trawa

Autor Wątek: zasady Killing Blow  (Przeczytany 7322 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krecik_77

zasady Killing Blow
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 30, 2007, 11:19:25 am »
Eowina tak sprzedała killing blowa tej wivernie , co na niej król Nazguli przysmyrał pod Minas Tirith...
Rzeczą królów jest chwała, a nie długi żywot"

Offline Nekropacyfikator

zasady Killing Blow
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 02, 2007, 11:25:13 am »
No przecież napisałem, że nie mam nic do zasady... Dyskusja niepotrzebna wg. mnie. A smok to by sie nawet nie schylał, tylko by wdeptał mistrza i kapitana katów w ziemię... Ale ok. Bo zaraz znowu będzie, że to jakiś chorror. Równie dobrze mogę sobie wyobrazić, że on mu ten toporek w dupę zapakował, a smok miał sraczkę i go rozsadziło od środka... No to sobie już wyobraziłem jak on zabija smoka, bez problemów, bez ciśnień... ET
Kill!!... Kill!!..."
        - Warlord Queek

JJ

  • Gość
zasady Killing Blow
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 02, 2007, 11:56:16 am »
Cytat: "Nekropacyfikator"
No przecież napisałem, że nie mam nic do zasady... Dyskusja niepotrzebna wg. mnie. A smok to by sie nawet nie schylał, tylko by wdeptał mistrza i kapitana katów w ziemię... Ale ok. Bo zaraz znowu będzie, że to jakiś chorror. Równie dobrze mogę sobie wyobrazić, że on mu ten toporek w dupę zapakował, a smok miał sraczkę i go rozsadziło od środka... No to sobie już wyobraziłem jak on zabija smoka, bez problemów, bez ciśnień... ET


Proszę pana...
No bardzo pana proszę - Jest fajne forum BP - tam Pan może takie posty od rzeczy pisać. Tam moderatorzy bardziej łaskawi.
Tu sie omawia zasady WFB.

 

anything