Autor Wątek: Trigun  (Przeczytany 9793 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Metal Warrior

Trigun
« dnia: Maj 16, 2003, 11:46:24 am »
Powiedzcie co sądzicie o tym cudownym anime hehe.

Offline xxl

Trigun
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 16, 2003, 05:52:45 pm »
Anime moze byc , nawet smieszne :P ,ale manga hmmmmmm The Best :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Offline Nathaniel

Trigun
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 17, 2003, 05:23:51 am »
Trigun jest swietny... Vash i wolfwood sa super para a Insurance girls tez sa fajne...
na poczatku troche dlugo sie rozkreca (jest mocno zabawny) ale w pozniejszych odcinkach Vash pokazuje swoje prawdziwe smutno-zdeterminowane oblicze a jak sie juz pojawia Legato to jest jazda na calego...
jednym slowem jedna z moich ulubionych serii anime...
Nathaniel

In dedicato imperatum ultra articulo mortis
- For the Emperor Beyond the Point of Death

As defenders we stand
... as brothers we fall

Offline Malthan

Trigun
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 17, 2003, 11:45:50 am »
anime całkiem całkiem ale manga zdecydowanie lepsza :) Szkoda że mam ją tylko do 3 rozdziału 2 tomu Trigun maximum ;/

Offline Finfarin

Trigun
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 17, 2003, 02:46:48 pm »
Widziałem pare odcinków anime...Średnio mi się podobało...Nawet śmieszne ale akcja jest taka sobie.Może manga jet lepsza....
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Offline DaG

Trigun
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 17, 2003, 06:09:38 pm »
Nie jest zle, ale znam kilka(set) lepszych serii.... Manga natomiast wymiata
ominik [DaG] Gorący
----------------------------
If people don't want me,
why did they create me ?

Offline sivy

Trigun
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 23, 2003, 08:56:32 am »
Nie wiem z Anime ogladalem tylko jeden odcinek, jesli hodzi o mange to pierwsze slysze ze jest :D
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

Offline Wargrandmaster

Trigun
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 03, 2003, 10:24:39 pm »
Zaczalem z rozpdu sciagac wszystko jak leci po jednym odcinku do testow, by sie przekonac czy warto ogladac reszte - efekt taki, ze z Triguna mam jeden odcinek - nie wiem moze dalej jest lepiej ale sie do niego jakos nie przekonalem

Mav82

  • Gość
Trigun
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 11, 2003, 03:07:18 pm »
imo, anime trigun ma to do siebie ze im pozniejsze odcinki tym jest lepiej, pierwsze epizody faktycznie moga byc nie przekonywujace
ja calosc generalnie ocenil bym na 4 plus (w skali 1-6)

Offline Inszy

Trigun
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 11, 2003, 04:14:25 pm »
Po dwóch odcinkach trudno mi oceniać serię, ale zapowiadało się całkiem nieźle :D
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline Jon

Trigun
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 23, 2003, 10:51:26 am »
Mi się ta seria nie podobała - zresztą trudno mi powiedziec dlaczego? Chociaz mam! Oglałem ją zaraz po Bebopie:) moze dlatego? Dla mnie za dużo min i głupich dziwecząt:)

Offline A.Drecker's Fanboy

Trigun
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 23, 2003, 06:45:02 pm »
Supeer!! najlepsze są odcinki 7-8 na tym wielkim statku parowym, oraz 12 do 17, śwetny jest ,,diablo'' z tym gościem w fioletowym wdzianku z spandexu, a najlepszy ,, fifth moon'' z samurajem i kolesiem najeżonym igłami (był beznadziejny, ale szybko zginął). Potem mocno się zawiodłem, porażką była kontynuacja z parostatkiem, przebudzenie vasha, ale nizły był ze śmiercią Wolfwooda, potem załamka z Legato( chociaż podobało mi się to że po raz pierwszy vash zabił) i niezły epizot z Knivesem -pojawił się po raz pierwszy, fajnie
az, gaz na ulicach Babilonu...
Na ulicach mojego miasta Warsaw-Babilon

grzybek

  • Gość
Trigun
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 23, 2003, 10:50:56 pm »
Hi!

 Ale czy to bylo juz spoiler czy jeszcze nie ?
pozdrawiam
Grzybek

Offline Inszy

Trigun
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 24, 2003, 12:04:49 am »
Spoiler?
No skąd :wink:
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

grzybek

  • Gość
Trigun
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 24, 2003, 04:07:50 pm »
Ale byl wypowiedziany jeden wyraz, ktory wg mnie spoilerowac moze. Ja nie widizalem Truguna do konca a sie wkurzam, ze wiem jak sie skonczy ...

pozdrawiam
Grzybek