Autor Wątek: Phone Booth  (Przeczytany 10769 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ola

Phone Booth
« dnia: Maj 19, 2003, 05:47:09 pm »
Ciekawa jestem co myślicie o tym filmie.
Moje zdanie jest takie,że film jest super.Podoba mi sie pomysł sposób kręcenia zdjęć i realizacja w całości....film wciągnoł mnie już na samym początku i tak już zostało do końca.....Jeśli ktoś jeszcze nie widział to gorąco polecam. 8)
img]http://www.apeiron666.republika.pl/stopa.jpg[/img]

Offline perro

Phone Booth
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 20, 2003, 10:38:18 pm »
To ten film o snajperach ?
NSICHTBAR

Offline Voytek

Phone Booth
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 26, 2003, 12:31:43 pm »
Tiaaa... o snajperze psychopacie.Film bez rewelacji - moze byc ale nie musi  :roll:  Glowny bohater za duzo mowi, snajper swirus ma zle dobrany glos ktory drazni przez caly film. Mimo ze to "dzielo" jest nawet krotkie ( nie cale 1.5 godz. ) to i  tak momentami przynudza i napiecie siada.Zakonczenie to juz w ogole tragedia!!!Mogli juz zakonczyc na tym Pizza-manie.Jak dla mnie jest to typowy, przecietny  film sensacyjny.
ex, Drugs & CS!

Offline pomyj=:)

Phone Booth
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 01, 2003, 11:13:48 am »
jak dla mnie odlot wysunoł się u mnie na czołówkę (pierwsza piątka)
dobry przelot przez psychikę i wogóle ciekawe jak dla mnie
ngrata patria, ne ossa quidem habebis - niewdzięczna ojczyzno, nie będziesz miała nawet (moich) kości

Offline Ola

Phone Booth
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 01, 2003, 11:24:19 am »
Cytat: "Voytek"
Tiaaa... o snajperze psychopacie.Film bez rewelacji - moze byc ale nie musi  :roll:  Glowny bohater za duzo mowi, snajper swirus ma zle dobrany glos ktory drazni przez caly film. Mimo ze to "dzielo" jest nawet krotkie ( nie cale 1.5 godz. ) to i  tak momentami przynudza i napiecie siada.Zakonczenie to juz w ogole tragedia!!!Mogli juz zakonczyc na tym Pizza-manie.Jak dla mnie jest to typowy, przecietny  film sensacyjny.


To wszystko zależy jakiego rodzaju "dzieła"sensacyjne się lubi. Ja uważam, że głos świra był dobrze dobrany,główny bohater miał dużo mówić bo jakby nie było film się na tym opiera.....ale każdy ma prawo do własnego zdania 8)
img]http://www.apeiron666.republika.pl/stopa.jpg[/img]

Offline Kormak

Phone Booth
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 10, 2003, 12:30:55 am »
Cytuj
snajper swirus ma zle dobrany glos

Źle dobrany? Według mnie świetny... przez cały film się zastanawiałem, skąd ja go znam... no i pod koniec filmu się dowiedziałe, kiedy zobaczyłem twarz snajpera... z "Armitage III: Polymatrix" :D

Film nawet ciekawy, dobrze że taki krótki. Trochę ciekawych pytań. Ale końcówka trochę mnie... rozczarowała/zaskoczyła? Nie chcę tu wchodzić w szczegóły, żeby tym którzy jeszcze nie widzieli nie psuć zabawy.

Colin Farrel - dobry aktor, wszystko wskazuje na to, że będzie wielką gwiazdą :D Zobaczymy jak zagra w "Aleksandrze" (w "Raporcie Mniejszości" był świetny)

Offline Czarny Msciciel

Phone Booth
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 17, 2003, 08:51:19 pm »
No, rispekt. Kormak ciec.
a teraz o filmie:
spodziewalem sie czegos wiecej szczerze mowiac film jest przewidywalny na maxa caly, nie mowiac o zakonczeniu, i kiedy sie skoncza wreszcie te kure..skie psychoanalizy w kinie? No bo jaki jest moral tego dziela? nie klam i sie mamy sluchaj? Ze swiat zaklamany jest? Moze jakbym jeszcze w przedszkolu byl to bym sie podjaral...
25th hour to jest dobry film z dobrym zakonczeniem chociaz za duzo pociskaja trebacza nad 11...ale i tak poczawszy od primal fear Norton jest bogiem (no tam moze jedna wpadka z deniro...) no i chlopak niepozorny a salme pociska...

drmuto

  • Gość
Phone Booth
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 18, 2003, 08:19:07 am »
wiesz hobbistycznie tlumacze rozne rzeczy ale tego dialektu nie znam - poprosilbym o wskazowki

Cytat: "Czarny Msciciel"
Kormak ciec.


