Autor Wątek: Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR  (Przeczytany 367875 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ToudiMG

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 29, 2003, 10:47:59 pm »
troche dla mnie daleko.... narazie szukam (bezskutecznie) kogoś s wrocławia.... muszę się lepiej postarać (pokręcić po sklepach)

koło Rabki byłem... raz... przejazdem....(podobno był ją widac po prawej stronie szosy za tymi drzewami :P )
zy jest ktoś grający w Lorda z WROCŁAWIA??? kontakt ToudiMG@wp.pl
www.thelastalliance.com (is back!)

Offline Lugburc

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 30, 2003, 09:45:45 pm »
Toudi.... baaaaarrrdzo śśśmieszne.... Lepiej napisz(cie), co sądzicie o zastosowaniu wargów do anihilacji elfickich łuczników.
I jeszcze jedno - czy ktoś lubi grać Lurcem, poniektórzy twierdzą, że to niedopracowana postać, ciekaw jestem co wy sądzicie na ten temat???
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

Offline Lugburc

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 01, 2003, 10:34:47 pm »
Ha, czy nikt nie lubi Lurca???
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

Offline Młodszy Nieduży Brat

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 01, 2003, 11:07:15 pm »
Ja nie lubię.

Może to nawyk z battla ale czuję wstręt do używania Special Charakterów...
A przy okazji uważam, ze pomysł by wprowadzić kolesia do Wielkiej Historii tylko po to by Araagorn mógł bardziej spektakularnie pomachać rożnem to absurd i świętokradztwo
lu potrzeba Dumnych Falangistów Orla Bielika aby wkręcić żarówkę?
Trzech.
Jeden trzyma a dwaj pozostali piją aż świat znacznie się kręcić...

Offline Lugburc

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 04, 2003, 09:57:47 pm »
Lurc to spec??? raczej nie, bo jest za słaby. niemniej zgadzam się z tobą co do charakterów. co do aragorna to może masz rację, niemniej jednak zwróć uwagę, iż śmieć sarumana wykończył boromira.
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

Offline Lugburc

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 07, 2003, 08:16:36 pm »
Heja, na pomoc, czy ktoś wie jak rozwalić dobro w pojedynku na 1 000pkt.
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

Offline ToudiMG

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 08, 2003, 02:06:38 pm »
a jakie są jednostki po obu stronach?... czy zastowsowanie balroga + saurona plus trolla plus jakiegoś nazgula i uruków nie wystarcza?
zy jest ktoś grający w Lorda z WROCŁAWIA??? kontakt ToudiMG@wp.pl
www.thelastalliance.com (is back!)

Offline Lugburc

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 08, 2003, 11:12:26 pm »
Toudi...... jesteś zajeeeeeeeeeeeeeeeeeebisty gość!!!!!!!!!!!!!
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

Offline ToudiMG

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 09, 2003, 08:39:03 am »
wiesz... rzeby odpowiedzieć muszę wiedzić przeciw czemu grasz i czym dysponujesz... po pierwsze... sauron za 400 ptsów wymiata... do tego balrog za 250 też wymiata i teraz do tego trochę woja.. najlepiej albo gobliny (bo za 350 pts to wystawisz ich w cho*** i jeszcze trochę) lub uruk-hai bo są mocne... (ale troche drogie) no i nie zapomnieć o tym żeby przynajmniej 1/3 woja miała łuki !!!!

a jak zastosujesz do tego jakiegoś nazgula, który wspomorze czarami to bedzie chyba dobrze (tzra go tylko chronic przed walką w zwarciu)

ale moim zdaniem taki point-mach w lordzie nie bardzo pasuje... (jakoś taksauron+ urukhai :/ ) alpeij spróbujcie zagrać np the last alliance (sauron + 250 orków + nazgule vs elfy i gondor)
zy jest ktoś grający w Lorda z WROCŁAWIA??? kontakt ToudiMG@wp.pl
www.thelastalliance.com (is back!)

