Autor Wątek: Współpracownicy poszukiwani !!!  (Przeczytany 135854 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adam Waśkiewicz

Współpracownicy poszukiwani !!!
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 14, 2003, 06:02:43 pm »
Valarauko: Odpowiedź poszła już mailem. Przepraszam, że dopiero teraz, ale przez weekend byłem odcięty od Internetu.

 Sulik: Jak mówi stare przysłowie: "Pilnuj, szewcze, kopyta". Teksty do erpegów przysyłaj do ludzi od erpegów, a nie Gildii Muzyki - to po pierwsze. Po drugie - "podrzedna strona o D&D" jest także częścią serwisu, i w niczym nie jest gorsza od innych. Po trzecie - staraj się raczej nie używać wyrażeń powszechnie uważanych za wulgarne - "do bani" lub "do kitu" mają taką samą wymowę jak związek frazeologiczny użyty przez Ciebie, a nie naruszają zasad kultury obowiązujących na tym forum. Po czwarte - dzięki, miło być cytowanym... ;)

 Na marginesie dodam, że w związku z rozlicznymi czynnikami, których nie zamierzam tu wywlekać, będę miał teraz trochę mniej czasu, który mógłbym poświęcić Nowej Gildii. Z góry proszę więc o wyrozumiałość, jeżeli nie będę odpisywał na maile tak szybko, jak możnaby sobie tego życzyć, albo jeśli teksty będą ukazywały się z jakimś poślizgiem - bynajmniej nie oznacza to, że czyjąkolwiek pracę traktuję niepoważnie. To tyle.

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline Sulik

Współpracownicy poszukiwani !!!
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 15, 2003, 02:34:44 pm »
chyba sie nie jasno wyrazilem.
ja przysylam na gildie muzyczną recenzje plyt z muzyką,
więc chyba dobrze adresuje maile.
tekst rpgowy- dokladniej kilku stronicowy scenariusz przygody-
został wyslany facetowi zawiadującemu gildią d&d, tekst natomiast
pojawil sie po 2 tygodniach na prywatnej, nie związanej z gildią stronie.
o to cały raban.
nieważne.
ustka jest formą, forma jest pustką.

Offline Leon

Współpracownicy poszukiwani !!!
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 22, 2003, 08:50:28 pm »
Ja z chęcioł bym pisał przygody bo to lubie i jak kumple z miasta mówią jestem w tym dobry. Ale równiez wszystko związane z RPG

Offline Adam Waśkiewicz

Współpracownicy poszukiwani !!!
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 23, 2003, 01:26:36 pm »
Cytat: "Leon"
Ja z chęcioł bym pisał przygody bo to lubie i jak kumple z miasta mówią jestem w tym dobry. Ale równiez wszystko związane z RPG


 Pisz, przysyłaj do mnie albo do Surmika, adresy masz w pierwszym poście tego tematu (chyba, że przygody miałyby być do Zewu Cthulhu - w takim razie przesyłaj je do Wolviego).

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline corvus

Współpracownicy poszukiwani !!!
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 24, 2003, 09:35:25 am »
pytanko:

ten temat dotyczy tylko powiadomienia o tym, ze szukacie wspolpracownikow, czy moze trzeba sie tu meldowac ("tak, tak! ja chce pisac przygody i to i tamto...")?
Chodzi m,i o to ze niewiem czy odrazu slac materialy do wlasciwych osob, czy moze najpierw tutaj wyrazic swoja chec wyslania ich...?

pzdr
corvus
am, gdzie się ziemia łączy z niebem,
Tam się zawsze jest człowiekiem,
Tam napewno jest raj,
Więc idę, idę, idę tam...

Offline Adam Waśkiewicz

Współpracownicy poszukiwani !!!
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 24, 2003, 04:50:19 pm »
Cytat: "corvus"
ten temat dotyczy tylko powiadomienia o tym, ze szukacie wspolpracownikow, czy moze trzeba sie tu meldowac ("tak, tak! ja chce pisac przygody i to i tamto...")?
Chodzi m,i o to ze niewiem czy odrazu slac materialy do wlasciwych osob, czy moze najpierw tutaj wyrazic swoja chec wyslania ich...?


 Najlepiej najpierw zgłoś się tutaj, wtedy ewentualnie zostaniesz przekierowany do osoby zajmującej się konkretnym systemem. Albo możesz wysyłać do mnie albo Surmika, a my to już potem przekierujemy do kompetentnego redaktora.

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline corvus

Współpracownicy poszukiwani !!!
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 24, 2003, 06:26:17 pm »
ok...jak bede mial cos ciekawego to tu napisze... 8)

pzdr
am, gdzie się ziemia łączy z niebem,
Tam się zawsze jest człowiekiem,
Tam napewno jest raj,
Więc idę, idę, idę tam...

