i inne...
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 27, 2003, 10:59:14 pm »
Świetne jest 7. A nie wyglądało na horror ...
ie pozwól,by Cię sprzedali!!
Zrób im na złość i sprzedaj się sam!!
Last.fm

Offline Kormak

Texas Chainsaw Massacre i inne...
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 30, 2003, 01:04:19 am »
Cytuj
czy nie wydaje wam sie ze jeepers creepers jest totalnie oparty na schemacie masakry

Z najnowszych filmów obszernie czerpiących z "Masakry" - "Wrong Turn". Nic wielkiego, masa idiotyzmów i nielogiczności, ale ogląda się bez bólu.

Offline śmigło

Texas Chainsaw Massacre i inne...
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 30, 2003, 09:44:51 pm »
to az sprawdze to "wrong turn" sam tytul juz wskazuje.
kormak masz dobry obrazek sluchasz moze burzum i jakis kapel NS?
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Painer

Teksańska masakra piłą mechaniczną itp
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 10, 2003, 01:10:57 pm »
Jest jednym z lepszych filmów jakie widziałem jednak dużo lepsze są 2 pierwsze części Hellraisera(PINHEAD i SPÓŁKA),Evil Dead ,Friday the 13th,trupy Romera Zależało by mi na Canibalach najlepiej Ferox może ma kto maila znacie ja mam inne na horrory na wymiane(W tych wyporzyczalniach h*ja jest)
ainer

Offline Błendny Komboj

Texas Chainsaw Massacre i inne...
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 10, 2003, 03:12:22 pm »
Cytat: "Strzelec"
Teksańska.. trzyma się luźno prawdziwej historii - kiedyś był o tym program na Discovery. Okazuje się, że w Teksasie w małym miasteczku zył koleś, który pracował w rzeźni. Po jakims czasie zauwazono, że w miasteczu znikają ludzie. Jeden z tropów prowadził do domu tego koleżki. Okazało się, że człowiek ten łapał swoje ofiary, wszał je na hakach i obdzierał ze skóry, z której robił sobie ubrania. Poza tym w jego lodówce znaleziono ludzkie organy pozamykane w słoikach. Motyw piły łańcuchowej wział się stad, że pierwszą ofiarą tego psychopaty była jego matka, którą pokroił piłą. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś powtórza ten program

Zgadza się. A "Masakra piłą" to, jak gdzieś wyczytałem, "swobodna adaptacja pamiętników" tego kolesia.

A oglądaliście "dwójkę"? Baśń i slapsctick. Laterface ginie na końcu przeszyty piłą, dobro zwycięża. Shit  :x
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline śmigło

Texas Chainsaw Massacre i inne...
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 11, 2003, 09:55:48 pm »
to dziwne kormak bo masz na avatarze symbol znany mi tylko jako znaczek dywizji ss totenkopf a ta runa tez sie raczej pojawia w symbolice nazistowskiej i neo nazistwskiej, nie mam nic przeciwko temu obrazkowi ale tak sie zaciekawilem.
painer widzialem cannibal ferox mialem nawet na kompie i skasowalem - jak dla mnie nuda i tandeta , jakies niewiadomo co wlosko-amerykansko-niemiecki szajs. te oslawione sceny tortur i gore to lepsze widzialem w wiadomosciach na jedynce. straszna kiepszyzna. a jak kogos interesuje gore to niech wejdzie na www.ogrish.com - duzo ciekawych rzeczy ale niezwykle drastyczne
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Kormak

Texas Chainsaw Massacre i inne...
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 12, 2003, 10:18:57 am »
śmigło jeśli już musisz wiedzieć, to nie jest to SS Totenkopf tylko logo neofolkowego zespołu Death In June, podobnie jak runa Algiz. To, że naziści przywłaszczyli sobie znaki runiczne czy symbol czaszki, nie oznacza, że ja używam ich w tym kontekście. ALe to offtopic zupełny, jak chcesz pogadać zapraszam na priv.

Offline Freudstein

Texas Chainsaw Massacre i inne...
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 25, 2005, 05:09:51 pm »
Cytat: "tien"
5 - a moze ci ktorzy pisza o swych ulubionych horrorach dali sie namowic na male recenzje do gildii horroru? fanow horroru w polsce nie jest za duzo. z dostepnoscia do naprawde mocnych horrorow jest tragicznie. moze gdyby gildia horroru wyrwala sie z marazmu to rozruszalaby srodowisko horrorystyczne? no ale to samo sie nie zrobi


Ja chętnie napisałbym wiele recenzji (uważam, że są one przynajmniej poprawne), ale nie znam się na kilku rzeczach związanych ze stronami internetowymi itp., więc Ja mogę tylko podesłać jakoś tekst, ale Ktoś będzie się musiał zająć zamieszczaniem tych tekstów na stronie. Zresztą nie wiem jak inni sobie to wyobrażają.

Faktycznie, recenzji filmów grozy jest na Gildii bardzo mało i większość to produkcje z lat 2000 do 2004.

Freudstein
THERE'S NO FIRE IN HELL, IT'S ONLY A MIRROR WALL ROOM... I TRIED TO MEET THE ONE WHO LOOKED LIKE THE OTHER... I ASKED HER NAME... ANNAISSE".

Offline murderdoll

Re: Texas Chainsaw Massacre i inne...
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 10, 2005, 12:57:34 pm »
Cytat: "Kormak"

Oryginalna "Teksanska masakra..." jest niesamowita, ma tak odrealniony klimat... nie jestem fanem splatter i gore, ale ten film zrobil na mnie ogromne wrazenie.

.


ten film to za cholere nie jest ani splatter ani gore- gdzie tam krew i flaki?? wszystko dzieje sie raczej w wyobrazni niz na ekranie. Nie zmienia to faktu,ze jest to film genialny.
img]http://michalekn.fm.interia.pl/murder.gif[/img]

 

anything