Offline Lugburc

Help lub Hilfe
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 15, 2003, 10:02:26 pm »
HELP lub HILFE
usilnie poszukuję figurki Gandalfa z DP. Odkupię lub się za coś wymienię. A może masz na zbyciu jakieś inne fixy, np.: Boromir?? zainteresowanych proszę o nawiązanie dyskusji.
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

Offline ToudiMG

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 16, 2003, 06:30:51 am »
niestety sam czaję się na DP box set...
zy jest ktoś grający w Lorda z WROCŁAWIA??? kontakt ToudiMG@wp.pl
www.thelastalliance.com (is back!)

Offline Lugburc

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 16, 2003, 10:58:00 pm »
Czy ktoś z was gra w następujący sposób: Aragorn z Uruk-haj, zabija elfy. Gandalf z nazgulami psuje rohirrimów. Pytam czy stosujecie np.: w rozgrywce na 4 osoby, losowy dobór armii. Czy dopuszczcie takie dziwolągi i co o nich sądzicie?
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

Offline ToudiMG

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 17, 2003, 12:03:18 pm »
wolałbym unikać takich dziwolongów... bo jakoś wtedy psuje to atmosfere... ale nie grałem tak...
zy jest ktoś grający w Lorda z WROCŁAWIA??? kontakt ToudiMG@wp.pl
www.thelastalliance.com (is back!)

Offline Lugburc

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 22, 2003, 10:36:49 pm »
W zasadach do LOTR`a jest pewna niekonsekwencja - nie wiem, może to wynika ze złego tłumaczenia, w każdym razie chodzi mi o orkowe łuki. W zasadzie to co one dają? Grajęc nasze pojedynki przyjeliśmy, że Orc Bow, w odróżnieniu od łuków innych ras, nie pomniejszają pancerza. I tak goblin z łukiem i tarczą ma D5. Taką interpretację zasad argumentuję tym, że broń strzelecka używana przez mroczne armie posiada podkucia, zatem jest traktowana jako broń ręczna. A co WY o tym sądzicie, jak interpretujecie te zasady? Pozdrawiam!!!
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

Offline ToudiMG

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 23, 2003, 08:18:18 am »
hm...
moim zdaniem orkowe łuki dają to że można je użyć jako broń jednoręczną przez co taki łucznik nie dostaje -1 do rzutu kośćmi podczas walki i podczas obrazeń.
Ale niestety łuk uniemożliwia jednoczesne noszenie tarczy (jakoś nie widzę nikogo strzelakącego z łuku jednocześnie z traczą w ręce) tak więc wg mnie posiadanie tarczy przez łucznika nie daje mu +1 od  obrony lecz tylko umożliwia użycie "trybu obronnego" przy walce wręcz (goblin ściąga ją z pleców i się nią zasłania) czyli tak jak jest w ksiażce jest moim zdaniem dobrze...

mam jeszcze pytanie... grał ktoś Arweną?
mam problem z jej magiczną mocą...
1) czy przenika przez ściany i inne przeszkody???
2) czy oni najpierw uciekają ile mogą i padają na końcu zasięgu? czy padają tylko ci którzy nie mogli się wydostać z zasięgu? czy jak?!?!
bo moim zdaniem jest to potężna właściwość przeciw masowym wrogom...
a poza tym dobra na nagule bo ściąga im od razu po 1 willu a taki nazgul i tak zechce sie oprzeć co ściąga mu kolejny

a teraz problem z nzagulem...
gdy ich will spadnie do 0 zostaja wygnani...
czy jesli nazgul ma 1 will to sam może podjąć decyzję by użyć statniego willa na czar??? moim zdaniem to jest samobójstwo... (choć i tak taki nazgul jest już bezużyteczny :P )
zy jest ktoś grający w Lorda z WROCŁAWIA??? kontakt ToudiMG@wp.pl
www.thelastalliance.com (is back!)

 

anything