Gildia Gier Planszowych (www.planszowki.gildia.pl) > Forum Gier Planszowych

Szukam Towarzystwa Do Gier i Zabaw !!!!

(1/9) > >>

MAGOG AGOG:
Temat dla tych samotnych mlodych ludzi, ktorzy poszukuja towarzyszy do grania wszelakiego. Piszcie tu w co, kiedy, gdzie i zostawiajcie namiary na siebie. Ogloszenia scisle matrymonialne beda konfiskowane przez moderature i uzyte wedle jej woli.
sorewicz dla uzytkownika Arcy, ktorego post niestety mi wcielo wiec jakbys chcial napisc jeszcze raz i troche bardziej sensownie to zapraszam

Arcy:
no wiec szukam ludzi we wroclawiu do grania w planszowki wspominajac o tym ze jestem poczatkujacym xP WROCLAW. No nie napisany pierwszy post i juz zjechany ze nie z sesnem xD

Stormcrow:

--- Cytat: "Arcy" ---no wiec szukam ludzi we wroclawiu do grania w planszowki wspominajac o tym ze jestem poczatkujacym xP WROCLAW. No nie napisany pierwszy post i juz zjechany ze nie z sesnem xD
--- Koniec cytatu ---


Gracze zazwyczaj grają w swoich grupach, mają swój styl i (to też istotne moim zdaniem) wiek.
Zamieść trochę więcej szczegółów może dzięki nim trafisz na grupę w której będziesz mógł ostro połoić.
Ja np gram w planszówki, Śmigło (R.I.P) ma pewnie jakiś tytuł, chłopaki z Ogryna mają swoje towarzystwo. Graczy jesyt sporo sęk w tym że znamy tylko twój nick. A ty chcesz żebysmy chcieli cię poznać :)
Zamieść więcej info np:
(kim jesteś?) np wiek, zainteresowania, jakie planszówki preferujesz ,
(kiedy grasz?) kiedy masz czas grać (w jakie dni, w jakich godzinach, jak długo możesz grać).
(gdzie grasz?) w jakim mieście, czy wolisz grać w klubach, knajpach, u siebie, czy w u kogoś(o ile ktoś cię wpuści na chatę odrazu )
Stań się znany

Arcy:
No wiec mam na imie Piotrek.Studiuje wiec czasu mam sporo do grania.22 wiosenki robia swoje. A tak normalnie preferuje gry czasow magi i miecza czyli daleka starozytnosc tak jak napisalem jestem poczatkujacym gralem pare razy w magiczny miecz i mi sie spodobalo wiec zaczelem sie interesowac <--typowy newbie a z miejscem do grania to nie bylo by problemu mam wlasne mieszkanko i mieszkam sam .cos jeszcze?

Manowar:

--- Cytuj ---(kim jesteś?)
--- Koniec cytatu ---

Cześć, jestem Manowar, piję od xx lat.
W gry planszowe zacząłem grać xx lat temu, kiedy to zacząłem pić. Moje hobby to właśnie gry planszowe, gry bitewne, karciane, malowanie. A gry planszowe wszelakiego rodzaju, koloru i jakości.

--- Cytuj ---(kiedy grasz?)
--- Koniec cytatu ---

Grywam gdy tylko nie jestem zajęty ratowaniem świata lub seksem.

--- Cytuj ---(gdzie grasz?)
--- Koniec cytatu ---

Na stole, a tak poważnie w Gdyni. Ten najbardziej wydzierający się osobnik i rzucający książkami w innych graczy to moja skromna postać.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej