trawa

Autor Wątek: Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR  (Przeczytany 373245 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bioły

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 12, 2003, 10:30:04 am »
Jacosław awatara mam z stronki o wladcy, a co :?:
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Offline Lugburc

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 12, 2003, 09:27:43 pm »
Witam.
Oto dalsza część opisująca zasady do Nazguli.
U.P. mogą, jak inni bohaterowie, poświęcać swą W, by oprzeć się magicznym atakom i by korzystać za swoich mocy...
Osłabienie woli. Zasięg 28 cm. Rzut potrzebny do użycia mocy: 2+ . W ofiary do końca bitwy spada do 0. Można ją jednak podnieść, korzystając z „Odbudowania W.”.
Paraliż. Z:28 cm. Rzut: 3+. Ofiara w danej turze nie może nic zrobić. Jeżeli bierze udział w starciu, wartość jej W=1; podobnie A maleje do 1. Jeżeli wygra, nie może wyprowadzić ciosu. Wolno jej wykorzystać P, W, Prz., jednakże nie dokona heroicznych czynów. Efekt mocy utrzymuje się do końca danej tury.
Przymus. Z: 28cm. Rzut: 4+. Ofiara do końca tury nie może nic robić, taj jak wyżej. Ponadto Zło może w chwili zadziałania mocy poruszyć ofiarę o połowę przysługującego jej ruchu – nawet jeśli figurka już była w danej turze poruszona. Ofiara, która posiada pierścień, musi go założyć, jeżeli tylko zażyczy sobie tego gracz Zła.
Wyzucie z odwagi. Z: 28cm, 2+. Ofiara do końca bitwy traci punkt Męstwa. Z tej mocy Upiór Pierścienia może skorzystać kilkakrotnie przeciw temu samemu wrogowi, za każdym razem zmniejszając wspomnianą cechę o punkt.
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

Offline Lugburc

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 16, 2003, 06:40:54 am »
Ponawiam swoje pytanie, czy ktoś dysponuje rozrzeżoną wersją TTT?
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

Offline Bioły

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 16, 2003, 02:36:37 pm »
Ja niestety nie :cry:
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Offline TMKii

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 16, 2003, 05:33:01 pm »
co znaczy rozszerzoną???
nie słyszałem...ale jeśli są tam jakieś nowe zasady..ech...
ale jeslichodzi tylko o staty nowych jednostek to sciągnijcie sobie army buildera....tam jest wszystko...
a ja siem zastanawiam jakie staty będą miały urukhi z mordoru....
lem blem :P

Offline Lugburc

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 16, 2003, 08:53:58 pm »
Widzieliści !!! NOWE wzory fixów w stronach GW?
Są Z A J E B I S T E !! Zwłaszcza orki z Mordoru, piękne...
No cóż nie do końca precyzyjnie się wyraziłem mówiąc o rozszeżonej wersji TTT. Misłem na myśli film. Czy ktoś cokolwiek wie na ten temat?
I jeszcze jedno, w Polsce są już dostępne wzory Orków z Mordoru w ilości 24 modeli w pudełku, można zakupić również ruiny Śródziemia. Pozdrawiam LOTR`owców.
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

Offline TMKii

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 17, 2003, 08:26:05 pm »
widziałem w katowickim bardzie te orki...
ale armie mordoru za 2000 pkt zbieram dopiero po uzbieraniu i pomalowaniu armi podziemi....
a ja gdzieś tam coś wspominałem że orki z mori w ilości 12 z 4 farbkami i pendzelkiem można było dostać za 10 zł....
firma to wydająca(wydali tylko 3 numery) to deagostini, podobno pod koniec miesiąca będzie możliwe zamówienie resztek z magazynów.....
i mam nadzieje że resztki bendą w dużych ilościach, dlatego pytam kto z was by się na zamówienie duże pisał( zamawiam 16 sztuk pierwszej z goblinami części)...bo może jakiś upust dadzą- myśle tu o ludziach z katowic....

a co do nowych modeli....
jestem ciekawy jakie staty bendą miały urukchi z mordoru...oby nie inne od tych sarumanowych....
lem blem :P

Offline Lugburc

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 17, 2003, 09:53:53 pm »
Chętnie bym z tobą zawalczył w Lotra, albowiem dysponuję obiema armiami, wszystklimi podrącznikami i w ogóle jestem przegięty w stronę tej gry
p.s.
figurkę barloga też mam
p.s.2
nie mam kampani S&F, może zdradzisz kilka szczegółów?
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

Offline Jacoslaw

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #83 dnia: Październik 17, 2003, 10:08:13 pm »
TMKii masz jakąś strone jak pomalować nazgula na wywernie  :?:  :?:

Offline Bioły

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #84 dnia: Październik 17, 2003, 11:16:48 pm »
Wogóle znacie jaks strone jak malować figurki z LOTR :?:
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Offline Jacoslaw

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #85 dnia: Październik 18, 2003, 10:42:46 pm »
Bioły jak narazie najlepsza stronka o malowaniu LOTRa to stronka GW jeśli szukasz polskiej to takiej jeszcze nie ma  :(
http://us.games-workshop.com/thelordoftherings/us/fellowship/hobby/painting/painting.htm

Offline Lugburc

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #86 dnia: Październik 22, 2003, 01:20:42 pm »
Witam wszystkich mrocznych graczy, tzn. stojących po stronie Zła. Oto stało się!!! Zło wygrało. W wielkiej bitwie pokonałem zastępami Isengardu Dobro. Mój barlog, płomień z Udun, wsławił się w bitwie, przenosząc do krainy wiecznych łowów 4 bohaterów, tj.: Eomera, Gil-galada, Gimliego oraz samego Aragorna. Gandalf Biały, ojejku, jakżeż mi przykro!, został pocwiartowany młotkiem trolla jaskiniowego. Ważną rolę w tej rozgrywce odegrały nazgule. Pozdrawiam.
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

Offline Jacoslaw

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #87 dnia: Październik 22, 2003, 05:18:41 pm »
Buhaha...(szyderczy śmiech ) zło całkowicie pokonało dobro . Wreszcie nadszedł czas zemsty . Drżyjcie wszystkie ludy Śródziemia .
IDZIE JACOSLAW buhahahahah... :twisted:  :twisted:  :evil:
Wkrótce i moje mroczne zastępy zaleją świat  :twisted:

Offline Lugburc

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #88 dnia: Październik 23, 2003, 11:20:01 am »
Nareszcie ktoś mnie zrozumiał!!!
Przez słowo ROZUMIE mam tu na myśli szereg zakończonych fiaskiem rozgrywek, w których Niedobre Dobro triumfowało. Otóż moi sympatyczni gracze Jasności to się zmienia (!) w bitwach wyznaczonych na ponad 1800 pt. Ku pokrzepieniu serc ZŁYCH dodam, że Legolas (tak!, ten mądrala z Mrocznej Puszczy) stał się celem ostrzału wsystkich moich łuczników i kuszników. Wiecie jak wyglądał? Jak młodszy braciszek Boromira...
-Komu słóżysz, Śmieciu!?
-Saruman...!!!
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

Offline Lugburc

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #89 dnia: Listopad 05, 2003, 12:30:57 pm »
witam wszystkich graczy LOTR`a. mam pytanie dotyczące filmu dwie wieże - czy ktoś nie słyszał o jego zozszeżonej wersji??
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

 

anything