???nie Kormak nie jest z zawodu dozorca - ale moze chodzi tu o cos innego

Cytat: "Czarny Msciciel"
za duzo pociskaja trebacza nad 11...


ze smutno im jest wskutek atakow ??? - jelsi tak to sliczna fraza naprawde

Cytat: "Czarny Msciciel"
no i chlopak niepozorny a salme pociska...


w sensie ze ja (w domysle jakas Salme) jedzie w dupke czy inne otworki?

Offline Spajder

Phone Booth
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 16, 2003, 12:44:27 pm »
Obejrzałem film i przyznam, że jest to dobre zrobione kino. Żadko kiedy zdarza się, że gość siedzący półtorej godziny w budce telefonicznej nie zanudził fana dobrego filmu - to pierwszy plus. Drugim plusem jest świetny głos snajpera, a trzecim złożenie całości do kupy. Rekrut bardziej podobał mi się w tym filmie, niż tym z Alem Pacino. To wszystko. Wg mojej skromnej opinii 8/10
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline Macias

Phone Booth
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 21, 2003, 12:19:17 am »
naprawde mocny film.idac mialem mieszane uczucia-wychodzac z kina jednak bylem pod wrazeniem.dobrze poprowadzona kamera,gra aktorow w normie ( choc to jest slabszy element filmu), fabula poprowadzona w ciekawy,nietypowy sposob. perelki filmu-dziwki,co  "napastowaly7" budke z farrelem w srodku :D

Offline Clayman_

Phone Booth
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 21, 2003, 08:40:29 am »
naprawde dobry poczatek(kiedy rozmawia przez komorke,perelka),pozniej robi sie gorzej,sentymantalne wynurzenia przypominaly mi odspiewanie marsylianki w casablance,no i scena w ambulansie,morderca od razu uwierzyl ze farrel sie zmienil?
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Rex de Tenebris

Phone Booth
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 21, 2003, 03:23:21 pm »
Jak jusz stwierdzil kolwega Spajder film jest dosyć ciekawie zrobiony, bo zostały qw nim zachowane trzy jedności tragiczne (z teatru antycznego). Żadko sie teraz coś takiego widuje. Ogólnie fajny film. Ocena: 7/10

Offline LastVegas

Phone Booth
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 21, 2003, 07:02:39 pm »
Jak dla mnei glos snajpera byl swietny, moze dlatego ze lubie Kiefera Sutherladna? Glos byl wlasnie fajny, ale zakonczenie to jakies takie bez napiecia wogole. Moja ocena to bedzie taka mocna 4/6 ( przy czym 6 to filmy kultowe a takich teraz nie robia ;) )
egions from Hell are marching to the gates of Heaven. I`m Their General, general of 7 Sins...And we have only one purpose. Destroy the world. The human world... The Paradise! We march to The Paradise!!!

Offline Spajder

Phone Booth
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 21, 2003, 07:36:18 pm »
Cytat: "Clayman_"
scena w ambulansie,morderca od razu uwierzyl ze farrel sie zmienil?


To nie tak, on miał już go w garści, bo go znał od podszewki. Teraz wystarczy tylko strzał z dobrej pozycji. A Farrell? Cóż, chodziło o to, że się wygadał, kobiety dowiedziały się wszystkiego, a i pomocnik też miał okazje posłuchać jego wyszczerzeń. Jak już wspominałem zakończenie jest trochę spaprane, choć zagranie marketingowe z nie podawaniem nazwiska Kiefera w obsadzie było strzałem w dziesiątkę.

LastVegas, a widziałeś filmy Lyncha? Jak dla mnie, są bardzo współczesne, a wielu twierdzi, że kultowe.
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline H.

Phone Booth
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 23, 2003, 07:07:23 am »
baaardzo podobny do telefonu jest film 'Liberty stands still', tytulu polskiego nie pamietam. zrobiony w 2002, tez snajper, [w. snipes] , samotna kobitka na celowniku  na srodku placu czy ulicy. w kazdym razie podobal mi sie bardziej niz telefon
.

 

anything