Offline mysz

ja tez chcę, ja też!
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 28, 2003, 02:13:09 pm »
ja też chcę! ja też!
też chcę na cos przydać tyle że hmmmm no jestem kompletnie zielona nie w rpg co to to nie, tyle ze nigdy nie bawiłam sie  w cos TAKIEGO i nie  jestem całkiem pewna czy chcięlibyście np. przygody do różnych  systemów- czasem mam wrażenie ze jak sie pozmienia kilka szczegółów to mozan je wykorzystać w każdym systemie, ale to zależy wyłacznie od mistrza gry- czy i taka pomoc bywas satysfakcjonowała? to jeszcze zalezy od tego co czytelnicy by chcięli, nie? ja jestem na swoim. bo jeśli idzie idzie o powiedzmy felieton bądź esej to mi troche trudniej bo ja sie specjalizuje  w długich rozbudowanych pisaninach, no moze czasem bardzo osobisty- subiektywny- felietonik..pasi?
czekam co wy na takie dictum

Offline Adam Waśkiewicz

Re: ja tez chcę, ja też!
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 28, 2003, 05:26:31 pm »
Cytat: "mysz"
ja też chcę! ja też!
też chcę na cos przydać tyle że hmmmm no jestem kompletnie zielona nie w rpg co to to nie, tyle ze nigdy nie bawiłam sie  w cos TAKIEGO i nie  jestem całkiem pewna czy chcięlibyście np. przygody do różnych  systemów- czasem mam wrażenie ze jak sie pozmienia kilka szczegółów to mozan je wykorzystać w każdym systemie, ale to zależy wyłacznie od mistrza gry- czy i taka pomoc bywas satysfakcjonowała? to jeszcze zalezy od tego co czytelnicy by chcięli, nie? ja jestem na swoim. bo jeśli idzie idzie o powiedzmy felieton bądź esej to mi troche trudniej bo ja sie specjalizuje  w długich rozbudowanych pisaninach, no moze czasem bardzo osobisty- subiektywny- felietonik..pasi?
czekam co wy na takie dictum


 Oczywiście z chęcią zapoznam(y) się z Twoimi tekstami. Prosiłbym jedynie, by w przypadku scenariuszy zachowywały one zgodność z realiami świata, w którym są osadzone, a niezależnie od wszystkiego - także poprawność językową (to tyczy się wszystkich nadsyłanych tekstów, nie tylko scenariuszy).

 Pozdrawiam,
 Adam

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline Grzesiek

Ja z chęcią pomogę! Współpraca!
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 04, 2003, 01:55:44 pm »
Z chęcią pomogę :D , pisze wiele textów, m.in o tematyce (zwłaszcza) RPG, czasem m&a et cetera.  :) Mam nawet pare artykułów na oku!  :wink: Proszę o pilny kontakt ( :lol: mój adres: eviloe@buziaczek.pl ; :lol: numer gg: 5470821)! Dzieki za uwagę!

Nara!  :)

[/b]

Offline Grzesiek

Współpracownicy poszukiwani !!!
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 04, 2003, 02:05:59 pm »
:D Cześć to znów ja!
Chciałbym piać texty i się do czegoś przydać,
nawet napisałem artykuł: "Fenomen Dungeons&Dragons";
 :? Proszę o pilny kontakt!

Offline Adam Waśkiewicz

WAŻNE
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 19, 2003, 09:57:33 am »
Witam ponownie.

 W ostatnim czasie przeszedłem bardzo poważną awarię komputera, do tej chwili nie mogę się pozbierać z moim systemem pocztowym. Jeżeli w przeciągu ostatniego miesiąca ktokolwiek podesłał mi na podany wyżej adres jakiś tekst, który nie ukazał się jeszcze na Nowej Gildii RPG, proszę o pilny kontakt przez PW. Przez jakiś czas mogą nastąpić pewne opóźnienia w zamieszczaniu nadsyłanych tekstów, ale mam nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normy. Oczywiście o kontakt proszę także zainteresowane współpracą osoby, które jeszcze nie nadesłały żadnych swoich prac.

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline Ogoo1

Współpracownicy poszukiwani !!!
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 25, 2003, 10:12:11 pm »
Witam
Jestem na forum nowy i chcialbym cos niecos pomoc. Mam dosc duze pojecie o wfrp (6 lat, 5lat MG) ale nie wiem co napisac. Moze alternatywne zasady, moze cos innego???????
A moze jakas przygode skrobnac moze pomagac nowyma graczom mam przez nastepny miesiac pauze z RPG wiec musze wypelnic sobie czas normalnie zzerany przez 5-6 sesji tygodniowo:D

Offline Adam Waśkiewicz

Współpracownicy poszukiwani !!!
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 25, 2003, 11:47:14 pm »
Cytat: "Ogoo1"
Witam
Jestem na forum nowy i chcialbym cos niecos pomoc. Mam dosc duze pojecie o wfrp (6 lat, 5lat MG) ale nie wiem co napisac. Moze alternatywne zasady, moze cos innego???????
A moze jakas przygode skrobnac moze pomagac nowyma graczom mam przez nastepny miesiac pauze z RPG wiec musze wypelnic sobie czas normalnie zzerany przez 5-6 sesji tygodniowo:D


 Pisz co uważasz za stosowne, co Cię interesuje, co może przydać się czytelnikom Nowej Gildii RPG. Teksty do Warhammera przysyłaj Surmikowi.

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline Ogoo1

Współpracownicy poszukiwani !!!
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 28, 2003, 07:23:20 pm »
Hej naskrobalem co nie co i wyslalem to Surmikowi a tu tymczasem zero odpowiedzi. Jeslli moj txt sie nie nadawal to mozna chociaz napisac.

 

anything