Autor Wątek: Aktualizacja uściśleń sędziowskich  (Przeczytany 11271 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Barbarossa

  • Gość
Aktualizacja uściśleń sędziowskich
« dnia: Luty 23, 2007, 06:58:17 pm »
Ufff... po długiej pracy, głosowaniach, kombinowaniach i zmianach prezentuję ostateczną wersję uściśleń. Zmiany wprowadziliśmy do działów chaos dwarfs, worst play oraz tereny wodne. Uściślenia obowiązują na masterze w Lublinie .

To już końcowa wersja, za pewien czas ukaże się jeszcze coś do imperium - są drobne niejasności w kwestii steam tanka i casket of sorcery.

Wersja polska

http://strony.aster.pl/barbaros/uscislenia0207.pdf

Wersja angielska

http://strony.aster.pl/barbaros/uscislenia0207eng.pdf

Shino

  • Gość
Aktualizacja uściśleń sędziowskich
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 23, 2007, 07:04:18 pm »
jedna uwaga ktora mi ise od razu nasunela to ze w jednym miejscu karzecie uzywanie luku na bsb worstem a z drugiej storny dajecie taka mozliwosc w miejscu dla we ;) :P

JJ

  • Gość
Aktualizacja uściśleń sędziowskich
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 23, 2007, 07:08:35 pm »
Cytat: "Shino"
jedna uwaga ktora mi ise od razu nasunela to ze w jednym miejscu karzecie uzywanie luku na bsb worstem a z drugiej storny dajecie taka mozliwosc w miejscu dla we ;) :P


Nie ma czegoś takiego jak karanie WP za rozpiskę.
Przeczytaj co tam jest napisane.

Barbarossa

  • Gość
Aktualizacja uściśleń sędziowskich
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 23, 2007, 08:07:59 pm »
Łuk na BSB:

zasady twierdzą, że można
na zachodzie grają, że można.

A że u nas nie przyjęte, to zastrzegliśmy w uściśleniach, że niekiedy to zakazane. Lepiej nie będzie.

Offline QUASSIMODO

Aktualizacja uściśleń sędziowskich
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 23, 2007, 09:45:24 pm »
zobaczymy jak sie beda toczyc bitwy...
jak bede widzial ze bsbki strzelaja z lukow to bede uzywal 2broni albo gw na czarnym oszczedzajac pkty na majchrze
chociaz majac mag.sztandar nadal mam bsba z 5T i 6S 8)
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

 

anything