Autor Wątek: Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR  (Przeczytany 367863 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lugburc

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 24, 2003, 09:11:18 pm »
Toudi dzięki za odpowiedź, niemniej jednaj mam pewne wątpliwości. Mianowicie: czy zasada o której mówiłeś -1 do kostki, odnosi się również do na jeźdźców rohanu posiadających łuki , czy Aragorna z łukiem???
Jeżeli chodzi o Arwenę, to posiadam podręcznik do 1ki i 2ki, i jeśli cię to interesuję mogę ci zacytować odpowiedni fragment.
Co do Nazguli, to twoje rozumowanie wydaje mi się poprawne merytorycznie, tzn. po użyciu ostawniego W nazgul wyparowywuje - przynajmniej ja tak zinterpretowałem zasady
Pozdrawiam Ciebie oraz wszystkich milczących...!
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

Offline Lugburc

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 28, 2003, 10:30:31 pm »
No i co z tymi łukami?????????? wiecie, czy gtacie na czuja??????????
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

Offline Lugburc

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 30, 2003, 09:46:54 pm »
Mam pytanie dotychące batla. mianowicie chodzi mi o zaklęcia z dużej waaagh. chcę zapytać czy lord mag może wybrać, powtarzam wybrać, nie wylosować, zaklęcie o numerze jeden z puli dużej waggh. wiem, że może wybrać jedynkę z małej waaaagh, ale czy może to zrobić z dużej???
Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam wszystkich generałów, których skóra ma odcień trawy.
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

Offline Lugburc

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 08, 2003, 01:01:45 pm »
litości... na pomoc, moi mroczni braciszkowie! Czy ktoś coś wie na temat rozszerzonej wersji THE TWO TOWERS??? jeśli coś wiesz, ewentualnie dysponujesz tym filmem, a chciałbyś pomóc... NIE ZACHOWÓJ SIĘ BIERNIE I DAJ ZNAĆ!!!!!!!!
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

Offline Jacoslaw

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 08, 2003, 01:34:06 pm »
Czy ktos mógłby mi  pomóc  :( . Na czym polegają właściwości Nazguli (terror , darkness , czy morgul blade ) i czy mają jakieś inne właściwości ? :?:

Offline Elrond

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 08, 2003, 04:01:33 pm »
Witam.
Czy może ktoś umieścić na forum charakterystykę LURTZA?
Bardzo mi jest ona teraz potrzebna. :)
Tell me Gandalf what I must do now.."

"Nie okazujcie im łaski, bo sami jej nie doświadczycie".

Offline Jacoslaw

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 08, 2003, 05:57:53 pm »
Move :
14 cm
F :
5/4+
S :
4
D :
6
A :
2
W:
2
C:
4
Fate3   Will1    Might1
 :D czy mógłbyś mi pomóc z moim problem ?

Offline Jacoslaw

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 08, 2003, 06:02:03 pm »

Offline Bioły

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 08, 2003, 06:10:50 pm »
Witam

Mam pytanie:
Jak to jest zdośiadaniem końia po wygranej walce , czy tylko sojusznik może wejść na takiego zostawionego końia o ile on zostaje i wogole wszystko na ten temat???
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Offline Elrond

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 08, 2003, 07:11:58 pm »
Dzięki Jacoslaw za pomoc. :)  8)
Tell me Gandalf what I must do now.."

"Nie okazujcie im łaski, bo sami jej nie doświadczycie".

Offline Lugburc

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 09, 2003, 08:43:06 am »
witam
ja gram walecznymi urukami i uważam Lurca za super postać, osobiście polecam, gdy dojdzie do walki wręcz, by Pan L. wyrzucił łuk, przez co devens wzrośnie mu do 7. Jest to zgodne z zasadami dotyczącymi bohaterów. pozdrawiam.... a kroś zagrywa WARGAMI????
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

Offline Jacoslaw

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 09, 2003, 08:38:08 pm »
Lugburc może ty jestes mi wstanie pomóc  :(  Masz może podręcznik ?
Cytuj
Czy ktos mógłby mi pomóc  . Na czym polegają właściwości Nazguli (terror , darkness , czy morgul blade ) i czy mają jakieś inne właściwości ?

Offline Lugburc

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 10, 2003, 07:58:25 am »
mam oba podręczniki; chętnie ci odpowiem na łamach forum - dzisiaj po 22... sorki, że nie teraz, ale obecnie jestem w robocie.... wrrrrrr....
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

Offline Jacoslaw

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 10, 2003, 03:48:43 pm »
Licze na to , dzięki  :D

Offline Lugburc

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 10, 2003, 10:34:40 pm »
Nóż Morgulu. Tylko Czarny Wódz może dzierżyć ten oręż.(...).Jeżeli CW zada ranę, a trafiony ma Żywotność 2 lub więcej, gracz może wykorzystać moc tej magicznej broni. Warto też pamiętać, że tej broni można użyć raz w całej bitwie... Przeciwnik, którego CW zranił, ma w ranie odłamek ostrza i na początki każdej następnej rundy traci pt. Ż., jeśli na kostce wypadnie 1. Rzut oznaczający otrzymanie ewentualnej rany należy wykonywać przed ustaleniem pierwszeństwa. Magia broni przestaje działać, gdy jej ofiara zginie lub gdy gra dobiegnie końca. Na rezultat wspomnianego powyżej rzutu nie może wpływać Potęga, ale punkty przeznaczenia pozwalają uratować się przed spadkiem Ż, Moc zaś pozwala jak zwykle zmienić wynik testu przeznaczenia.
Zasady specjalne. WOLA Nazgól, który brał udział w starciu, musi na zakończenie fazy walki poświęcić pt. W. Trzeba wiedzieć, że jeśli któryś z nich stykał się podstawką z przeciwnikiem to – jak wszyscy inni wojownicy w grze – musiał walczyć. Nikt nie może zdecydować, że nie walczy! Upiór Pierścienia, który otrzyma ranę /jego Ż spadnie do 0/ lub którego pula W=0, zostaje wygnany. Odegnany będzie się powoli odradzał, przybierając nową postać. Cały proces zajmuje wiele dni i wymaga pomocy ich pana.
Groza. UP to przerażające, nadnaturalne istoty, które wywołują strach w sercach wrogów./patrz zas. z męstwa/.
Ciemności. UP nie widzą świata tak, jak my Dostrzegają one światło, które emitują żywe istoty.  Dlatego też nie wpływają na nich ciemności – równie dobrze widzą w kompletnym mroku, jak i w świetle dnia.
UP i Pierścień. Bohater, który włoży P. na palec, przeniesie się do świata półmroku, świata Upiorów. Dziewięciu będzie go widzieć, a on będzie narażony na ich wpływ. Tak więc bohater, który ma P. na palcu, nie znika z oczu Upiorom, tak jak by się wydawało. Ponadto żaden z Dziewięciu  nie musi poświęcać W, ścierając się z herosem z Pierścieniem na palcu, nawet jeśli jest to walka zbiorowa.(...)
Oto zasady o które mnie prosiłeś. Pochodzą one z podręcznika do 1ki. Przepisałem je ręcznie i mam nadzieję, że to docenisz. Pozdrawiam
L.
p.s. jeśli chodzi o magiczne moce /czary upiorów/, to ci je napiszę, jeśli będzie ci to potrzebne.
Niech wygra OKO!!!
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!