Autor Wątek: W co ciekawego ostatnio grałeś  (Przeczytany 35213 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline megdo

• Niewolnik
Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 09, 2016, 01:32:52 pm »
Dizzy08 - kim najczęściej grasz? Grałam Chandrą i dosyć kiepsko mi to szło :biggrin: wiem ze moje umiejętności nie są za duże ale zastanawiam się czy ta postać jest trudniejsza do ogarnięcia? Fajnie, że instrukcja po polsku, bo spotkałam się wcześniej z też tą grą ale bez planszy i figurek i tam było trudniej bo nie było polskiej instrukcji.

Offline monte

• Wyzwoleniec
  • *
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 16, 2016, 06:50:00 pm »

Dizzy08 - kim najczęściej grasz? Grałam Chandrą i dosyć kiepsko mi to szło :biggrin: wiem ze moje umiejętności nie są za duże ale zastanawiam się czy ta postać jest trudniejsza do ogarnięcia? Fajnie, że instrukcja po polsku, bo spotkałam się wcześniej z też tą grą ale bez planszy i figurek i tam było trudniej bo nie było polskiej instrukcji.
Moim zdaniem postaci są dobrze zbilansowane - każda ma coś fajnego:). Mój znajomy ostatnio długo kosił mnie feniksami Chandry, które przywracał i przywracał. I chyba nawet wygrał:)

Offline kaliskooskar

• Niewolnik
    • rzetelna firma opinie
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 17, 2016, 07:46:44 am »
Ostatnio na imprezie u znajomych ktoś przyniósł grę Dooble! Swietna gierka, nie jest to typowa planszówka, no bo nie ma planszy tylko są karty - okrągłe, ale gra wciąga! A wszystko opiera się na skojarzeniu i refleksie :biggrin:
Polecam

Offline megdo

• Niewolnik
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 17, 2016, 09:11:14 am »
Moim zdaniem postaci są dobrze zbilansowane - każda ma coś fajnego:). Mój znajomy ostatnio długo kosił mnie feniksami Chandry, które przywracał i przywracał. I chyba nawet wygrał:)
:biggrin: a myślałam że Chandra jest najsłabsza, masz rację, że każda postać ma swoje mocne strony tylko kwestia ich odkrycia, warto grać za każdym razem kimś innym, szukam na necie wskazówek co do gry :smile: zawsze się znajdą jakieś tricki, na yt jest kilka poradników

Offline monte

• Wyzwoleniec
  • *
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 29, 2016, 03:47:04 pm »
No, my od poradników zaczęliśmy grę, łatwiej było ogarnąć zasady (choć i tak nie są trudne). No i fajnie, ze jest polska instrukcja.

Offline KasiaMirek

• Niewolnik
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 06, 2017, 11:01:04 am »
Ja grałam ostatnio w Jungle speed i Dobble oraz w gierki małżeńskie. Super gry i super zabawa.
___________________________________ ________________________________
swetry damskie rozpinane