trawa

Autor Wątek: W co ciekawego ostatnio grałeś  (Przeczytany 128395 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline megdo

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 09, 2016, 01:32:52 pm »
Dizzy08 - kim najczęściej grasz? Grałam Chandrą i dosyć kiepsko mi to szło :biggrin: wiem ze moje umiejętności nie są za duże ale zastanawiam się czy ta postać jest trudniejsza do ogarnięcia? Fajnie, że instrukcja po polsku, bo spotkałam się wcześniej z też tą grą ale bez planszy i figurek i tam było trudniej bo nie było polskiej instrukcji.

Offline monte

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 16, 2016, 06:50:00 pm »
 
Dizzy08 - kim najczęściej grasz? Grałam Chandrą i dosyć kiepsko mi to szło :biggrin: wiem ze moje umiejętności nie są za duże ale zastanawiam się czy ta postać jest trudniejsza do ogarnięcia? Fajnie, że instrukcja po polsku, bo spotkałam się wcześniej z też tą grą ale bez planszy i figurek i tam było trudniej bo nie było polskiej instrukcji.
Moim zdaniem postaci są dobrze zbilansowane - każda ma coś fajnego:). Mój znajomy ostatnio długo kosił mnie feniksami Chandry, które przywracał i przywracał. I chyba nawet wygrał:)

Offline kaliskooskar

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 17, 2016, 07:46:44 am »
Ostatnio na imprezie u znajomych ktoś przyniósł grę Dooble! Swietna gierka, nie jest to typowa planszówka, no bo nie ma planszy tylko są karty - okrągłe, ale gra wciąga! A wszystko opiera się na skojarzeniu i refleksie :biggrin:
Polecam

Offline megdo

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 17, 2016, 09:11:14 am »
Moim zdaniem postaci są dobrze zbilansowane - każda ma coś fajnego:). Mój znajomy ostatnio długo kosił mnie feniksami Chandry, które przywracał i przywracał. I chyba nawet wygrał:)
:biggrin: a myślałam że Chandra jest najsłabsza, masz rację, że każda postać ma swoje mocne strony tylko kwestia ich odkrycia, warto grać za każdym razem kimś innym, szukam na necie wskazówek co do gry :smile: zawsze się znajdą jakieś tricki, na yt jest kilka poradników

Offline monte

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 29, 2016, 03:47:04 pm »
No, my od poradników zaczęliśmy grę, łatwiej było ogarnąć zasady (choć i tak nie są trudne). No i fajnie, ze jest polska instrukcja.

Offline KasiaMirek

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 06, 2017, 11:01:04 am »
Ja grałam ostatnio w Jungle speed i Dobble oraz w gierki małżeńskie. Super gry i super zabawa.
___________________________________ ________________________________
swetry damskie rozpinane

Offline karusi

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 11, 2018, 09:51:59 am »
kilka dni temu u qmpla w Kingpin - po raz pierwszy,
i jestem zachwycony - teraz sam będę na ta gierke polowal

Offline Agra

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 22, 2018, 09:50:48 pm »
w weekend udało mi się zagrać w prototyp Lunation na comic conie. Eksploracja planet z elementami walk. Naprawdę udana robota. Swietnie skonstruowana mechanika gry.

Offline monster

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 30, 2018, 08:56:46 am »
Na rozpoczęcie wakacji króluje u nas "Bora bora"

Offline Martex

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 11, 2018, 10:37:59 am »
luźna gierka, którą pewnie wszyscy znają rummikub. to z dziewczyną, a ze znajomymi catan

Offline Bigspender

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 17, 2022, 08:14:26 am »
Osadnicy Królestwa Północy - niestety dosyc miałkie decyzje i ogólna nuda. Kaskadia - fajna, prosciutka logiczna gra dla całej rodziny

Offline cezanne-m

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 24, 2022, 07:32:10 am »
Ostatnio miałem przyjemność zagrać w 3 podobne, a jakże różne gry:
Blood Rage - gra osadzona w świecie mitologii nordyckiej
Rising Sun - gra osadzona w świecie mitologii japońskiej
Ankh - gra osadzona w świecie mitologii egipskiej


Każda z nich jest grą typu area control... :shock:  W trakcie gry wykonujemy różnorodne akcje za pomocą talii kart i umieszczania figurek swojej drużyny. I właśnie te figurki sprawiają wielką radość. Są przepięknie i szczegółowo wykonane. Mechanika każdej z gier jest podobna. Najbardziej intuicyjny i polecany już od 2 graczy jest Ankh. Mi do gustu najbardziej przypadł Rising Sun. Każda z gier to godziny wspaniałej rozrywki i niezłych rozkmin ;)
Fantastyka, gry, planszówki, Lego to moje pasje. Podobnie jak fotografia ślubna. Zapraszam na zdjęcia ślubne i wiele, wiele więcej... https://czezyk.pl/

Offline Kozioł1

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 31, 2022, 04:57:00 pm »
Ostatnio grałam w planszówkę, która nazywa się Cyklady i z czystego serca mogę ją polecić osobom, które lubią dobrą rywalizację. Uprzedzam, że w grze łatwo o kłótnie :D  Z innych do polecenia, to przychodzi mi do głowy gra Dungen&Dragons. Też bardzo ciekawa, fabularna. Na tej stronie można dowiedzieć się na czym polega: https://edugracja.pl/na-czym-polega-gra-fabularna-dungeon-dragons/

Offline PiątkowyGracz11

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 17, 2022, 08:36:01 am »
Ostatnio cisnę w Neuroshimę Hex i opór się wkręciłem. Od jakiegoś czasu gram wieczorami w aplikacji (serio, nie wiem jak mogłem jej nie znać wcześniej) i mega mi się podoba. Teraz czekam na nową armię :)

Offline Wunko

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 05, 2022, 11:55:26 am »
Carcassonne polecam świetna planszówka